Орифлейм - тема за консултанти 8

  • 22 278
  • 429
  •   2
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 6 010
Ивченце, аз мога да се изкажа само за тоника с алое и силно го препоръчвам. Кожата ми е нормална към мазна в Т зоната и много добре ми влияе, алоето ми успокоява много  Peace
Относно чанти и бижута аз процедирам така - в офиса има изложени всички продукти от каталога и поглеждам ако ще взимам нещо по-специално. Даже бижутата от стр. 40 ги видях първо и понеже ми харесаха ще си ги поръчам.

# 406
  • Мнения: 3 034
1. нямам преки впечатления от шампоана.
2. серията с арктическа боровинка - харесва ми само шампоана,  кремовете не ми допадат като миризма
3.този шампоан е много добър
4. тониците също са хубави, аз лично съм гипозлвала и съмдоволан от тях.

# 407
  • Sofia
  • Мнения: 302
Аз съм много доволна от шампоана - даже това лято го ползвах на морето и си миех косата с него всеки ден и ми харесва. Той по принцип е против пърхут а аз имам такъв проблем и сега даже съм си взела 2 броя. Но както сигурно сте се убедили и вие един шампоан на нас може да ни действа много добре а на други не. Моят съвет е да го пробваш.

От серията зимни решения съм ползвала само балсама без отмиване и също останах доволна.

Тоника с алое също е един от емблематичните продукти на орифлейм.

За останалите продукти не мога да кажа, тъй като не съм ги ползвала.

********************************************************************************
Съгласна съм че най-добре първо да се видят продуктите (аксесоарите имам предвид) но централният офис ми е много далеко и нямам възможност и затова не рядко се допитвам до вас.

# 408
  • Мнения: 5 577
за добавяне:

 Раднево

                                                            iv4enceto_91  - кв.Гипсово, ул.Хемус №2.


 София

                                                            amora - кв. Овча купел
                                                             Teddy me4eto - кв. Лозенец, icq 197-241-657, email pooh06@abv.bg


 Варна

                                                            Vania_84 - кв. Възраждане

Плевен

                                                            Merian

 Стара Загора

                                                            Веселина

 шумен

                                                            gradushka

# 409
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Мерси на всички за отговорите.

# 410
  • Мнения: 304
Аз съм много доволна от шампоана - даже това лято го ползвах на морето и си миех косата с него всеки ден и ми харесва. Той по принцип е против пърхут а аз имам такъв проблем и сега даже съм си взела 2 броя. Но както сигурно сте се убедили и вие един шампоан на нас може да ни действа много добре а на други не. Моят съвет е да го пробваш.

Така е, но пък аз съм забелязала друго нещо. Ако една опаковка от даден шампоан ми подейства страхотно, просто никога не мога да повторя. Дори и след известно време. Не знам защо така се получава, нещо ми е объркано сигурно, а толкова пъти съм купувала с надежда... Tired

# 411
  • Мнения: 3 782
Вергилия според мен е добре да се ориентираш в пускането на тема Grinning, защото тази стана доста голяма. Ето че се справяш.
Аз мога да допълня за дрънкулките, еми просто не са толкова важни за фирмата, правят се в Китай и качеството им не винаги съотвества на парите.

# 412
  • Мнения: 3 675
Според мен всичко си зависи от кожата, например продуктите с алое на моята кожа не понасят добре, шампоани аз от орифлейм не купувам.от арктическата боровинка съм използвала 2в1 боди и хед лош, доволна съм.моята приятелка беше доволна от шампоана зимни решения.

# 413
  • София
  • Мнения: 6 010
Здравейте, момичета!
Интересува ме масажната четка за тяло от стр. 74 (9586) - Цкл 7.50, Цк - 5.77, бонус точки - 2. Възможно ли е да са толкова точките или има някаква печатна грешка? Защото гледам, че за възстановяващият спрей за крака (1810) със същите цени за клиенти и консултанти точките са 5newsm78

# 414
  • Sofia
  • Мнения: 302
аксесоарите носят по-малко точки от козметиката, предполагам защото не са основен приоритет на компанията. Това важи за бижутата, чантите и т.н.

# 415
  • София
  • Мнения: 6 010
Теди_мечето, мерси за бързия отговор. Проверих и наистина е така, благодаря за информацията. Жалко, че тези неща дават малко точки, понеже са скъпички, аз очаквах повече...

# 416
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Някой пробвал ли е новата заздравяваща маска за коса (бялата опаковка със зеленото)? Ще чакам отзиви   bouquet

# 417
  • Over the rainbow
  • Мнения: 127
момичета,

не се лъжете да си купувате червената чанта от новият каталог - на живо не изглежда изобщо както е в каталога - няма пружина и е малка Sad абе да си кажа - яд ме е че си дадох парите на вятъра. Все се заричам да не си купувам от аксесоарите им защото в повечето случаи не си струват, ама...пак  се излъгах  #Cussing out

  Rolling Eyes   И аз си я бях харесала тази чанта, ама след като казваш, че не си заслужава... Просто не съм минавала през офиса, за да видя как точно изглежда. На снимката иначе имаше доста приличен вид.

# 418
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Някой пробвал ли е гланца за устни Джордани Gloss Voyage? Цветовете му като на каталога ли са и траен ли е самия гланц? А какво ще кажете за квартета сенки за очи (Harmony и Symphony) ?

# 419
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Уважаеми консултанти,

 

От 06 октомври имате възможност да закупите нов мини каталог. Продажбата на печатните материали и продуктите ще стартират едновременно на 06 октомври. Можете да намерите мини каталога и на интернет страницата ни от

05 октомври.

 

Печатните материали ще се продават, както следва:

 

Код 730364 - Комплект 1+1 мини ДОФ и каталог - 0,40 лв.

 

За да закупите комплект от 5 бр.  мини каталог и

ДОФ, трябва да отбележите  във формата за поръчка

5 х 730364. Тогава системата автоматично ще намали цената и комплектът от 5 броя ще струва 1.70

Общи условия

Активация на акаунт