LaRedoute - Кодове - 3

  • 31 352
  • 431
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 1 401
Може ли някой, който има тази чанта,  да даде коментар за нея Praynig , че се чудя дали да не пусна поръчка с 44083  newsm78  А ако имате и някоя реална снимчица, ще сте съвършени...  bouquet Simple Smile

Относно другата чанта с код 78492, това беше кода, с който не ми приеха поръчката...Може и някаква грешка в системата да е станала в този момент, но да кажа все пак.  Peace

# 421
  • Мнения: 1 446
Аз си пуснах код с тази чанта и ми изпратиха покривка/ която е също хубава/. Може да се е изчерпала  Peace

# 422
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Понеже скоро няма да поръчвам, ето ви един код.
77356 - 50% за Pret-a-porter prefere - femme, lingerie, enfant, homme и 35% sur la reste de votre commande textile - femme, lingerie, beaute, enfant, homme, linge de maison

Не знам дали e персоналeн и колко важи - просто е толкова замазано на фактурата, че дори това, което ви написах трудно се разчете.

Нещо не мога да открия на какво действа  Confused
Ако може някой да покаже нещо, което се намаля  Praynig

# 423
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
http://www.laredoute.fr/vente-pantalon-enfant-garcon-a-l-heure-a … 2&prodcolor=1

ето това се намали с 50%
всичко ненамалено, от новата колекция би трябвало да го намаля

# 424
  • Мнения: 196
Пуснах поръчка с този код и ми я отказаха, обяснението беше че не би трябвало да го използвам, защото не съм го била получила на е-майла си. Как се ориентирате кои кодове са персонални и кои важат за всички?

# 425
  • Мнения: 61
Пуснах поръчка с този код и ми я отказаха, обяснението беше че не би трябвало да го използвам, защото не съм го била получила на е-майла си. Как се ориентирате кои кодове са персонални и кои важат за всички?

Никак,всичко е на късмет.Персонални са тези,които са ти пратени на пощата,обаче понякога се оказва,че почти всички имаме един и същи код,което ще рече,че не е персонален.

# 426
  • Мнения: 61
ron4eto,пробвай с 26069,ако вече не си го ползвала.Него го имат всички в акаунта си.Последно с него си намалих сумата с 13Е,но всичко беше от зеления сектор на ЛаРедут.

# 427
  • Мнения: 2 047
  Здравейте, момичета и аз имам един въпрос - пробвах да въведа код от фактурата ми и ми дава, че е несъществуващ. Спазих изискванията да го отнеса за новата колекция и т.н., но ми го отказва пак. Каква е тази работа, някой знае ли?

# 428
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Някой успя ли да поръча уреда за варене на пара?
Моля, обяснете ми като на първолак точно какво и къде се въвежда, и в каква последователност!   Embarassed
Никъде не видях поле, в което да пиша клиентски номер, нито пък референтният номер на уреда.

Последна редакция: чт, 12 юни 2008, 15:57 от Karen

# 429
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Аз също го харесах, но не намерих референтния номер на уреда Sad

А къде мога да видя клиентския си номер?

# 430
  • Мнения: 117
Аз също го харесах, но не намерих референтния номер на уреда Sad

А къде мога да видя клиентския си номер?
Като отвориш  някоя оферта ,която си получила и намираш/обикновенно в горния десен ъгъл/Mon № de client:.......

# 431

Общи условия

Активация на акаунт