Ще разберете ли тези Инструкции за употре

  • 3 356
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 71
 ooooh! Joy Joy Joy ..... не мога да си събера мислите от смях. С колежката гледаме и "не вярваме на ушите си"  Joy Joy Joy А ние тука (разбирай агенция за преводи) като запецнем на някоя дума та с часове ровене.... А виж ти колко лесно било!  Crazy Crazy Абе тия нормални ли са чак и да го отпечатат??? Така ли пък ни един българин не го е погледнал ooooh!  Shocked

# 16
  • София
  • Мнения: 1 402
хахахахахахахахахахаха не вярвам хахахахахахахахахахаха  Joy Joy Joy Joy Joy

# 17
  • Мнения: 2 829
 Joy Joy Joy Joy Joyмале голям смях Joy Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 2 348
 smile3532
И  smile3532 за шезлонга!

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
е зат'ва викам аз, да няма инструкции на нашенски.

# 20
  • Мнения: 2 229
...
Явно тия инструкци са направени за такива като мен, дето изобщо не ги четат  Laughing

Така е!! Joy Joy Joy Joy

# 21
  • Мнения: 6 029
Имам същия абсорбатор... ъъъ определителен член качулка де. Сега изрових книжката, която очевадно не съм чела. Леле голям смях! Същите смокини и там.

# 22
  • Мнения: 71
Имам същия абсорбатор...
Не забравяй да спазваш стриктно инструкциите, че току виж ти изгоряла гаранцията! Joy Joy Joy

# 23
  • Мнения: 6 029
Ми замина ми гаранцията, ни смокини, ни шибалки. Как да спазвам инструкциите?

# 24
  • Мнения: 148
Голям майтап Laughing,обаче за сметка на потребителя

# 25
  • София
  • Мнения: 1 508
Ми замина ми гаранцията, ни смокини, ни шибалки. Как да спазвам инструкциите?

Не се притеснявай - викаш техник на фирмата, нека той монтира прибора по тези инструкции  Laughing

# 26
  • Мнения: 2 099
Ми замина ми гаранцията, ни смокини, ни шибалки. Как да спазвам инструкциите?

Не се притеснявай - викаш техник на фирмата, нека той монтира прибора по тези инструкции  Laughing
AA ти пък техник,кой знай някъв палав техник дали няма да ползва светлинната шибалка да ти отпори определителен член на смокинята Mr. Green Mr. Green не е истина какво ръководство утрепа ме от смях.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Ох, сълзи ми потекоха от хил, не е истина просто smile3532 smile3532 smile3532

Абе тез добре ли са изобщо? Аз ако съм на мястото на потърпевшия от смокините с пълен член, отивам и им завирам инструкциите на тези и да си сглобяват аспиратора. Боже, хем е смешно, хем е направо трагично, за мезе ни вземат вече.

# 28
  • Мнения: 1 925
Joy Леле, така ме развесели   bouquet
Но за съжаление това е масово в големите маркети, не съм се сетила да снимам и аз едни инструкции за пералня, които ако ги следваш би трябвало да сглобиш печка
  ooooh!

# 29
  • Мнения: 474
 Joy Joy Joy Joy
Важното е, че члена все пак някъде се завира....'де в смокини, 'де в качулки....  Crazy Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт