Временни татуировки?

  • 10 677
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Преди 2 години с една приятелка си направихме "временни" в Троян. Аз на врата, а тя на кръста. Уж за 6 месеца, но не се махнаха и още си я имам.

# 16
  • Мнения: 113
Преди 2 години с една приятелка си направихме "временни" в Троян. Аз на врата, а тя на кръста. Уж за 6 месеца, но не се махнаха и още си я имам.

въх, много кофти така... то вярно, че няма гаранция дали ще е за 6 месеца или завинаги...  newsm78

# 17
  • Мнения: 606
Преди 2 години с една приятелка си направихме "временни" в Троян. Аз на врата, а тя на кръста. Уж за 6 месеца, но не се махнаха и още си я имам.

въх, много кофти така... то вярно, че няма гаранция дали ще е за 6 месеца или завинаги...  newsm78
И аз съм чувала,че тези уж временни за 6 месеца,май си остават.Едно момче си направи такава на целия гръб,а сега е супер размацана и не се маха.

# 18
  • Мнения: 6 017
По- миналото лято бях си правила...не са трайни. Не бих си направила пак.

# 19
  • Мнения: 178
Точно пьк вьв Владиславово са...На второто миене вече беше избледняла.Голяма прелест, все една сьм се изцапала. Мисля ,че 15 лв ми взеха за цапаницата,която аз по красиво щях да нарисувам ! Не си струва да си правиш временна татуировка !

# 20
  • Мнения: 2 229
Сега са пуснали нови презервативи "Дюрекс",
с лепенки вътре. Струват към три и нещо и са 4 броя вътре.
По- евтино и безобидно се връзва. Whistling...

Офф: ее на тези им гледах реклами, но никъде не съм виждала, къде ги продават?? Mr. Green Mr. Green Whistling

# 21
  • Мнения: 123
Здравейте,това което имат предвид хората,които правят временни татуировки,като казват 2 седмици ,е от момента в който я направят до момента в който напълно изчезне.За тауировките с къна това е точно така остават черни 2-3 дена след това започват да избледняват/стават по-скоро кафеви/и накрая изчезват,наистина са безобидни ,освен ако не сте алергични към нещо.Колкото до тези ,които са за 6 мес.те се правят като истинските с игли,но боите са за перманентен грим и започват да падат постепенно след 2-3 месец,татуировката избледнява ,но остава на точки и след 6 месеца наистина изчезва.Ивету,най-вероятно са ви направили "временните" татуировки с боя за трайни ,а не с перманентна ,защото тя е доста скъпа/само за сравнение ,ако искаш да ти направят вежди с перманентен грим ще платиш около 200 лв ,а с боя за татуировки 100-тина/

Общи условия

Активация на акаунт