Слънчеви очила за малките ни слънца

  • 5 193
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 839
Хайде стига с това деТСки. Въпрос на техническа грешка е да замениш С и Ц, пишейки на български с латинска клавиатура.

# 16
  • Мнения: 639
И на мен ми е голям проблем слънцето,за това нося непрекъснато очила.На Естел купих преди 2г. за първи път хубави качествени очила ,но ги сложи само 2пъти ,подарих ги на друго детенце след това.Тя и шапка не иска да носи ,че с тези аксесоари ни е голям проблема.Но слънцето и пречи и тази година ми обещава ,че ако и купя очила ще ги носи.Така ,че сега проучвам къде има качествени и удобни детски очила за да и купя.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 042
На 2 години му купихме първите очила. Не излизаше навън без тях. Бяха от някаква оптика, на разпродажба. Досега е имал 5 чифта, като последните са от вчера и от предната седмица.  Close  Само предпоследните е счупил. Вчера ги купихме от ЦУМ, магазин на Polaroid на 1 етаж. Но не са Polaroid, а някакви на Spiderman.  Crazy Поляризирани са,твърдяха ,че имат защита....

# 18
  • Мнения: 339
Преди време говорих с очен лекар, който ми обясни, че до 3г. децата не би трябвало да носят слънчеви очила. Не помня точно обяснението, но беше нещо от рода, че окото не им развито напълно и когато махнат очилата зеницата им не се свива достатъчно бързо.
На нашите купихме след 3 година и двамата са с качествени очила.
Като се замисля има логика в това което казваш, не ми беше идвало на ум. Явно и аз ще поизчакам до другото лято  Sunglasses

# 19
  • Мнения: 4 668
Моят син е със слънчеви очила , откакто е на 1г. 2 м.
Имаше алергия и му сълзяха очичките . Тогава му взех на ЧИКО .
Сега сме с Поларойд !
Говорила съм с много лекари ,  те ми казаха - задължително очила  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 447
До сега не съм купувала хубави очила само такива обикновени.На втория ден ги чупи,или губи.
Мисля да почакам още 1 година и тогава да и купя.Дано пък тогава повече ги пази.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 688
Тази година взех на сина ми от Мадъркеър.Но той винаги ходи с шапка с козирка,та очилата май са за красота.

# 22
  • София
  • Мнения: 659
 На Ники му взехме очила миналата година, около месец преди да навърши две години. От тогава си ги носи с кеф и понякога даже сам си ги иска. Взехме ги от магазина на Росиньол в ЦУМ - на Dunlop са и не бяха много скъпи.
 
....... той винаги ходи с шапка с козирка,та очилата май са за красота.
Ники също винаги е с шапка, но очилата имат и UV защита все пак, та не мисля, че са само за красота.

# 23
  • Мнения: 649
Миналото лято купихме за първи път Полароид. Засега са здрави и  не ги е загубил. Предпочитам да съм сигурна, че очите му са защитени.

# 24
  • София
  • Мнения: 11 711
В началото на тоиз месец за първи път и купих очила.Избрах Chicco.

# 25
  • Мнения: 22 437
Аз със всичкият си акъл поръчах на малката чак от Англия да ми донесат слънчеви очила, за справка - на 9месеца е. ))) Страхотни, белички, но не се задържат на главата и даже 1мин. Веднага тръгва да ги сваля и май само дето си дадох парите и големият ми мерак за слънчеви очила.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 6 919
На годинка и нещо купих първите очила.Бяха Чико.Сега се оглеждам за нови.На марка още не съм се спряла.Харесала съм Полароид и Рейбан

# 27
  • Мнения: 2 161
Да,голяма мъка бяха тези очила,когато дъщеря ми беше съвсем мъничка.Постоянно ги сваляше.Сега носи слънчеви очила постоянно,вече е голяма и си позволих да й купя малко по-скъпи.Иначе като 1-2 годишна си беше с очила на Чико.

# 28
  • Мнения: 8 999
Вчера гледах в Бонжур много приятни модели на Дисни. Предполагам, че не са ментета и вършат работа.
Но аз никога досега не успях да закрепя слънчеви очила на главите на децата си за повече от пет минути. Вече ми се вижда безсмислено да купувам.

# 29
  • Мнения: 2 124
Моята дъщеря миналото лято направи алергичен конюктивит към слънцето и затова тази година още март-април почнах да се оглеждам за слънчеви очила. Тези на Дисни и Чико за мен са пълни ментета, а марковите са твърде скъпи за дете. След дълго обикаляне и обмисляне се спрях на варианта да й поръчам в оптика да й направят, поне ще съм сигурна, че наистина са със защита. Рамките са детски, извиват се навън без да се чупят- не че са изобщо нечупливи, но са гъвкави и можеш да съумееш да ги вземеш, преди да бъдат разпарчатосани. Като цена ми излязоха към 60лв., най-вече защото рамката е скъпа. Почнах да я приучвам да ги носи още докато не беше толкова силно слънцето, а също и винаги когато видим друго дете с очила, натъртвам на това, или ровя картинки в списанията на деца с очила. При нея номерът да е като каките много минава (тя е почти на 1,9г). Някой път изкарва цялата разходка с тях, друг път ги сваля на 10тата минута, но затова съм осигурила и широкопола шапка.

Общи условия

Активация на акаунт