За брюнетките във форума.

  • 56 892
  • 922
  •   1
Отговори
# 900
  • Мнения: 830
побууут  Mr. Green
Всички ли се изрусихте бе  Laughing, блондитата имат вече втора тема, ние спим зимен сън. Събудете сееееееее Wink

# 901
  • Мнения: 2 448
Ами , изрусихме се, как не. Но последния път нямаше от моята боя, с която се боядисвам и взех на същата марка друга серия, и уж същия цвят, а така червенея в корените  Tired , че едва чакам да минат 2 седмици и да се подновя пак.

# 902
  • Бургас
  • Мнения: 703
и аз надничам  Mr. Green но няма с кво да се похваля, търся си крем за лице и се подвизавам в друга тема Laughing

# 903
  • Мнения: 830
Паси, ето за това не се боядисвам  Laughing, ама като се появят белите коси ще е наложително ми се струва.

# 904
  • Мнения: 4 784
Ей, срамота наистина! Блондитата излезнаха по - постоянни и сериозни от нас.... Crossing Arms

Аз миналата събота се боядисах, но не помня номера на боята, само че беше нещо от уж новите цветове на Шварцкопф, фризьорката го записа в една тетрадка, та да си знам следващия път като отида, да не си напрягам мозъка да помня такива неща. Blush А цвета определено ми хареса. Simple Smile

# 905
  • Бургас
  • Мнения: 703
Ей, срамота наистина! Блондитата излезнаха по - постоянни и сериозни от нас.... Crossing Arms

Аз миналата събота се боядисах, но не помня номера на боята, само че беше нещо от уж новите цветове на Шварцкопф, фризьорката го записа в една тетрадка, та да си знам следващия път като отида, да не си напрягам мозъка да помня такива неща. Blush А цвета определено ми хареса. Simple Smile

ами те на 10 дена се боядисват  Laughing , нормално е повече бой да обсъждат, аз откакто си постригах и косата се боядисвам на през месец Simple Smile

# 906
  • Мнения: 3
Аз пиша и в двата поста защото доскоро бях брюнетка ,а минавам вече май към блондинките??? Рижавите какви са   chef

# 907
  • Мнения: 4 784
ами те на 10 дена се боядисват  Laughing , нормално е повече бой да обсъждат, аз откакто си постригах и косата се боядисвам на през месец Simple Smile
Права си, така е Peace. Аз също се боядисвам веднъж месечно, че и по - рядко.
А много мразя да видя блондинка с тъмни корени. Никак не ми харесва, а по едно време даже и модно го изкарваха, че е ooooh!

# 908
  • Мнения: 830
Аз пиша и в двата поста защото доскоро бях брюнетка ,а минавам вече май към блондинките??? Рижавите какви са   chef
Анатема, предателка такава!!!  Mr. GreenЩом си рижава, има шанс да си те върнем обратно  Crazy

# 909
  • Мнения: 421
Аз пиша и в двата поста защото доскоро бях брюнетка ,а минавам вече май към блондинките??? Рижавите какви са   chef
Анатема, предателка такава!!!  Mr. GreenЩом си рижава, има шанс да си те върнем обратно  Crazy


 Joy Joy Joy

# 910
  • Мнения: 718
Не съм участвала в тази тема досега! Минала съм през всички цветове - от русо до черно, но нищо не може да се сравни с дълбокото, плътно, с блясък кестеняво! Харесвам се най-много с различните отенъци на кестенявото и за нищо на света не бих станала отново руса! И един призив към всички блондинки: моля ви, не се изрусявайте вкъщи, по-добре посетете фризьор! Wink

# 911
  • Мнения: 3
Аз пиша и в двата поста защото доскоро бях брюнетка ,а минавам вече май към блондинките??? Рижавите какви са   chef
Анатема, предателка такава!!!  Mr. GreenЩом си рижава, има шанс да си те върнем обратно  Crazy

хе хе анатема да играя и за двата лагера хе хе аз съм хитрата лисичка май Simple Smile)))
аз блондинка много малко съм била така че шанс има  #2gunfire

# 912
  • Мнения: 303
Аз съм с етстевно кестенява коса, но я боядисвам винено червено-тоест взимам лилаво, но се получава винено.
Нося зелени лещи и мисля, че на бялата ми кожа, този цвят и тази комбинация с цвета на очите, стои много добре.

# 913
  • Мнения: 3 641
Аз вчера бях на фризьор за боядосване. Сложи ми синьо-черно KEUNE , стана страхотно.Няма син оттенък, просто много наситено черно. Препоръчвам, но всеа пак си зависи и от типа коса.  Simple Smile

# 914
  • Мнения: 2 388
Дженче, в комбинация с очите ти ще си убиец. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт