LaRedoute - Кодове - 3

  • 31 987
  • 431
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 326
Извинете , стана объркано в предния пост.Значи....за да получите подаръка -уред за готвене на пара е необходимо следното:препоръчвате сайта на Ларедут на ваш познат,записвате го като клиент и след това записвате кода.
е каде да го запишем клиентския номер на зарибения от нас,защото аз ползвах кода ама ми излезе подарък розовата чанта+несесер Peace

да разбрах за какво става въпрос

Като въведеш кода които иска да си станал кръстник Simple Smile преди полето за въвегдането на нов код ти излиза поленце - малко по дълго, в което се въвежда номера на зарибеният клиент



Микки честити рожден ден,   ura newsm59 dazzler1много здраве, обич и щастие!!!
Четит рожден ден МИККИ  bouquet
Пробвах това с кода и клиента с машината за готвене на пара но не ми се получи и за това реших да пробвам с кафе машината и така стана ....вкарах кода след това номера на клиента и ми ги прие но няма никъде отбелязано че получавам подарък Rolling Eyes .Явно има и други изисквания newsm78
кой код за кафемашината използва-48607 ли? при мен този не става-когато е точния код при попълването му после излиза надпис отдолу и поле където да вкараш клиентския код и горе също ти излиза оранжево поле с въпросителен и пише Veuillez saisir le numéro du client qui vous parrainе
не ползвах кода който е под кафе машината 48631 после ми излезе другото поле,вкарах клиентския номер и ми го прие и него не ми е излизало горе оранжево поле

ми и аз тоз ползвах,ама той не е за кафемашината,ами за чек,така пише по надолу в сайта.както и да е и в 2та случея не ми се променя нищо-нито ми изписа някакъв подарък,нито пък -25 евро от чек(за който уже е кода) Peace


пс. ти пусна ли поръчка,така както е с кода,ако е да влез си в суйвито да видиш поръчката-там трябва да ти е отразен подаръка
не  съм пускала поръчка понеже не е сигурно дали ще получа нещо,а и  имам код за БД който не съм ползвала Peace

# 406
  • Мнения: 368
Ако някой има може ли да сподели код за БД  Praynig

# 407
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 296

И да съм и аз полезна с един код за БД -> 45381

Този код отдавна е изпята песен... Поне за повечето от нас.

# 408
  • Пловдив
  • Мнения: 332
 Cry Cry Cry Cry
защо не ми намаля машината за хляяяяб ???Поръчвам продукт на Ан Уебърн?!?

# 409
  • Мнения: 733
Cry Cry Cry Cry
защо не ми намаля машината за хляяяяб ???Поръчвам продукт на Ан Уебърн?!?

Продукта на Ан Уейбърн трябва да е от новата колекция, виж да не си сложила от старата  Peace

# 410
  • Мнения: 1 210
Понеже скоро няма да поръчвам, ето ви един код.
77356 - 50% за Pret-a-porter prefere - femme, lingerie, enfant, homme и 35% sur la reste de votre commande textile - femme, lingerie, beaute, enfant, homme, linge de maison

Не знам дали e персоналeн и колко важи - просто е толкова замазано на фактурата, че дори това, което ви написах трудно се разчете.

# 411
  • Мнения: 184
Здравейте, кошницата ми е пълна с PRIX MINI. Не са намалени, дайте някакъв код поне малко да ги намаля Hug Моляяяяяяяя Praynig

Последна редакция: ср, 11 юни 2008, 15:27 от Ron4eto

# 412
  • Шумен
  • Мнения: 196
65129  - 10 Е

# 413
  • Мнения: 184
Този вече съм го ползвала. 30155 и 30147 не работят при мен.

# 414
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Стефони, регистрирах се в онзи сайт, който пусна за кодовете, но къде точно да търся такива с референтни номера. Малко съм скарана с френския Embarassed

# 415
  • Мнения: 4 916
Понеже скоро няма да поръчвам, ето ви един код.
77356 - 50% за Pret-a-porter prefere - femme, lingerie, enfant, homme и 35% sur la reste de votre commande textile - femme, lingerie, beaute, enfant, homme, linge de maison

Не знам дали e персоналeн и колко важи - просто е толкова замазано на фактурата, че дори това, което ви написах трудно се разчете.

Не е персонален, аз го ползвах от два акаунта - препоръчвам го на всички, които искат да намалят 50 на сто от дрехи и обувки.

# 416
  • Попово
  • Мнения: 687
и при мен действа 77356

# 417
  • Мнения: 354
Понеже скоро няма да поръчвам, ето ви един код.
77356 - 50% за Pret-a-porter prefere - femme, lingerie, enfant, homme и 35% sur la reste de votre commande textile - femme, lingerie, beaute, enfant, homme, linge de maison

Не знам дали e персоналeн и колко важи - просто е толкова замазано на фактурата, че дори това, което ви написах трудно се разчете.

Не е персонален, аз го ползвах от два акаунта - препоръчвам го на всички, които искат да намалят 50 на сто от дрехи и обувки.

И аз потвърждавам, имам го на фактура

# 418
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
78492 SAC CAMEL (sac bandoulière PALLADIUM) 
     
20273  sac rayé bleu / ens plage   

# 419
  • Sofia
  • Мнения: 84
Днес пуснах поръчка с 57479 за БД.    Peace

Общи условия

Активация на акаунт