Рицарки на Бялото кантарче 26.05.2008 - 01.06.2008

  • 13 199
  • 471
  •   1
Отговори
# 390
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Добрите чавдарчета си имат верни другарчета smile3534

То хубаво си имат, ама да си разчистите пощите, че Дружинната ръководителка има и тя да се изкаже нещо..........

Тедка лошото те е заобиколило. Другият път кафето ще е от теб. Хубав аватар  Peace.....

# 391
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 379
Благодаря на Айчето за снимките на най-прекрасната абитуриентка, която виждат очите ми от . . няколко години насам  Hug
Много щастие, късмет,
от сега и за напред!

На Еви4, благодаря, че дойде да се видим, макар инициаторките да се покриха.
Теди, ужасно съжалявам, че се е получило така. Радвам се, че се разминало лекинко. Гуш виртуално, следващия път - реално. Но поне влезе в темата навреме за проверката. Впрочем, ще идваш ли в Стара Загора? Много ми приличаш по снимките на една дружка, Каролина, нямам търпение да видя на живо как е приликата.

За проверката: две какаота, сандвич с шуМка, половин кило чай и толкоз вода, + 2 големи кафета със сметана. И обяд с Еви4.  Mr. Green Много ходене по улиците. Имам си нови придобивки. Две блузета по 3 пари едното, спестеното го наместих, Триумфирах. Пиле, ти ли не можеше да си намериш нищо, като ходиш по магазините? Хайде да ходим заедно  Hug Може и в Стара Загора, а, А?


Ели, на патерица ама от сърце
Чести рожден ден, много здраве и щастие!

Последна редакция: пт, 30 май 2008, 20:06 от jd

# 392
  • Мнения: 4 116
Кокон, мерси  Embarassed
Жани, за срещата не ми се вярва да дойда. Децата няма на кого да оставя...нашта е сложна.
То пак добре тука по София да мога от време на време да се виждам с вас.
Каня се за Добрич да пътувам другата седмица, мъжа не ще да ме пуска, че остава сам тука. Ще видим дали ще се преборя за седмица  -две командировка. Ако стане ще оскоча няколко пъти до Варна  Mr. Green и Голдито искам да видя  Hug

# 393
  • Мнения: 2 331
Айче, ДА! Party Party Party Party Party Другото на ЛС.Дано го получиш!Че що хвалби по щерка ти писах... Hug Hug Hug
За отчета-около 1000 калории.ВМ НВД.Ама с повече от 20% въглени.Може би около 30% по-скоро...

# 394
  • Мнения: 1 369
Поздрави  и на малкия Пипилот! Да е жив и здрав, и голяма радост на мама и тати!

На всички  Hug

АААААААааааааааааааа, тъй вече ми харесвате  Hug Ако някой е забелязал щях да се карам, тоз път май ще ви се размине  Hug Искам отчети, искам грамове и килограмове да фърчат, искам стриктност, и мерки и теглилки за неделя, някой ако е пропуснал да си отбележи  Mr. Green Знам, че сме уморени, може би трябва мъничко да се поуспокоим и да не вземаме всяко нещо прекалено навътре и нещата ще си влязат в коловоза  Hug

Нещата при мен, като че ли, почват да се нормализират. Месо продължава да не ми се яде, ма мушвам отвреме навреме нещо дребно. Давам отчет  bowuu
закус в 9 - 200 гр. мисело кляко с овес и други ядко-семкоподобни, поръсено със сасмардалка;
към 11 - ябълка
обяд - тиквички с малко млечно-майонезен сос( за кофа мляко майонезата бешев 3 лъжици, а аз съм изяла не повече от 5 от целия бъркоч), филийка типов хляб, към 50 гр. пушени гърди.
следобяда (се омазах с един фафълooooh! Уж не ги обичам  Crazy
Към 18 и нещо - зелени сливи някоя и друга.
Вечеря към 20 - таратор към 1/2 литър( а мога и литър да изям) Crazy с тиквички.
Вода - над 2,5 литра, докато легна ще иде поне още един.

Хубава и спокойна вечер и почивни дни  Heart Eyes

# 395
  • София
  • Мнения: 8 348
много ми е криво как не успях днес
ама колежката вечерта е на някъв официален ЧРД и цял ден ходи да я разкрасяват
такива мити работи
а ми бяха толкова близо девойките
уф начиииии

а събота и неделя какво ще правите
деца насам натам нещо - такива работи

# 396
  • Мнения: 1 369
...а събота и неделя какво ще правите....
аз съм сама и ще метлосвам по улиците и ще харча пари  Whistling

# 397
  • София
  • Мнения: 8 348
аз пък слушам
утчет
кисело мляко дюс
вода литри и литри
и още
две кюфтета с домати
само домати
още домати със сирене

# 398
  • Мнения: 2 487

аз съм сама и ще метлосвам по улиците и ще харча пари  Whistling

  Ако ми дойдеш на гости , ще спестиш някой лев  Mr. Green

# 399
  • Мнения: 13 814
Момичета, да знаете какво ми се случи Shocked
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=187931.new#new
(на последна страница, последните постове)
За 3 години форумстване, това ми е за първи път ooooh! Ама и аз не си замълчах Crossing Arms
Че я смъмрих в моя пост, смъмрих я, но мисля, че беше съвсем добронамерено, оправдано и конструктивно. Тя какво всъщност очаква от форумките, да я излекуват newsm78 Аз поне не разбрах!

Теди, леко си минала, само с уплаха Hug Не говорете по телефоните и особено не четете СМС-и, докато шофирате Praynig

Ж, не мож ми намери нищо, не сме в една категория. Днес пак надникнах тук-там, ами няма. Дори не е, че не ми става, а нищо не ми хвана окото Tired
Искам рокля като на Аината абитуриентка, да ми стои като на нея, да изглеждам като нея, да съм на нейните години, да кандидатствам като нея, да уча като нея, да срещна гадже като нея, да... Чакай, че чак се запених Mr. Green

Мими, всички насам-натам, начи....

# 400
  • Мнения: 1 369
Пиле  Hug понякога в отчаянието си човек е излишно груб, но... това не е извинение  Tired

...  Ако ми дойдеш на гости , ще спестиш някой лев  Mr. Green
Ако ми кажеш как да стигна до теб и кога, ша дойда  Mr. Green Имаш още време да си помислиш щеш ли едно бременно отнесено на главата си Whistling   Laughing А иначе мога да кова  Flutter

# 401
  • Мнения: 2 487
  Пиле , силно се надявам , че тъпотии от този род , не могат да те засегнат . Момичето явно си има здравословен проблем. Съчувствам му.

  Уж не бях гладна и пак се наредих на масата. ooooh! Вярно , че само салата , ама и без нея можех да мина.

 
  Татито ще кове. Ние ще ядем череши  Mr. Green

# 402
  • Мнения: 1 369
...  Татито ще кове. Ние ще ядем череши  Mr. Green
Жалко, че любимият е работен, та да коват двамата, а ние да им се радваме  Mr. Green

Лека от мен  Hug

# 403
  • Мнения: 5 873
нямам време,само да ви почерпя с парче торта..... Heart Eyes

http://images26.snimka.bg/005978734.jpg

обичам ви. Heart Eyes

# 404
  • Мнения: 2 331
Ох, сърби ме езика да си кажа.По темата на Пилето.Аз смятам, че има начин да се кажат тактично нещата.Аз лично не бих подходила нито като едната, нито като другата.Конструктивността я разбирам по друг начин-да кажеш на човека истината, но без тон и отношение отрицателно.Според мен ТАКТ му е майката.Особено пък в случаи на болка и нещастие.Истината има много лица и е важно кое от всички ще избереш да покажеш в определен момент.Така мисля.Винаги можеш да кажеш нещата така, че да не засягаш никого и да се чуе и твоята истина...
Ванюшооооооооооо, отиде ми режимът!!!Да си здрава и щастлива!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт