Как да отпадне нощното кърмене?

  • 1 823
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 629
Катина,
сина ми се отказа сам от нощното кърмене, когато беше на 3 и половина месеца. Не съм се опитвала да го отучвам стана от само себе си. Явно съм от късметлийките, при които става от само себе си. Желая ти и при вас скоро да настъпи момента, когато ще спиш по цяла нощ.

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Една идейка за нощните лампи: в детските магазини се продават едни малки лампи (Chicco, ~10 лв), които се включват направ в контакта и светят много, много слабо - съвсем в сумрак, но се вижда точно толкова, колкото хем да не се пребие човек, докато оправя бебето, хем не достатъчно, за да пречи на съня. Подобни има и в Метро (~ 4 лв). В нашата спалня вече втора година свети една - много е удобно и е по-добро решение от святкане на нощна лампа, която разбужда всички.

# 17
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Една идейка за нощните лампи: в детските магазини се продават едни малки лампи (Chicco, ~10 лв), които се включват направ в контакта и светят много, много слабо - съвсем в сумрак, но се вижда точно толкова, колкото хем да не се пребие човек, докато оправя бебето, хем не достатъчно, за да пречи на съня. Подобни има и в Метро (~ 4 лв). В нашата спалня вече втора година свети една - много е удобно и е по-добро решение от святкане на нощна лампа, която разбужда всички.

А ние пък си сложихме димер....от тези ключове за лампа, които ти позволяват да намаляваш осветлението в стаята.......така нощем се кърмим в сумрак, т.е. кърмехме....вече се кърмим на тъмно

# 18
  • Мнения: 6 155

А ние пък си сложихме димер....от тези ключове за лампа, които ти позволяват да намаляваш осветлението в стаята.......така нощем се кърмим в сумрак, т.е. кърмехме....вече се кърмим на тъмно

И ние сме със същите врътки - мнооого удобна работа Grinning

За нощното кърмене - моето зверче се отказа само на 8мес. До тогава си ставаше през 2-3ч. да папа ooooh!

# 19
  • Мнения: 7 837
Остави го сам да си решава  Wink
Самуил, тъкмо спря да се буди за около десетина дни, но отскоро пак е на линия нощем - мъчат го зъбки.

Общи условия

Активация на акаунт