За брюнетките във форума.

  • 56 891
  • 922
  •   1
Отговори
# 885
  • Мнения: 296
viks76, последния път се боядисах с Wella Safira турска мока и май не червенее, но цвета е доста тъмен и поне за мен няма нищо общо със този в каталога, а основата не ми беше много тъмна. Но като цяло съм по доволна от Велата отколкото Лореала - не ми изпопада толкова много коса както след последното ми боядисване с Preferance и вече трета седмица цвета не дава никакви признаци на отмиване. Сафирата има и някъкъв шампоан за подържане, но още не съм го пробвала Grinning

# 886
  • Мнения: 421
viks76, последния път се боядисах с Wella Safira турска мока и май не червенее, но цвета е доста тъмен и поне за мен няма нищо общо със този в каталога, а основата не ми беше много тъмна. Но като цяло съм по доволна от Велата отколкото Лореала - не ми изпопада толкова много коса както след последното ми боядисване с Preferance и вече трета седмица цвета не дава никакви признаци на отмиване. Сафирата има и някъкъв шампоан за подържане, но още не съм го пробвала Grinning

благодаря ти   bouquet,6те пробвам макар ,4е не искам толкова тъмно.ох как да ти обясня,искам светло кафяв цвят например като на млечен шоколад ммммммммм Grinning

# 887
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Скок и аз при брюнетките  Flutter

# 888
  • Мнения: 1 604
Да се вмъкна при бр'нетките.Имам много тъмна кафява коса,почти черна.Обмислям бели кичури, в долните слоеве на косата,примерно една линия от едното ухо до другото,така че да са по-небрежни и да не се набиват на око.Незнам длаи го обясних добре.Как ви се струва идеята?

# 889
  • Мнения: 2 448
Идеята за белите кичури е добре, стига да могат да те изсветлят на почти черна основа. Защото то си е до коса. Моята не е много тъмна естествено, но пък трудно изрусява. Но съм виждала доста по тъмни коси с много светли почти бели кичури. Направи проба на малък участък , който не се вижда, да не станеш с жълто-оранжеви кичури, вместо с бели.

# 890
  • Мнения: 296
Ех и аз това кафяво го искам,  Simple Smileама явно няма да стане без драстична намеса /обезцветяване

# 891
  • GYM
  • Мнения: 814
Здравейте. Аз в момента съм някъде по средата между блондинките и брюнетките( т.е. медноруса Mr. Green)ама много се замислям да се върна в отбора на тъмнокосите newsm78
вие какво ще ме посъветвате
http://www.tagged.com/photo_view.html?photoId=97809985&uid=15240079#state=1_0

http://www.tagged.com/photo_view.html?photoId=97809985&uid=15240079#state=2_0

Последна редакция: вт, 03 фев 2009, 15:21 от donatella

# 892
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Тъмна ми харесваш повече  Simple Smile

# 893
  • Мнения: 4 792
 Донатела и на мен с тъмна ми харесваш повече.
 Относно медните и всякакви други разновдности на русото/през които и аз съм минала  Mr. Green/, ще цитирам моята фризьорка. Ако е русо, да е платинено Laughing

# 894
  • GYM
  • Мнения: 814
Бях платинена, ама приличам на шантонерка Mr. Green

# 895
  • Мнения: 4 792
Бях платинена, ама приличам на шантонерка Mr. Green
О, знам за какво говориш. Значи просто си за другия край на барикадата...т.е всякакви тъмни цветове.

# 896
  • Мнения: 619
вие какво ще ме посъветвате
Да си в нашия отбор Simple Smile

# 897
  • Мнения: 1 296
Здравейте. Аз в момента съм някъде по средата между блондинките и брюнетките( т.е. медноруса Mr. Green)ама много се замислям да се върна в отбора на тъмнокосите newsm78
вие какво ще ме посъветвате
http://www.tagged.com/photo_view.html?photoId=97809985&uid=15240079#state=1_0

http://www.tagged.com/photo_view.html?photoId=97809985&uid=15240079#state=2_0

donatella, аз пък съм на мнение, че медно русото ти стои чудесно. Ако си правиш тъмно, мисля, че ще ти отива светло-кестеняво. Но в никакъв случай черно. Това, разбира се, е моето мнение Peace

# 898
  • Мнения: 2 590
Моето мнение е като на doby80. Няма да казвам, че ти отива тъмно защото съм пристрастна, но просто според мен светличкото някак открива лицето повече и изглежда по- грейнало ако мога така да се изразя. Общо взето повече ми харесваш с по-светличка коса, но това пак е само моето мнение.  bouquet

# 899
  • Мнения: 152
Най-после намерих моята тема. От природно руса вече16 години съм заклета брюнетка.Ще следя темата с интерес.

Общи условия

Активация на акаунт