На тортата сияят три свещички, празнуват Юнските звездички!

  • 25 213
  • 281
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 592
И на мен ми е любопитно дали има новини от Мона Simple Smile
Ние пристигнахме при баба и дядо, толкова сме заспали 2 дни че не може да бъде. Марина кашли като магаренце, понеже явно донастина в самолета (климатиците централно бяха настроени много на студено) и сега наваксваме отново със съня Simple Smile На мен сигурно 2 пъти повече ми се спи, но няма време Simple Smile Приятна седмица момичета Simple Smile

# 241
  • София, център
  • Мнения: 3 455
hamelionche, ама вие с Маринка вече сте пристигнали! Браво на вас, ти как се чувстваш?

Пак питам за Мона?

# 242
  • Мнения: 703
Ето ме  Hug
Новините са- 3 см разкритие, 50% изгладена шийка и главичка ниско долу в изходна позиция  Grinning
Скоро ще да е, ама то няма и закога да се бави.
Ще пиша пак когато мога.
Целувки  Heart Eyes

# 243
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Мона, стискам палци всичко да е наред, да мине като по учебник, и Богородица да ви пази!

Къде ще раждаш?

# 244
  • Мнения: 703
Мерси, мила!
В Майчин  дом!
 Hug

# 245
  • София
  • Мнения: 11 726
Мона и от мен леко раждане на финала! Hug

# 246
  • Мнения: 3 698
Мона, леко раждане миличка и всичко да е наред, скоро да гушкаш здрава и прекрасна дъщеричка  Hug Heart Eyes Hug !

# 247
  • Мнения: 592
Мона - миличка стискам палци и се моля  Praynig всичко да е наред - с теб сме мила Simple Smile леко раждане.
Нансе - пристигнахме благополучно - всичко е ОК. Чувствам се толкова заспала и знам че не е от часовата разлика. Кафе спрях да пия отдавна и вечер към 20:00 съм готова да лягам, а Маринуш по-рано от 22:00 не иска и да чуе за легло Simple Smile Така ще е - още малко Simple Smile има няма няколко месеца Simple Smile

Ей сега ще опитам да кача малко снимки на малкото бясче.

# 248
  • Мнения: 385
Здравейте  Hug
Успях да поразгледам снимки. Много им се радвам на нашите юнчета  Hug
Мона стискаме палци  Heart Eyes
Чао

# 249
  • Мнения: 35 998
Мона, стискам палци леко и безпроблемно!   bouquet

Адаш, честита прекрасна новина!  Heart Eyes

# 250
  • София
  • Мнения: 11 726
                                                           

                                           Честита дъщеричка на Мона!

Да расте здрава,усмихната и щастлива,да бъде на мама радостта,на тати гордостта!
Мона скорошно възстановяване!
                                                        

# 251
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Честита рожбичка Мона! Бъдете здрави и щастливи!

# 252
  • Мнения: 3 698
Мона, Честито!!!
Да ви е жива и здрава и много щастлива дъщеричката ! На теб бързо възстановяване!

# 253
  • Мнения: 1 698
Мона, честита ти втора рожбичка. Да ти е жива и здрава, и много, много да ви радва. Hug Никой не каза обаче как се казва малкото мъниче? newsm78

# 254
  • Мнения: 592
Каква по-хубава новина - Честито ти щерка Мона - да ви е жива и здрава и много да ви радва. Бързо възстановяване мила  Hug

аз да почерпя за здраве на нашата именничка Simple Smile

Последна редакция: чт, 17 юли 2008, 16:35 от hamelionche

Общи условия

Активация на акаунт