Китайски хапчета за отслабване

  • 130 669
  • 521
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 784
Аз ги пия. След 3 дни ще стане един месец откакто съм ги почнала. В първите дни имах доста странични ефекти, но вече изчезнаха. Ако ги пиеш, не трябва да приемаш и никакъв алкохол, както и кофеинови и енергизиращи напитки. До преди два дни бях свалила 2,5кг, днес не съм се теглила. Не се ограничавам с храната. Хапвам си всичко, по всяко време, когато ми се прииска.
ЛиДа имат много ментета.

# 16
  • Мнения: 7 745

днес си купих 6 хапченца и започвам да събирам смелост (или глупост)  Twisted Evil

# 17
  • Мнения: 136
От днес и аз ги пия! Учудващо за мен, но нямам грам апетит. Цял ден нищо не съм яла, не ми се дояжда дори. Само след обяд си хапнах само череши, за да не е без хич. Направо невероятно, принципно сутрин умирам от глад, а днес нееееееее. Ще ги пия един месец пък да видим! Успех на всички!

# 18
  • Мнения: 4 784

днес си купих 6 хапченца и започвам да събирам смелост (или глупост)  Twisted Evil
С 6 хапчета ще усетиш само страничните ефекти. В упътването им пише, че пълния курс, за да имат ефект е 3 месеца, по едно на ден сутрин задължително преди хранене. Ако не се чувстваш добре, се препоръчва да се пият през ден, както се прави третия месец по принцип.

# 19
  • София
  • Мнения: 11 116
Пия ги вече 2 седмици и свалих 7 кг.

# 20
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Я някой да им пусне снимка де. Нямат ли линк нещо тея хапченца. Моля момичетата който ги имат да ги снимат и да качат снимки. Дайте кординати от къде ги копувате.

# 21
  • Мнения: 737
Аууууу!Като чуя за китайски хапчета-направо ме втриса!!! #Crazy
Внимавайте какво пиете!

# 22
  • София
  • Мнения: 2 840
Сигурно са тези



Предполагам. Запознатите да кажат.

# 23
# 24
  • Мнения: 80
Пила съм ги!Имат страхотен ефект!но незнам доколко са вредни newsm78...Първите три дни имах отвратителни странични ефекти Sick

# 25
  • София
  • Мнения: 11 116
Пила съм ги!Имат страхотен ефект!но не знам доколко са вредни newsm78...Първите три дни имах отвратителни странични ефекти Sick

Колко килограма свали ? След това как се чувстваше, върна ли се апетита и съответно качи ли пак килограми ?

# 26
  • София
  • Мнения: 2 840
Пуснах ви линк към форум, в който се коментира доста.
Там са фармацевти, които зареждат с въпросното чудо. Каза се, че лекарството вече е забранено в няколко страни, че има различен състав, че съставките не са написани на латиница, което било задължително, за да се разбере какво точно има в него. Също така се каза, че вероятно съдържа активната съставка на Редуктил, която обаче китайците нямат лиценз да я ползват и затова я тикат в хранителна добавка, защото нея никой не я изследва.

Някои хора отслабват много. Други по-малко. Страничните ефекти са като при Редуктила.
Някои смятат, че в различните опаковки има и амфетамини, защото се наблюдава и характерна симптоматика.
Естествено, показани са и сертификати за качество от официалния вносител, но не е ясно какво точно има на пазара.
Особено внимание е обърнато на доставките през интернет, които са съвсем съмнителни.

Всеки сам решава какво да пие, казвала съм го и в другата тема за китайските капсули, когато бяха тотален хит, но не съм убедена, че рискът си струва.

Основната съставка, спомената в таблетките, е Гарциния камбоджа. Гарантирам, че тази билка не дава нито един от описаните странични ефекти - сухота в устата, жажда, безсъние, сърцебиене и т.п.

А ако в таблетките има съставката на редуктила, по-добре да се купи самия Редуктил, поне се знае в каква доза е и е изпитано, контролирано лекарство.

Защо наистина не прочетете повече по въпроса, преди да се вълнувате кой колко е свалил. Не че не е важно, нали това е идеята, но не може това да е единствената мотивация човек да поглъща всякакви отрови.

# 27
  • Мнения: 4 784
....по-добре да се купи самия Редуктил, поне се знае в каква доза е и е изпитано, контролирано лекарство.
В сравнение със страничните ефекти от Редуктил-а, от ЛиДа все едно нямам никакви. Разбира се, при всеки е различно. Лично аз съм прочела всичко относно ЛиДа, което намерих в интернет и съм преценила, че ще рискувам. Не че сравнявам, но до преди 3 години като бях активен пушач, въпреки доказаните вреди и последствия, гледаните и слушани филмчета и лекции, не отказвах цигарите и всеки ден съм се тровила, пак на своя глава. Всеки сам си носи отговорността.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 840
Не го отричам - даже казах, че всеки сам решава, просто апелирах да се потърси информация, а не просто да се пита "колко свали и за колко време".

И аз съм пушач. Все още не съм ги отказала Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 11 116
Изчетох всичко от линка ! Всъщност се оказа, че не се съдържа Sibutramine, като в Редуктила !

А съдържа synephrine.
Synephrine ( Синефрин ) е главното " активно" вещество в плода на цитрусовото дърво Aurantium. Плодът е известен още като zhi shi (в традиционната китайска медицина). В различните части на света плодовете биват зелени или оранжеви. Synephrine( Синефрин ) в химично отношение е много подобен на Ефедрин и на Псевдоефедрин, които са генерични съставки в много лекарствени продукти, като лекарства за алергия, за отслабването и увеличаване на енергията, съдържащи Ma Huang.


Препаратът се различава от Ефедрин по това, че Synephrine (Синефрин ) е полуселективен симпатомиметик (той въздейства върху определени тъкани, които затлъстяват, а не повлиява други мускулни тъкани като тези на сърцето), докато Ефедра въздейства еднакво на всички тъкани и по този начин често причинява странични ефекти. Доказано е, че за разлика от медикаментите, съдържащи Ефедра, които причиняват определени сърдечно-съдови странични ефекти като високо кръвно налягане и сърцебиене, екстрактът на Aurantium няма ефект върху хемодинамиката като пулс и кръвно налягане.
Изследователи при университета на Мърсър в Атланта доказаха, че Synephrine (Синефрин ) е умерен стимулант, подобен по въздействие на кофеин и Ефедра. Той има подобни ефекти: повишава енергията, потиска апетита и увеличавайки скоростта на метаболизма, повишава и изразходването на енергия. В традиционната китайска медицина zhi shi е използуван, за да стимулира QI (Чи).
Доза от 4 - 20 мг на Synephrine ( Синефрин ) на ден е типичната доза, която е налична в 200 - 600 мг. на стандартизиран цитрусов екстракт на Aurantium (3 - 6 % Synephrine). Изследванията върху животни, използуващи високи дози на изолиран (прочистен) Synephrine, показаха повишаване на кръвно налягане, но по - новите изследвания, проведени върху хора, не показват каквито и да е сърдечно-съдови странични ефекти.
Най- вероятното обяснение за ефектите на отслабване, в резултат на цитрусовите плодове на Aurantium / Synephrine/, са намаленият апетит и повишаване на термогенезата. Въпреки че тези ефекти са реални, те са по - малко драматични в сравнение с ефекти, предизвикани от Ma Huang (алкалоиди на Ефедра).
И така, да обобщим информацията за Synephrine ( Синефрин ) :
При употребата му ще можете да тренирате по-тежко или по-интензивно в зависимост от какво имате нужда. Повишената термогенеза ще ви позволи да намалите нивото на мазнините в своя организъм, а тези които не могат да ограничат апетита си, ще намерят верен помощник в тази трудна борба.

Доказано е по научен път, че основният фактор, спомагаш изгарянето на излишните мазнини, е термогенерирането на тялото. "Топлината" може да бъде квалифицирана по ред различни принципи, един от който е количеството на изгорените калории. Термогенезис е термин да поясни самото изгаряне на калории от натрупаната излишна подкожна мазнина. Това става чрез топенето на излишни мазнини и отделянето на енергия за нуждите на тялото. Доказано е, че субстанцията, наречена синефрин повишава термогенезиса на тялото многократно.

Какво е синефринът?

В синефринът се съдържа Цитрусов Орантиум, също така познат и като Горчив портокал. Извлича се от корите на портокалите. Това, обаче, не означава че ако се втурнете да ядете кори от портокали, винаги ще сте във форма. Съдържанието на синефрин в една портокалова кора е незначително (приблизително 0,000001%). Ето защо, ако искате да имате значителни резултати, трябва да използвате стандартизираните продукти със синефрин.

Как работи синефринът?

Термогенезисът е по същество генериране на топлина, специално чрез физиологични процеси. В човешкото тяло термогенезисът се осъществява основно чрез серия от химически реакции, в който въглеродният диоксид и водата са създадени от подкожната мазнина.Реакцията се изразява термална енергия (топлина) - част от тази топлина се освобождава заедно с въглеродния диоксид и водата. Тази загуба се осъшествява предимно през белите дробове, кожата и отделителната система. Синефринът повишава нивото на термогенезис в тялото, ето защо се увеличава и скоростта, с която се изгарят подкожни мазнини. Поивишаването на термогенезиса в човешкия организъм върви ръка за ръка с ускоряването на метаболизмът. Учените също са установили, че синефринът работи перфектно в комбинация с кофеин и салицин.

Невероятни резултати при изрянето на мазнини. Чрез активирането на метаболизма и повишаването на разхода на калории, излишните килограми започват да се топят. Въпреки, че заличаването на излишните килограми с изгарянето на подкожните мазнини е осъществимо, мускулната тъкан е защитена и не страда от загубата на тегло. Това се дължи на факта че Xtreme Cuts 750 съдържа две амино киселини, Тирозин и Фениланин, които са пре-курсори в доставката на гориво за продукцията на адреналин и мозъчни химикали. Посредством доставянето на гориво, се стопира загубата на аминокиселини в мускулът и същите вместо да се използват за енергия, се използват като градивен елемент. В същото апетитът като такъв е подтиснат, чрез химически реакции в мозъка.
Синефринът е директно въвлечен в редуцирането на масна тъкан и термогенезисът ефективно повишава загубата на "лошо тегло". Няма значение колко екзотично звучащи съставки присъстват върху етикета на един продукт, ако в същият не присъства синефринът, или пък нивата му са много занижени, то този продъкт няма да работи ефективно за вас. Някои компании може да се опитат да ви заблудят с високите нива на кофеин в техните продукти, за да стимулират нервната ви система и да ви накарат да мислите, че продуктите им работят, но в реалността целта, с която тези продукти са закупени си остава недостижима. Притежането и приемането на продукти с високо съдържание на синефрин ви гфарантира истински и трайни резултати.

http://pharmabg.freeforums.org/topic-t568-60.html

П.П. Не искам да се оправдавам, но преди да взема въпросните хапчета съм се поинтересувала дали не са опасни. Освен това са ми препоръчани от познат лекар.

В крайна сметка всеки има глава на раменете си и сам преценява какво взима !

Общи условия

Активация на акаунт