Моля,за мнение за 120 ОУ гр.София

  • 98 825
  • 376
  •   2
Отговори
  • Мнения: 110
Здравейте!
Тази година септември ще бъдем в подготвителна група в 120 ОУ.Ще се радвам ако ми дадете вашето мнение за това училище,защото след това смятаме да продължим в 1-ви клас там.Благодаря предварително за вашите отговори!

# 1
  • Мнения: 1 608
Моят син завърши първи клас там. С чудесни впечатления съм. Смятам обаче, че най-важното е класната. Можеш да поговориш с класните на бъдещите четвъртокласници и да събереш впечатления. В училището има езиков център и филиал на Столичен център за работа с деца. Там посещаваме много занимания - шах, пиано, забавна математика, ходим и на занималня в центъра.

# 2
  • Мнения: 266
Синът ми беше в подготвителна група при г-жа Върбановска. Изключителна жена!Свалям й шапка за търпението и обичта, с която на практика направи от децата ученици.Мисля, че преходът към първи клас няма да е труден след наученото от госпожата.
Ще използвам темата да попитам други родители за разликата между занималнята в центъра и частната занималня към училището.Извинявам се на авторката за намесата.

# 3

Изобщо не ви съветвам да записвате детето си в 120 ОУ. Горещо ви препоръчвам да го запишете на друго място, ако имате възможност. При старата директорка училището беше наистина добро, но това, което сега става в това училище, повече прилича на азиатски тоталитаризъм. Което няма абсолютно нищо общо с дисциплината. Така че, ако не искате да върнете децата си с няколко века назад, намерете нормално училище.

# 4
  • Мнения: 143
Gluposti, super si e uchilishteto, direktorkata napravi mnogo poslednite godini i poslednoto mnenie e super neadekvatno i zlonamereno.

# 5
  • Мнения: 1 608

Изобщо не ви съветвам да записвате детето си в 120 ОУ. Горещо ви препоръчвам да го запишете на друго място, ако имате възможност. При старата директорка училището беше наистина добро, но това, което сега става в това училище, повече прилича на азиатски тоталитаризъм. Което няма абсолютно нищо общо с дисциплината. Така че, ако не искате да върнете децата си с няколко века назад, намерете нормално училище.
От каква позиция изказваш това мнение?

# 6
Детето ми учи там доста време.

# 7
pfy , няма да ти пиша на латиница, а на кирилица, за да те затрудня с четенето Simple Smile

Не знам на какво основание раздаваш подобни квалификации, за глупости,  неадекватност и злонамереност.  Мога да изкажа предположение, но ще спра с тебе дотук!

Ако вместо мнение ви интересуват само суперлативи, напишете: Ще се радвам, ако ми напишете колко хубаво е това училище. Сигурно не сте се изразили правилно. Мислех, че наистина търсите мнение.



# 8
  • Мнения: 143
Явно сте лично засегната от нещо и затова изказвате единственото негативно мнение за това училище и то по начин, който разкрива пристрастията ви.
Ще напиша с български букви - едно много добро основно училище с може би най-хубавия двор в София, който и сега през лятото е пълен с деца.  Страхотни предучилищни и начални начални учтели, удобна занималня в двора и тн и тн.  Детето ми се чувства прекрасно и не намирам да се връща векове назад. А това и с български букви написано си е чиста глупост.

# 9
Слушай какво  pfy , напиши си  името и името на детето ти, и класа ,в който учи, за да си заслужиш похвала за твоята "безпристрастност". По-добре си прочети постовете и ако имаш поне някакво възпитание, ще чатнеш какво си писала. Не ти отговарям с "адекватни" на твоя език и манталитет епитети. На такива като теб училището със сигурност ще хареса. Дерзай!!!

# 10
  • Мнения: 143
не се излагай повече и не си късай нервите по форумите - вредно е за здравето:)

# 11
  • Мнения: 7
И аз се присъединявам към "единственото негативно мнение" та да станат "единствените две негативни мнения" за ужас на Пфу  Joy Нищо хубаво не мога да кажа за 120-то. Миналата година се наложи да преместят братовчед ми оттам. Детето беше на път да се разболее, не искаше да ходи на училище, плачеше като отиваше, плачеше и като се връщаше... Тормозеха го негови съученици, а класната и директорката не взеха никакво отношение, даже открито толерираха гаменчетата, които го тормозеха, заради родителите им, с които бяха в близки отношения.
Иначе дворът е хубав...

# 12
  • Мнения: 13
Хей и моят син завърши предучилищната при Върбановска сега.Tveteli кое е твойто дете, мойто е иво бончев. Искам да ви кажа че негативните мнения са прави, но от позитивните също има доза истина според мен. Личното ми мнение е, че трябва да опиташ 1 година и тогава да прецениш дали ти допада и да претеглиш негативното и позитивното. Класната беше супер, ама имаше и проблеми...чудя се за напред и нямам вяра за бъдещето...колебая се за частно у-ще Кл.Охридски. Слушам ви мненията, мами!

# 13
zdraveite! moga da vi uverq 4e sus sigurnost 4e predu4ilishtnata grupa na 120 e strahotna! az sum 8 klas i bqh  v purvata  grupa na gospoja Vurbanovska! tq e neveroqtno dobur 4ovek i pedagog! prosto e strahotna!moga da vi  garantiram 4e shte ostanete o4arovani!

# 14
  • София
  • Мнения: 3 421
Дъщеря им завърши първи клас тази година. Много съм доволна от училището, от допълнителните занимания. Чувам много положителни отзиви за предучилищната група.
Имам приятелки с деца в по-горни класове и също са много доволни.
Харесва ми спокойствието в училището, двора в който да играят.

Факт е обаче, че имаме страхотна учителка и това вероятно най-много ми повлия, за да имам положително мнение.

Във всяко училище ще има доволни и недоволни. .

Общи условия

Активация на акаунт