От кой матрак сте доволни?

  • 555 131
  • 1 874
  •   1
Отговори
# 15
  • Ямбол
  • Мнения: 1 452
Много съм доволна от матраци Тед. Последния, който купих е Фаворит S.

# 16
  • Мнения: 289
Купихме си на Екон, Бяла, меморилатексови матраци, за нашата спалня и за леглото на малкия, а за останалите легла- обикновени латексови матраци пак от същата фирма.  Страхотни са!!! Никога не сме имали по-добри матраци.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 825
Колко е гаранцията при матраците на Екон?

# 18
  • Мнения: 289
Колко е гаранцията при матраците на Екон?

 Мисля, че беше 10 години на меморилатексовите матраци

# 19
  • Мнения: 16
егати, преди малко  разглеждах новия каталог на Метро-матрака на Магнифлекс е отново в брошура , на този път вече е на 382 лв 164/190 ( 290 миналия месец,в предната брошура) newsm78

# 20
  • Мнения: 116
не си купувай на Нани! Ние ли не случихме или всички са им такива...  #2gunfire А в магазина ми казаха, че били по-добри от последно произведените матраци на ТЕД  #Cussing out

# 21
  • Мнения: 371
от пенолатексовия на ЕКОН Peace
а от ТЕД изобщо не съм доволна

# 22
  • във фурната
  • Мнения: 596
Благодаря на всички за мненията  bouquetВече получих ориентация.

# 23
  • Мнения: 902
А кои матраци са по-добри: латексовите или тези с пяна? newsm78

# 24
  • София
  • Мнения: 1 825
Аз днес си купих два на Life, ще си ги слагам един върху друг. Всъщност единият се води топър и съдържа 6 см. мемори фоъм. Двата матрака ми излязоха 901 лв. за спалня 180/200. Дано да остана доволна. Понеже не съм сигурна, че няма да проявя алергия към латекс /защото е естествен материал/ долният ми матрак е с обикновена, но твърда /без дупки/ пяна. За мемори вече много се изписа, за това няма да коментирам. Само се надявам очакванията ми да се оправдаят.

# 25
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Купихме си на Екон, Бяла, меморилатексови матраци...
от пенолатексовия на ЕКОН Peace

Това всъщност 2 различни вида матраци ли са? newsm78
Сори за ОФФ-а. Peace

# 26
  • Мнения: 289
Меморилатексовият е с един допъолнителен слой, това им е разликата.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 355
Аз съм много доволна от матраците Нани, вече за второ легло купуваме от тези с memory и се спи супер. Аз имам гръбначно изкривяване и на друг матрак винаги се събуждам схваната, но с този се родих  Peace

# 28
  • Мнения: 122
Латексов...  Peace

# 29
  • Мнения: 1 234
За леглото на сина ми купихме матрак на Елите, кокосов, и сме много доволни  Peace

Общи условия

Активация на акаунт