От кой матрак сте доволни?

  • 555 155
  • 1 874
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 268
Гола вода и дунапрен по гърба Joy Joy Joy / нани мемори сирена /

Добре де, като е гола вода и дунапрен по гърба, моля те кажи ти с какъв матрак си?
Иначе, Сирено Меморито е с 4 см/ MEMORY FOAM и /16см/ профилиран ULTRAFLEX HR.
Интересува ме дали ULTRAFLEX HR е дунапрен или нещо друго, което прилича на дунапрен.   Thinking

Дунапрен е, почти всички матраци на НАНИ се дунапренови, правят се от дунапрена, произведен в завода в Севлиево, само имената са други, в зависимост от твърдостта на дунапрена и може би други характеристики. Имам матрак от НАНИ, най-скъпия - Бахама мемори, и той е от дунапрен с едно шалте от мемори пяна зашито отгоре. Май има и модели, които се правят от пенолатекс на Екон, но не знам кои са.

# 661
  • Мнения: 0
Гола вода и дунапрен по гърба Joy Joy Joy / нани мемори сирена /

Добре де, като е гола вода и дунапрен по гърба, моля те кажи ти с какъв матрак си?
Иначе, Сирено Меморито е с 4 см/ MEMORY FOAM и /16см/ профилиран ULTRAFLEX HR.
Интересува ме дали ULTRAFLEX HR е дунапрен или нещо друго, което прилича на дунапрен.   Thinking

Дунапрен е, почти всички матраци на НАНИ се дунапренови, правят се от дунапрена, произведен в завода в Севлиево, само имената са други, в зависимост от твърдостта на дунапрена и може би други характеристики. Имам матрак от НАНИ, най-скъпия - Бахама мемори, и той е от дунапрен с едно шалте от мемори пяна зашито отгоре. Май има и модели, които се правят от пенолатекс на Екон, но не знам кои са.


И какво, не си доволна от Бахама Меморито ли?

# 662
  • София
  • Мнения: 268
[quote

И какво, не си доволна от Бахама Меморито ли?

[/quote]

Много съм доволна даже, обаче за мъжа ми се оказа прекалено мека пяната, но това няма нищо общо с дунапрена. Избрахме го, след като пробвахме и латексовите на Екон - със и без пяна, но решихме, че латексът  ще запарва повече, а такива мнения четох и из тази тема. Засега нямаме оплаквания от Бахамата, при това спим на обратната му страна, демек откъм дунапрена, макар че матракът се води еднолицев. Имаме и възглавници от мемори пяна, пак на НАНИ - супер са.

# 663
  • София
  • Мнения: 1 595
Ние пък сме с Модерато Мемори - пак на Нани. Има го в два варианта, по-мек и по-твърд - ние си избрахме твърдия, разликата е минимална. Матракът е чудесен, аз съм много доволна, другарчето също  Peace

# 664
  • Мнения: 3
НА ТЕД ЛАВАНДУЛАТА Е СУПЕР. ПОЛЗВАМЕ ГОНЯКОЛКО МЕСЕЦА

# 665
  • Мнения: 2
Кви модерато кви бахами бе хора, може ли тва да са имена за матраци. Леле като гледам как се заблуждавате жал ми става. Казах Ви отидете и вижте http://bulgaria.tempur.com/ и преценете сами. Мисля, че след това всички ще сте на едно мнение. Много ментета малко оригинали в таз държава.

# 666
  • Мнения: 11 682
Айде стига с тоя темпур. Разберете хората са различни и не на всеки е удобно едно и също нещо. Имам позната, която е много доволна от темпур, ама само за спане. Казва, че като тръгнат да се обичат с мъжът и  и трябва да се местят на дивана в хола, щото матрака за такива действия бил много мек  Mr. Green  

# 667
  • София
  • Мнения: 1 595
Кви модерато кви бахами бе хора, може ли тва да са имена за матраци. Леле като гледам как се заблуждавате жал ми става. Казах Ви отидете и вижте http://bulgaria.tempur.com/ и преценете сами. Мисля, че след това всички ще сте на едно мнение. Много ментета малко оригинали в таз държава.

Вие, скритите рекламисти, може би спите в моето легло, без да съм ви видяла?  Mr. Green Щастлива съм, че обяснихте как се чувствам в дома си и как спя в леглото си,  защото аз след повече от година спане не знаех, че съм за съжаление.  
И да, не забравяйте да си изберете матрак според името.

Последна редакция: пт, 12 мар 2010, 15:17 от Flip Fantasia

# 668
  • Мнения: 0
Кви модерато кви бахами бе хора, може ли тва да са имена за матраци. Леле като гледам как се заблуждавате жал ми става. Казах Ви отидете и вижте http://bulgaria.tempur.com/ и преценете сами. Мисля, че след това всички ще сте на едно мнение. Много ментета малко оригинали в таз държава.

Хората не спът върху имената на матраците  #Crazy #Crazy #Crazy
Като, че ли има значение как му е името на матрака. Трябва да си струва парите, за разлика от темпура! Да хубави са, НО .......
Хайде моля Ви рекламирайте на друго място, тук хората търсят съвети а не искат да четат реклами!

# 669
  • Мнения: 0
Mnogo pravilno,spim varhu matraka a ne varhu imeto mu.Hora izberete bulgarskoto.az se otdadoh na tazi vulna i ne sgreshih,no ako ima koi da ti obyasni kakto tryabva koe kakvo e.
Kupuvate chujdestranni vnosni neshta i posle zashto imame kriza v Bg.Vie si davate parite na chujdestrannite firmi ite gi iznasyat izvun Bg. V Bg pari ne se zadurjat .Vinagi shte sme v kriza i shte ima postoyanna bezrabotica,zashtoto si davame parite na chujdencite.
Zalojete na bulgarskoto i ne samo za matraci,a i za vsichki drugi produkti.Mebeli i dr. a nai-vajnoto i hranite.
Az lichno si kupih matrak na Relax i ne sum sgreshila,a ne se doverih na firmi koito pravyat yaki reklami i lujat samo horata kak produktite im predpazavat ot goemagnitni poleta i tem podobni gluposti.
az obikolih pochti vsichki mesta v Sf za matraci i samo pri Relax mi dadoha pulnata informacia za vsichki materiali v matracite.I sega -za razlika ot povecheto hora az znam kakvo sam si kupila i shte go reklamiram,zashtoto e naistina neshto kachestveno i iskam da Vi savetvam,za da ne se oparite.Idete v tehnite magazini,probvayte i vijte dali shte vi haresa niakoi model.Zabravih da kaja,che az polzvam model Memolatex - s latex i memori piana.
I nai-vajnoto obslujvaneto e na super nivo - koeto nai-mnogo mi haresa.


P.S - Predi tova polzvah matrak na Ted - na 6-tia mesec pochna da skurca i ne izdurjah.Obiavih reklamacia,no daje i ne doydoha da si go vidyat sled 1 mesec chakane.

# 670
  • Варна
  • Мнения: 391
Zalojete na bulgarskoto i ne samo za matraci,a i za vsichki drugi produkti.Mebeli i dr. a nai-vajnoto i hranite.

Когато българските фирми (особено хранителните, които подчертаваш) заложат на моето здраве, тогава и аз ще заложа на тях. Докато ми продават боклуци, просто няма как да залагам, съжалявам. Естествено, има качествени бг продукти, които предпочитам винаги.

И заложи на кирилицата също...Малко е неестествено да се агитират хората да залагат на българското с написан на латиница пост  Peace

# 671
  • Мнения: 2
Кви модерато кви бахами бе хора, може ли тва да са имена за матраци. Леле като гледам как се заблуждавате жал ми става. Казах Ви отидете и вижте http://bulgaria.tempur.com/ и преценете сами. Мисля, че след това всички ще сте на едно мнение. Много ментета малко оригинали в таз държава.

Вие, скритите рекламисти, може би спите в моето легло, без да съм ви видяла?  Mr. Green Щастлива съм, че обяснихте как се чувствам в дома си и как спя в леглото си,  защото аз след повече от година спане не знаех, че съм за съжаление.  
И да, не забравяйте да си изберете матрак според името.

А дали пък Вие не сте рекламист? Не съм никъв рекламист просто се опитвам да помогна и да се пофукам със специалната придобивка, иначе най малкото нямаше да потвърдя супер високите цени на темпур, но какво лошо ако можеш да си го позволиш. Относно имената, ако пътувате по-често в белите страни ще забележите, че във всички магазини за обзавеждане (а и не само) е отредено специално място за темпур. Но жалко, че реагирате така може би проблема е някъде другаде за Вашето емоционално състояние. Иначе се радвам, че съм успял да Ви ощастливя поне за малко.   bouquet

# 672
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Moмичета, някой посещавал ли е на място борсата за матраци Вит?

Това е страницата им:

http://www.matraci.info/index.php?p=8&l=1

# 673
  • Мнения: 980
Първо купихме Ортопедико на Магнифлекс, ужас! Много е твърд и как спарва, само за минутка и си правя сауна. Измислили са го - с добра реклама и рол пакетиране, не знаеш какво купуваш. Малката не иска да спи на него, само се търкаля при нас, но ще потърпи още една година. 

Другият ни матрак беше пенолатекс на Елите. Познати ми го препоръчаха, но никак не съм доволна. Наистина, като усещане е удобен, но мухляса, въпреки, че е на рамка. Нямам влага в апартамента. И спред мен  латекса спарва и се изисква постоянно да внимаваш да го обръщаш.

Последният ни матрак е Матерра на ТЕД. Много ми хареса като усещане, страхотна дамаска, пружинките вкарват постоянно въздух в матрака, няма такова запарващо усещане, както латекса и дунапрена. Най-отгоре има мемори, затова потъваш леко, но не много. За малката няма да е такъв, все пак, спрели сме се на Фаворит, чакам някоя интересна промоция.

# 674
  • Мнения: 5 539

Последният ни матрак е Матерра на ТЕД. Много ми хареса като усещане, страхотна дамаска, пружинките вкарват постоянно въздух в матрака, няма такова запарващо усещане, както латекса и дунапрена. Най-отгоре има мемори, затова потъваш леко, но не много. За малката няма да е такъв, все пак, спрели сме се на Фаворит, чакам някоя интересна промоция.

Да ви предупредя, Фаворит са много удобни матраци, докато не им се скапят пружините. При нас и при родителите ми това се случи на ок. 3-тата година, купихме ги заедно през 2005-та.

Общи условия

Активация на акаунт