Ягодка и Саса - продукти ,доставка и проблеми - 2

  • 55 469
  • 1 343
  •   1
Отговори
# 1 320
Здравейте , от няколко минути се мъча да поръчам един парфюм от ягодката и дори не ми дава да го сложа в кошницата , Sad това значи ли че е свършил или причината е друга?

# 1 321
  • Мнения: 36 174
Мания ли  Mr. Green
и на мен не ми дава  Twisted Evil
значи, че го няма вече  Rolling Eyes

# 1 322
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 825
Утре мисля да си поръчам ей тази спирала: http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=66117&goChar=E

# 1 323
  • Мнения: 36 174
Здравейте , от няколко минути се мъча да поръчам един парфюм от ягодката и дори не ми дава да го сложа в кошницата , Sad това значи ли че е свършил или причината е друга?

другото, което вече го няма, е Колон на ТМ Simple Smile

# 1 324
Да Манията,  ,може пък да стане чудо и да го пуснат пак Grinning

# 1 325
  • Мнения: 3 990
http://beautive.com/ladies-fragrance/M/giorgio-armani/2,3,7016189.html
Тук го има още,Манията, но се изчерпва със страшна бързина, сутринта като го поръчах бяха двеста и нещо бройки. Кажете нещо за този сайт, за колко време идват нещата, искат ли да им пращаш сметки за ток и т.н., че това ми е първи опит с такъв сайт, иначе аз от ибей си ровя козметиката и парфюмите.

# 1 326
  • София
  • Мнения: 7 891
Днес си получих дневното кремче All Day moisture defense cream SPF 20 на Peter Thomas Roth, скоро ще споделя отзиви.  Peace

# 1 327
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Днес, благодарение на ralej, получих сенките на Cameleon от Sasa. Страхотни са!  Peace

Иля, добре дошла, миличка! Къде се губиш?  Heart Eyes

# 1 328
Каква е цената на доставката  от beautive.com,мога ли да поръчам само парфюм на стойност  17 долара?.

# 1 329
  • София
  • Мнения: 7 891

Иля, добре дошла, миличка! Къде се губиш?  Heart Eyes

Постоянно щъкам някъде по морето. Много гушки за теб, миличка.  Heart Eyes Hug

# 1 330
  • Мнения: 3 372
Каква е цената на доставката  от beautive.com,мога ли да поръчам само парфюм на стойност  17 долара?.
Безплатна е доставката Peace Можеш да поръчаш само за 17 долара Hug

# 1 331
# 1 332
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Днес си взех нещата от саса Wink
Очарована съм от тези две спирали http://web2.sasa.com/SasaWeb/tch/product/viewProductDetail.jspa?itemno=10008883
Едната е с някаква странна четка като гребенче и със сребристо вещество /само как го обяснявам Embarassed/, което прави миглите твърди и разресани и като сложиш черната спирала отгоре не се сплъстяват, а само се прави обема Peace Страхотни са Heart Eyes
А не е ли обратното - първо спиралата, а отгоре това сивото? Доколкото разбирам целта е да направи спиралата водоустойчива и да придаде блясък.  Rolling Eyes
Ами незнам да ти кажа, но аз лично не бих излязла навън със сребърни мигли Sick
Пише, че се слага под и над черната спирала за постигане на по ефектен грим и за да направи спиралата водоустойчива, буквално "да облече и да предпази" миглите. Лично аз също не мога да си представя да ходя със сребърни мигли, пък знае ли човек...

# 1 333
  • into the blue
  • Мнения: 771
Днес, благодарение на ralej, получих сенките на Cameleon от Sasa. Страхотни са!  Peace

Иля, добре дошла, миличка! Къде се губиш?  Heart Eyes
Още едно за сенките и от мен!Който ги поръча няма да сгреши! newsm10

# 1 334
  • Мнения: 1 270
На мен пък ми дава Мания-та още 65 бройки
Дори поръчах една в бързината  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт