Ягодка и Саса - продукти ,доставка и проблеми - 2

  • 55 499
  • 1 343
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 111
airamber поръчвала съм unboxed парфюм на ЕА,мисля,че беше ОК.

# 106
  • Мнения: 88
 HugМомичета, искам да си поръчам продукти на Клиник. Направи ми впечатление, че в сайта им е доста по-евтино от Ягодката. Има ли доставка до Б-я от официалния им сайт?

# 107
  • Мнения: 331
Вивиан - аз съм с виза електрон на дск и не ми я приеха в ягодката но през пп нямам никакви проблеми и се оказа ,че е супер елементарно Wink

# 108
  • Мнения: 1 368
Най-сетне и аз си получих парфюма от 10.05. Grinning

Мими23 , права си този Кристобал е малкото момче на другия, но за лятото е връхта. Много ме кефи, лека свежарска миризма.

# 109
  • Мнения: 249
HugМомичета, искам да си поръчам продукти на Клиник. Направи ми впечатление, че в сайта им е доста по-евтино от Ягодката. Има ли доставка до Б-я от официалния им сайт?

Не, нямат доставка до България

# 110
  • София
  • Мнения: 10 858
Вивиан - аз съм с виза електрон на дск и не ми я приеха в ягодката но през пп нямам никакви проблеми и се оказа ,че е супер елементарно Wink

Емили, ще пробвам да я регистрирам и да поръчам нещо. Интересно ми е дали ще стане Thinking

# 111
  • София
  • Мнения: 7 170
И моят парфюм пристигна днес  Party
airamber, unboxed парфюм съм купувала преди време, май Sensi на Armani беше и нямаше никакъв проблем с него  Peace

# 112
  • Мнения: 31 420
Момичета, колебая се между няколко крема за подарък на мама. Моля за съвет. на 50г. със суха кожа.

http://us.strawberrynet.com/images/products/04498976701.jpg
http://us.strawberrynet.com/images/products/05647173001.jpg
http://us.strawberrynet.com/images/products/s/07931980901.jpg

Не знам какво да поръчам. Какво ще кажат компетентните. Hug И въобще струва ли си да рискувам с намаленията? Моля отговорете ми бързо, че да поръчвам.

# 113
  • Мнения: X
Момичета, препоръчайте ми хубав автобронзант за лице и тяло! И още нещо - мога ли да ползвам автобронзант като имам пигментни петна на лицето?

# 114
  • Мнения: 149
Eta, искам и аз да питам за пудрата на Герлен.Имаш ли поглед към цветовете.Само това, че не съм си уточнила цвета, ме въздържа все още да не съм я поръчала.Аз също съм със светла кожа, светли очи и светла коса.Двоумя се между номер 02 и 03. newsm78Страхувам се 03 да не ми е тъмно, нищо че е лято.Ти пробвала ли си 02.Ще те помоля да ми помогнеш с мнението си, за да мога най-накрая да си я поръчам и аз.И за друго се сещам да те питам.Пудрата може ли да се нанася върху ФДТ.
 

# 115
  • Мнения: 1 051
препоръчайте ми мъжки стик дездорант - нечий мъж да е супердоволен от нещо???

# 116
  • Мнения: 1 645
Най-сетне и аз си получих парфюма от 10.05. Grinning

Мими23 , права си този Кристобал е малкото момче на другия, но за лятото е връхта. Много ме кефи, лека свежарска миризма.


За О'де Кристобал ли говориш или за Кристобал.Кой взе от двата ?!?

# 117
  • Мнения: 2 768
Eta, искам и аз да питам за пудрата на Герлен.Имаш ли поглед към цветовете.Само това, че не съм си уточнила цвета, ме въздържа все още да не съм я поръчала.Аз също съм със светла кожа, светли очи и светла коса.Двоумя се между номер 02 и 03. newsm78Страхувам се 03 да не ми е тъмно, нищо че е лято.Ти пробвала ли си 02.Ще те помоля да ми помогнеш с мнението си, за да мога най-накрая да си я поръчам и аз.И за друго се сещам да те питам.Пудрата може ли да се нанася върху ФДТ.
 


Аз първо пробвах 02 като цвят. Добре ми беше, само дето след ваканцията на слънце ми беше леко светъл.
На риск поръчах 03 и го улучих - не е тъмен, но не е и съвсем светъл, някак по-топло бежево. За лятото точно това е цвета, но зимата бих взела 02.
Дано не те обърках още повече  Laughing

Става върху ФДТ, сега в топлите дни даже я нося в чантата за бърза поправка на грима.

# 118
  • Мнения: 1 645
Аз пуснах 6-7 поръчки за 2 дена,но нищо за себе си.Все още не съм си избрала фдт и пудра и не знам какво да си взема вече Cry Cry Cry
Тъкмо реших да взема фдт-ена на Шисайдо и свърши цвета дето ми трябва Crossing Arms

# 119
  • Мнения: 1 368
Цитат
За О'де Кристобал ли говориш или за Кристобал.Кой взе от двата ?!?

Снимката е линк , за О'де Кристобал говоря. Другият Кристобал го имам, остатъка от него прибирам за есента. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт