Ягодка и Саса - продукти ,доставка и проблеми - 2

  • 55 442
  • 1 343
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
някой знае ли каква е разликата между двата idealistа   които са в ягодката само опаковката ли е рзлична

# 91
  • Мнения: 3 216
При мен вече 4 дни не се отваря сайта на БГ пощи  #Cussing out Понеже чета, че при някои се отваря - може ли да ми проверите пратката RX104639644CH  Praynig

# 92
  • Мнения: 36 066
ITEM n° RX104639644CH new search
Local Date and Time Country Location Event Type Extra Information
25.5.2008 г. 14:04:00 BULGARIA SOFIA INTER Receive item at office of exchange (Inb) 
25.5.2008 г. 15:19:00 BULGARIA SOFIA INTER Insert item into domestic bag 
 
готово, бягай до пощата Simple Smile
моето го взех преди малко

# 93
  • Мнения: 3 216
bubanka, хиляди благодарности  Hug

# 94
# 95
  • Мнения: 1 417
Някой да е ползвал бялата козметика на Guerlain? До сега съм ползвала дневен крем на Кларанс - Мулти Актив Жур, но искам да го сменя и като аналог ми предложиха това  http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=33863&goChar=G. Ползвам само декоративната им козметика и сега се чудя за крема?

# 96
  • Стара Загора
  • Мнения: 828
 Grinning Точно на този крем ми дадоха две мостри /на 36 г съм/. Казаха че е подходящ за мен - с комбинирана кожа на лицето съм. Ами какво да ти кажа - обикновен хидратиращ крем. Ползвах ги но .... нищо особенно за мен. Вземи си мострички и ги пробвай - крема си е доста скъп и според мен, не си заслужава чак толкова парите.  Peace

# 97
  • Мнения: 231
Bastet. да помоля за малко помощ ти си ползвала повече неща от Гатино колебая се кое да си взема този крем
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=79584&goChar=G или емулсията
http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=26840&goChar=G от две различни серии са  коя ще е по подходяща за нас,
очните кремове и те са от различни серии едното е крем а другото концентрат ?
Благодаря предварително !  bouquet

# 98
  • София
  • Мнения: 10 858
Момичета, искам да ви питам нещо.

Дебитна карта Виза електрон на ОББ ще ми приемат ли от Ягодка, ако я регистрирам в
Пей пал и плащам през тях?

# 99
  • София
  • Мнения: 154
Момичета, искам да ви питам нещо.

Дебитна карта Виза електрон на ОББ ще ми приемат ли от Ягодка, ако я регистрирам в
Пей пал и плащам през тях?

аз плащам с дебитна Visa Electron от ПИБ, нямам регистрация в Пей Пал и не съм имала проблеми

# 100
  • Мнения: 4 202
Момичета, искам да ви питам нещо.

Дебитна карта Виза електрон на ОББ ще ми приемат ли от Ягодка, ако я регистрирам в
Пей пал и плащам през тях?

аз плащам с дебитна Visa Electron от ПИБ, нямам регистрация в Пей Пал и не съм имала проблеми

ПИБ да, но дебитните карти на ОББ имаха някаква забрана за плащане в интернет, та не знам дали ще стане.
Трябва някой, който ползва точно такава карта, да се изкаже.

# 101
  • Мнения: 1 111
Момичета, искам да ви питам нещо.

Дебитна карта Виза електрон на ОББ ще ми приемат ли от Ягодка, ако я регистрирам в
Пей пал и плащам през тях?
Една приятелка наскоро пробва да плаща с виза електрон,но не стана.От ягодата и писаха,че имало проблем с банката.
През ПП мисля,че почти всички карти стават Peace

# 102
  • София
  • Мнения: 179
Момичета, днеска пуснах 2 поръчки - едната с парфюми, другата с козметика.
Тази с козметиката ми я обработиха почти веднага.
Но тази с парфюмите - дойде ми смс, че е парите са изтеглени от кредитната, а в сайта стои "Payment Confirmation Pending". Странна работа. Някоя от вас да е имала подобна случка?  newsm78

# 103
  • София
  • Мнения: 10 858
Момичета, искам да ви питам нещо.

Дебитна карта Виза електрон на ОББ ще ми приемат ли от Ягодка, ако я регистрирам в
Пей пал и плащам през тях?
Една приятелка наскоро пробва да плаща с виза електрон,но не стана.От ягодата и писаха,че имало проблем с банката.
През ПП мисля,че почти всички карти стават Peace

Да, на мен това ми е мисълта, дали ще стане през ПП, иначе знам че не става.
Благодаря ти калисто  Hug

# 104
  • София
  • Мнения: 1 270
Да попитам пак Simple Smile)) ако някой е поръчвам unboxed парфюм да сподели впечатления

Общи условия

Активация на акаунт