LaRedoute - Кодове - 3

  • 32 147
  • 431
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 177
Действащ за при верт, моля!

вчера 36900 ми намали 25 от 50 евро на спортна стока с цена при верт и даде подарък

# 256
# 257
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 096
добре де, а при поръчка, направна на 19ти май, кога пристигна мейлът с отказа?
и в самия ден получи ли мйл, който да потвърди направената поръчка?
Вчера получих имейла, а за парите, в картата ми липсват от момента на поръчката ми, но предполагам, че не са изтеглени, а само блокирани. Като направих поръчката получих потвърдителен имейл, тези дни непрекъснато гледах статуса на поръчката и той си е A domicile и все още е така, а и в Mes remboursements няма нищо отказано.
Момичета, пак да кажа, не искам да шашкам никого. Просто такъв ми е бил късметът. Дано при вас не се случи.


Аз имам три поръчки с този код. Имам потвърдителни писма. За втората ми поръчка съм сигурна, че парите са изтеглени (така ми казаха в банка), за третата парите все още не били осчетоводени и не може да се видят дали били изтеглени или блокирани. В Mes remboursements пише следното: Nous n'avons enregistré de votre part aucun retour et remboursement depuis 3 mois. Преводача го дава като - ие имаме регистрирани нито една част от своята рентабилност и възстановяване след 3 месеца. Не виждам смисъл и всъщност какво трябва да пише ако има проблем или поръчката е отказана. В суивито ми пише A domicile.

# 258
  • Мнения: 620
Благодаря ти. Ползвала съм го, ама пак ще се пробвам...

# 259
  • Мнения: 165
и аз получих фактура с код 77356 и пише за намаление с 50%  sur votre article PRET-A-PORTER prefere    и за намаление  35%sur le RESTE de votre commande TEXTILE.

моля ви обяснете ми какво означава и кога мога да използвам кода


няма ли кой да ми отговори ooooh!

# 260
  • София
  • Мнения: 242
Това ти е код - зарибявка. Някъде бях писала по-горе - на всички пращат такива кодове. Обаче - не важат за много неща. Например - аз си поръчвам предимно намалени неща и на ниски цени - от Les Aubannes и друго вече намалено от Ла Редут... И този код изобщо не ми помръдва каквото и да било. Който знае френски ще ти го преведе. Отдолу обаче има едни много дребни буквички, които са по-важни според мен. За кои неща тези кодове не важат. А аз главно това си поръчвам.  Peace

# 261
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Някой да си пази брошурката към каталога? Ако може да ми напишете кода за чашите за кафе оттам. Praynig (ще пускам поръчка с чек и не ми се рискува с код, който не съм получила, затова искам да пробвам този дали още е валиден). 52183 действа, но не знам дали е този от каталога. Thinking

# 262
  • Мнения: 620
Вече час се опитвам да пусна поръчка с подходящ код. Отначало сайтът беше бъгав нещо и не ме пускаше, после при всяко въвеждане на код се налагаше да започвам отначало и т.н. В крайна сметка пуснах  поръчката с кода за малкото чанте на Ле кок спортив. Не знам само при мен ли е така, но и на двата ми акаунта голямата част от кодовете в темата не действат. Вярно, че съм поизползвала повечето, но пък останалите би следвало да са действащи. Като оферта / и то на фактурата/ съм получила само 77356. Хубаво кодче, намаля и намалените по-малко от 50% неща и дава някое евро аванта. Но за при верт не се получи нито с 36900, нито с 45381.
По едно време някои момичета бяха пуснали сайтове с кодове на французите, дали пък там няма нещо актуално.Като например код за БД Wink.

# 263
  • Мнения: 497
Aз на 25.5 пуснах поръчка с 45381 и вчера я получих

# 264
  • софия
  • Мнения: 25 987
Вчера и аз пуснах поръчка с 45381, която ми е потвърдена по мейл-а и в суивито ми пише A domicile.

# 265
  • Мнения: 165
vessy1 благодаря

# 266
  • София
  • Мнения: 3 732
Някой да си пази брошурката към каталога? Ако може да ми напишете кода за чашите за кафе оттам. Praynig (ще пускам поръчка с чек и не ми се рискува с код, който не съм получила, затова искам да пробвам този дали още е валиден). 52183 действа, но не знам дали е този от каталога. Thinking

Да, това е кода за чашките за кафе Peace

# 267
  • Мнения: 521
chockolina ,брушурата е пред мен, но никъде не виждам кода  Sad

# 268
  • Пловдив
  • Мнения: 332
75728 още действа за квадратните чинии.Поне при мен  Whistling

# 269
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
chockolina, кода  е 52183! Чашите са много сладурски и си заслужават като подарък!
Пристигат и добре опаковани,но се приготви за митница! Peace

Общи условия

Активация на акаунт