Росен Петров напусна Слави..

  • 8 691
  • 83
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 43
Не е първия , нито ще е последният който го напуска , явно при Слави никой няма шансове за промяна и развитие , и всеки който го напуска иска да търси навън тази промяна.
А и не мисля че Росен Петров ще остане на улицата , веднага ще го лапне конкуренцията , или най-много той да стане конкуренция на Слави  Peace

# 16
  • Мнения: 4 195
Напразно злорадстват някои хора по адрес на Слави!4овека е способен и пак ще измисли нещо!4е прави пари прави!Що пък не ами правете и вие коЙ ви пре4и newsm78¿
Страхотен 4овек е Слави на много хора е помагал и аз съм една от тях !Който не го познава не знае какво губи!
Нека Бог здраве и дълъг живот да му дава!
това е и моето мнение.
Колко от вас го познават лично и знаят надменен ли е наистина, променили ли са го парите наистина.........
уникални сте в плюенето, чудно ми е, до къде ще стигне Росен Петров без Слави, защото май никой, напуснал шоуто му, не е станал по - известен от него
и като толкова ви е втръснал - сменяте канала, канали бол Peace

# 17
  • Мнения: 17 407
Росен ми беше много антипатичен, смятах го за голямо дърво. ГЛедайки го като водещ на шоуто, забелязах как постепенно се отпуска. ХАресвам Слави, не знам що така масово го плюете, може пък да го познавате, мда.
Роско да напуска като иска, с прогнози не се ангажирам, макар и да съм съгласна с Чут Чут

# 18
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Само искам някой от вас да ми каже има ли друг толкова преуспял българин в шоубизнеса като Слави. Отговорът на всички ви ще бъде Не.Няма. Човека е кадърен , бори се, успя и пак ще успява. А тоя Мазнъок Р.Петров трябваше отдавна да се маха.   Peace

# 19
  • Мнения: 6 417
На мен "дървения" Росен Петров няма да ми липсва.  Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 8 769
   Парите развалят човека... Високомерието , надменността и манията за величие никому не се харесвала нивга.
Даааа, споделям.
На мен Слави открай време ми е антипатичен, т.нар. му "шоу" го гледах много рядко, снощи бе една такава случайност и забелязах, че противното цвилене на Росенчо го няма...ама го нямаше и Славчо.... И днес не съм изненадана да прочета за раздялата им.
В същност, нормално е талантливи и способни хора да не искат да се чувстват в сянката на тираничния си господар и да го напускат.
Колко от вас го познават лично и знаят надменен ли е наистина, променили ли са го парите наистина.........
уникални сте в плюенето, чудно ми е, до къде ще стигне Росен Петров без Слави, защото май никой, напуснал шоуто му, не е станал по - известен от него
и като толкова ви е втръснал - сменяте канала, канали бол Peace
Не ми трябва да го познавам лично. Виждам изявите му по тв извън шоуто му. В редките случаи, когато попадам на предаването му, виждам огромната разлика от Слави в Ку ку и Каналето. Не ми допада, и това е съвсем естествено.
Защо трябва някой, който го е напуснал да е станал по-известен от него? Аз допускам, че не всеки може да издържи да се задушава под шапката на друг; всеки има свой път в живота, и това е нормално.
Права си-който не го харесва, просто не го гледа. Wink

# 21
  • Мнения: 4 371
Мъжът ми гледа Шоуто на Слави и аз от немай къде също хвърлям по едно око. Е тоя Росен като почне да се хили като малоумен откачам и отивам в другата стая. Така че се радвам, че няма да слушам инфантилния му смях. Как пък веднъж не се сетиха да му изключат микрофона?! И Люси от Мюзик Айдъл се смее отвратително ooooh!

# 22
  • Мнения: 2 161
Е,най-накрая.Слави трябва да почерпи.Така като чета,стигам до извода,че всички сте духали супата на Слави.Иначе е необяснима тази омраза към човек,когото я сте виждали на живо,я не сте виждали.

# 23
  • Мнения: 6 206
Не знам за Росен, колко важен е бил той. Може да е измислял много важни неща, но знам че няма да ми липсват историческите му хроники.
Но Любо Нейков, него не мога да прежаля, откакто е в това недоразумение Комиците, има няма две успешни неща и всичко друго е много постно. Може би сценаристите на Слави са наистина много добри... Все гледам и се надявам, но няма ли, няма. Краси Радков все още е уникален, ами и ако и него го отвее вяръра?
Много пъти съм чувала няма незаменими хора. Глупости, има хора без които нещата не са същите. Те са незаменими.


# 24
  • Мнения: 8 769
Но Любо Нейков, него не мога да прежаля, откакто е в това недоразумение Комиците, има няма две успешни неща и всичко друго е много постно.
О, да, много си права.  това предаване не гледам, жалко за иначе алантите, които са събрани там-не върви. Вчера го гледах по принуда-ами аз на нито един скеч не се засмях...Язък!

# 25
# 26
  • Мнения: 2 978
Е,най-накрая.Слави трябва да почерпи.Така като чета,стигам до извода,че всички сте духали супата на Слави.Иначе е необяснима тази омраза към човек,когото я сте виждали на живо,я не сте виждали.

Ненавист?
Не мисля. По - скоро българската жилка на задоволство, че някой е по- добре/по - зле си казва думата.
Никой не гледа, но всички обсъждат- значи гледат тайно Laughing

п.п. Аз лично Росен, никога не съм го харесвала.

# 27
  • Мнения: 4 111
Аз не им вярвам вече. Мисля, че е добре обмислен ход на двамата приятели. За приказки, клюки и те си знаяот още за какво. Може и като приказката за лъжливото овчарче да е, но ясно си спомням как бяха "скарани" Слави и Камен Воденичаров, какви реплики си отправяха от предаванията си. Сега какво? Скарани ама дръг път. Не вярвам.  Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 8 769
Аз не им вярвам вече. Мисля, че е добре обмислен ход на двамата приятели. За приказки, клюки и те си знаяот още за какво. Може и като приказката за лъжливото овчарче да е, но ясно си спомням как бяха "скарани" Слави и Камен Воденичаров, какви реплики си отправяха от предаванията си. Сега какво? Скарани ама дръг път. Не вярвам.  Crossing Arms
Mмммдаааа, напълно възможно е да е бизнес ход, както пише в статията...... Thinking

# 29
  • Мнения: 1 352
Росен го изчерпахме, та да кажа за шоуто.
Що не вземе Славчо да направи шоу само с комиците, така както е понеделника? Да спре да си вре носа в политиката и да умува, те са ясни, за политика има други предавания. Просто да се забавляваме! Тогава съм сигурна, че ще се вдигне рейтинга яко.

Комиците е единственото предаване, което чакам цяла седмица. Харесва ми и то много! Не само заради актьорите, скечовете са смешни. Имам си фаворити - Пегъзи Музовски, Педералф Лоран и копелетата. Дойде ли петък вечер в нас става война кой да приспива детето.

Общи условия

Активация на акаунт