kak разбрахте?

  • 1 605
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Винаги съм искала децата ми да имат малка разлика.
Дано Бог да е с мен и да ми помага всичко да мине добре.
Очаквам второто си бебче след 3 месеца с нетърпение.
Планираната разлика е година и 9 месеца Crazy

# 16
  • Мнения: 166
Аз също мисля да поизчакаме 3-4 години, че бабите ни са много далеч и ще ни е трудничко  newsm78  Имам приятелка, на която дечицата и имат 4 години разлика и видях как каката и помага за малкия, забавлява го, играе си с него, гони го, като отпраши нанякъде и така  Mr. Green  Абе друго си е да знаеш, че има кой да хвърля един поглед, макар и 4-5 годишен, докато си в банята да речем, че няма да се чуват ревове и подсмърчания пред вратата, или че няма една малка ръчичка да се протяга и да ти отваря вратата, докато си до ВеЦе-то  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 681
И ние по принцип искаме 2-ро,но след като се установим самостоятелно,че сме със свекитата и девера  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 7 723
 Дойде ми от вътре, от само себе си Grinning

# 19
  • Мнения: 447
Винаги съм искала близнаци. Е не се получи. Затова реших, че децата ми ще са с малка разлика. След раждането не сме се пазили, но  забременях, когато голямата беше на 1г и 5м. Няма да те лъжа, че не е трудно, но пък не е и чак такъв голям товар децата да са ти породени. Мога да кажа,че докато аз си се ошишквах, Теди порастна доста и вече не беше съвсем бебе. Махнахме памперса, взе да се храни сама, не искаше вече в количката, а да си ходи сама. От финансова гледна точка не е чак толкова голям разход. Всичко, което ми трябваше го имах- креватче, количка, корито, пелени, одеала, дрехи. Разходите ми са само по памперси и храна.

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Когато баткото стана на 2г си мислех за второ,но реших да изчакам поне още една година.С мъжът ми не се пазихме само веднъж и то взе,че стана Wink Сега съм щастлива мама на две слънца/и ние живеем далеч,без баби и дядовци...../

# 21
  • Мнения: 1 447
Винаги съм искала да имам две деца.Когато дъщеря ми стана на 2 години,и решихме да имаме второ.
След известно време забременях и сега разликата им е 3.6 месеца.

# 22
  • Мнения: 770
При нас това решение не стой... може би след години за трето... Peace

# 23
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Не сме решавали точно да работим за второ.Още като се роди първото искахме второ но заради секциото си казахме след 3-4 години.Малката не е точно планувана, просто стана Peace (и с двете ми деца е така)

# 24
Живот и здраве децата ни ще имат близо три години разлика,което мисля че е идеален вариант.

# 25
  • Мнения: 5 577
при мен дойде абсолютно спонтанно тази идея, и толкова бързо стана /благодаря на Господ/, че не можах да го обмисля и да отхвърля 'за' и 'против'

ако трябва да съм честна, все още не мога да осъзная какво ме чака

# 26
  • Мнения: 2 448
За себе си съм разбрала, че такъв момент няма да дойде.

# 27
  • Мнения: 1 062
Исках децата ми да имат малко по-голяма разлика. Поне 4 години. И то стана почти така. Просто предварително си бяхме решили, че децата ни ще са с малко по-голяма разлика и когато малката стана на 4г. решихме, че повече няма да се пазим, а когато стане. Забременях почти година по-късно. Решение не се взима така " да почваме ли с опитите или да изчакаме" Трудно е така. Просто решихме - когато каката стане на 4г. спираме да се пазим и в един момент, съпругът ми каза " хайде, спираме да се пазим вече". Аз си бях готова за този момент и така.

# 28
  • Мнения: 342
Е, ние още чакаме първото, но да си кажа и аз - Божа Работа си е!
То като дойде, не пита Simple Smile

# 29
  • Мнения: 2 090
Напоследък често си говорим за това Thinking
Още не е дошъл момента обаче.Причината-искаме разликата м/у децата да е не по-малка от 3 години.Така че ще изчакаме още малко...пък после ако е решил Господ ще имаме още едно слънце в нашия дом Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт