лятото и косата

  • 5 381
  • 100
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 17 407
Не ползвам  специални, те повечеот продукти май имат УВ защита...През лятото косата ми е още по- суха, така че минавам на друг вид стилизант. Иначе- шампоан, маска и това е.

# 31
  • Мнения: 758
Малко не е по темата ама искам да питам мацките които са използвали розовото спрейче на Глис. Ако го ползвате слагате ли балсам и преди или след балсама се слага?  Crazy
точно розовото не съм,но съм си купувала такова спрейче на Глис!аз лично като си измия косата с шампоан и бласам и като изляза от банята го пръсках!иначе може и да не ползваш балсам,то служи и за лесно расресване! Peace
Кати  дай малко повече инфо за това спрейче на Рефан?цена?от къде да си го купя?

Последна редакция: пн, 26 май 2008, 10:05 от SLADYR4E

# 32
  • Mонтана
  • Мнения: 413
както и зимата същите грижи,ако не ме мързи:))за домашни маски.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Това лято и аз реших да си купя нещо за предпазване от лъчите... Crazy поръчах си един спрей на Kerastase и тази седмица го чакам да дойде...мисля да го комбинирам и със шампоан от същата слънцезащитна серия... Peace

# 34
  • Мнения: 355
Аз си купих ето това http://www.nelivip.com/index.php?productID=253
препоръчва се за басейни и море, предпазва от хлор и слънчевите лъчи. Също и  един спрей за коса самър нещо си на Ейвън. Но още е рано да дам резултат. Олиото го ползвах само веднъж на басейн, не омазнява косата, пък и след това винаги я мия.

# 35
  • Мнения: 294
Аз ще си купувам ето това http://zlatnaribka.com/product_info.php?products_id=455 мисля че ще е ефикасно защото по принцип ползвам продуктите на Професионал Лореал и съм  доволна.

# 36
  • Мнения: 3 622
Ползвам балсам и маска от лятната серия на Eugene Perma

# 37
  • Мнения: 372
Точно за плаж беше. Ама аз някой от много балсами без отмиване, които иначе не ползвам, мисля да си мацам по косата на плажа. Mr. Green[/b]
Сега се сещам, че ползвах един спрей без отмиване на Глис Кюр ( розов, за блясък). Бях доволна, но незнам дали беше точно за плаж. newsm78

Спреят е много хубав, и аз го ползвам Simple Smile Има и жълт, за цъфтящи краища Hug Мисля, че са идеални за лятото, при по-изсушена и изтощена коса, но иначе май не бива да се ползват постоянно, защото създават филм върху косъма, който колкото го предпазва, толкова му и пречи да диша... Маската за коса (и редовната и употреба) е по-важна според мен срещу изтощаване на косата Peace

# 38
  • Мнения: 422
Аз сьм в чуденка какво да взема,сега ползам маски,шампоани и балсами...Но трябва да взема и нещо сьс сльнцезащитен фактор,че сега от солариума ми стана сухичка.. Mr. Green

# 39
  • Мнения: 123

Кати  дай малко повече инфо за това спрейче на Рефан?цена?от къде да си го купя?
[/quote]Аз съм много доволна то този спрей.Той е за подхранване и пише,че е против стареене на косата.Съдържа
маслинов екстракт,хиалуронова киселина,екстракт от жен шен и L-карнитин.Нанася се върху мокра коса и не се отмива.
Струва някъде към 15лв. купих го от Графа в някаква аптека,но нямам спомен.

# 40
  • Мнения: 778
И аз като вас търся вариант, за да предпазя косата си поне малко от слънцето,солта и водата ..

Моята фризьорка ми каза, че мога да си слагам маска за коса - всеки ден .... И да си стои така с маската.... Даже щяло да и подейства и подхранващо - от топлината полезните съставки на маската щели да се усвоят пълноценно, а и косата ще е защитена от мазен филм, който ще я пази да не изгори.

Миналото лято - 20 дни на плажа си слагах от тривитаминола - чист ... Въобще не ми се изсуши ... Само дето от кестенява станах червенокоса - май от тривитаминола пада боята.

Тази година ще пробвам с маската!

# 41
  • Мнения: 351

Кати  дай малко повече инфо за това спрейче на Рефан?цена?от къде да си го купя?
Струва някъде към 15лв. купих го от Графа в някаква аптека,но нямам спомен.
Миналата седмица си взех спрея на Рефан с маслина, струва 6 лв. и първите ми впечатления са страхотни - косата става по обемна, подредена, не утежнява и не омазнява косата. Тук можеш да прочетеш повече за него
http://www.refan.com/product_info.php?products_id=594&osCsid … 3590826584634ea30

# 42
  • София
  • Мнения: 2 271
А шампоана от същата серия Маслина на Рефан някой ползвал ли е? В сайта пише, че има UV защита  Thinking

# 43
  • Мнения: 3 641
Aз лично ползвам кристали и спрея на Глис Кюр/розовият/ и съм доволна . Косата ми е жива и не е суха Simple Smile

# 44
  • София
  • Мнения: 2 271
Aз лично ползвам кристали и спрея на Глис Кюр/розовият/ и съм доволна . Косата ми е жива и не е суха Simple Smile
Аз също съм доволна от спрея на Глис (само че жълтият), но го пръскам само на краищата, а и той не придава обем.

Общи условия

Активация на акаунт