Китайски хапчета за отслабване

  • 130 690
  • 521
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 1 432
И на моите няма червен знак. ......питай ги тези от отслабни.бг дали на тяхната кутия има, защото снимката там може да е копната отвсякъде  newsm78........знам ли  Blush

# 496
Реших да си ги взема тези хапчета,НО не знам кое да избера!!Моля ви за помощ!Според вас кое да взема? http://www.topobiavi.com/index.php?action=main_search&main_s … =lida-dai-dai-hua или   otslabni.free.bg   Thinking Thinking Thinking newsm78 а в този уж официалния сайт,който е за ЛиДа пише това:  I was looking to buy lida on the internet. I was looking at a couple of sites. Could you tell me if their products are authentic?
If you want to purchase Lida DaiDaihua online, please, check a valid authorized license from the manufacturer with name and contact information of official representative from the manufacturer of Lida DaiDaihua, Kunming Dali. If the website doesn't have a license - it is a red flag. - т.е тези с червен флаг не са истински??? newsm78 http://www.kmlida.net/lida-fake_product/ А сега де? #Crazy newsm78 #Crazy

# 497
  • Мнения: 0
на мочта кутия до колкото си спомням няма червен флаг,аз си ги поръчах от една жена по обява в интернет.Пия ги вече 5-и ден,усеща се разлика в апетита ми,но е рано да говоя за някакви велики постижения.

# 498
  • Мнения: 0
на мочта кутия до колкото си спомням няма червен флаг,аз си ги поръчах от една жена по обява в интернет.Пия ги вече 5-и ден,усеща се разлика в апетита ми,но е рано да говоя за някакви велики постижения.

Леко изпуснах темата. Е не съм рекламно лице или както искате го наричайте. Просто си пуснах тема за да разбера мнението ви за Лида, след това видях другата тема, тази де...и реших тук да мине дискусията около хапчетата. Бих искала да стана и аз дистрибутор или незнам как се казва, франчайзер или незнам Simple Smile
Говорите си за кутиите. Моята няма флаг червен.   Thinking

# 499
Аз съм ги пробвал и съм доволен свалих около 6 килограма за един цикъл и до сега не са се върнали килограмите, ако нямой прявява интерес да ги пробва нищо няма да загуби. По аптеките не се намират никак лесно и ако искате повече информация за тях www.moetotialo.hit.bg тук има Simple Smile

# 500
  • Мнения: 366
на мочта кутия до колкото си спомням няма червен флаг,аз си ги поръчах от една жена по обява в интернет.Пия ги вече 5-и ден,усеща се разлика в апетита ми,но е рано да говоя за някакви велики постижения.

Леко изпуснах темата. Е не съм рекламно лице или както искате го наричайте. Просто си пуснах тема за да разбера мнението ви за Лида, след това видях другата тема, тази де...и реших тук да мине дискусията около хапчетата. Бих искала да стана и аз дистрибутор или незнам как се казва, франчайзер или незнам Simple Smile
Говорите си за кутиите. Моята няма флаг червен.   Thinking
Малко закъсня.Леко ги позабраниха официално.

# 501
до lady_m  Здрасти Grinning.Днес сутринта взех 1-то хапче и не знам дали си въобразям,но като че ли апетитът ми намаля Rolling Eyes.Нямам странични ефекти,но пия повече вода от преди.При теб как е?

# 502
  • Мнения: 0
Вече ги пия 11 дни и съм около3-4 кг минус.Наистина не ми се яде.но направо вечер ще умра от жажда

# 503
Браво за минусите!! smile3501И на мен апетита ми намаля-хапвам малко сутрин след като го изпия и после имам 4увството,че цял ден ще изкарам без храна Shocked ама за всеки случай си хапна нещо-или мляко,или кашкавал,яйце,рибка(вегетарианка съм,но не мога да се откажа от рибката Embarassed ).Пия повечко вода окло 1,5 л( през зимата почти не пия-най-много половин литър Thinking).Но забелязвам един друг страничен ефект-настръхва ми кожата без причина и понякога ми е леко хладно,а всъщност е топло. newsm78  #Crazy(не съм чула на някой да му се е случвало).А и сега (не съм яла много),но чувствам леко парене (попринцип като преядеш се случва)на гърлото. Shocked
 Успех! И пиши за следващите минуси. Laughing
BTW:Пия нескафе 3 в 1 и нямам проблеми,а ти?

# 504
  • Мнения: 1 432
The_Actre$$, така ще е първите няколко дни. На мен ми бе6е лошо 2-3 дни и нищо не ми се ядеше. Наливах се с вода. След това ми мина лошото и апетита ми се възвърна  Mr. Green . В интерес на истината ще си призная , 4е ми се ядеше много тесто...хапвах.......не, натъпквах се по един път на ден с въглехидрати и пак свалях  Shocked. Това не го казвам ,за да се тъпчете и вие  Wink. Изпих малко пове4е от половината хап4ета...около две седмици ве4е не ги пия редовно / на седмица веднъж - два/ и продължавам да свалям, но се ограни4авам мнооого. Два дни в седмицата задължително на фреш /аз пия греипфрут/  Peace

# 505
  • Мнения: 4
Имам още няколко опаковки от хапчетата Ли Да Дайдайхуа.Мога да дам подробна информация затяхното действие и начин на употреба.При мен резултата беше невероятен.Най-ниска цена 0887200700.

# 506
  • Мнения: 366
 Хайде стига с тази реклама-приложи снимки да ти повярваме.

# 507
  • Мнения: 366
Имам още няколко опаковки от хапчетата Ли Да Дайдайхуа.Мога да дам подробна информация затяхното действие и начин на употреба.При мен резултата беше невероятен.Най-ниска цена 0887200700.

1       Популярни / Диети, отслабване, поддържане на фигурата / Re: Китайски хапчета за отслабване       : петък, 05 декември 2008, 11:54
Имам още няколко опаковки от хапчетата Ли Да Дайдайхуа.Мога да дам подробна информация затяхното действие и начин на употреба.При мен резултата беше невероятен.Най-ниска цена 0887200700.
Отговор Отговори с цитат Извести ме при нови отговори
2     Популярни / Диети, отслабване, поддържане на фигурата / Re: Редуктил - 3    : петък, 19 септември 2008, 08:53
Пробвайте с Ли Да Дайдайхуа все още се намира.Резултатите са невероятни.
Отговор Отговори с цитат Извести ме при нови отговори
3     Популярни / Диети, отслабване, поддържане на фигурата / Re: Китайски хапчета за отслабване    : четвъртък, 18 септември 2008, 21:44
Невероятни са.Само това мога да кажа за Ли Да.За всякакви въпроси свързани с тях и за начина им на употреба 0887 200 700
Отговор Отговори с цитат Извести ме при нови отговори
4     Популярни / Диети, отслабване, поддържане на фигурата / Re: Китайски хапчета за отслабване    : четвъртък, 18 септември 2008, 21:35
Аз пия Ли Да и ефекта е невероятен за 2 месеца 14кг.Ако някой му предстои да ги пие мога да му дам съвети за начина на употреба и действието им 0887 200700.
Отговор Отговори с цитат Извести ме при нови отговори
5     Популярни / Диети, отслабване, поддържане на фигурата / Re: чухте ли за хапчетата "ли да дайдайхуа"???    : четвъртък, 18 септември 2008, 21:18
Аз пия Ли Да въпреки всички предупреждения за тях.Ефекта е поразителен 14к

# 508
  • Мнения: 358
Звъннах на въпросния телефон.Човекът ми даде гаранция,че тази лида съдържа сибутрамин.И какво правим?

# 509
  • Мнения: 22
здрасти,днес влязох във вашата тема и ме заинтересуваха тези невероятни хапчета.родих преди 3 месеца,спазвам диетка но от известно време не свалям нищо.незнам защо така newsm78.имам да свалям още няколко кг,а като ви чета резултатите направо ми висна устата.само имам ? как да си ги купя и кои са оригиналните newsm78.а когато кърмя може ли да ги пия?
лек ден

Общи условия

Активация на акаунт