LaRedoute - Кодове - 3

  • 31 994
  • 431
  •   1
Отговори
# 375
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
това със ситничките букви е какво не влиза в кода, т.е. без при мини, при руж и верт, важи само за безцветни, ненамалени и ако не ме лъже паметта, защото и на моята фактура го има, 50% е за прет а порте префере, 35% за другия текстил

абе я да почерпя първо тук
днес ставам "една жена на 33" Grinning

# 376
  • varna
  • Мнения: 1 012
Извинете , стана объркано в предния пост.Значи....за да получите подаръка -уред за готвене на пара е необходимо следното:препоръчвате сайта на Ларедут на ваш познат,записвате го като клиент и след това записвате кода.
е каде да го запишем клиентския номер на зарибения от нас,защото аз ползвах кода ама ми излезе подарък розовата чанта+несесер Peace

да разбрах за какво става въпрос

Последна редакция: вт, 10 юни 2008, 02:24 от tina77

# 377
  • varna
  • Мнения: 1 012
това със ситничките букви е какво не влиза в кода, т.е. без при мини, при руж и верт, важи само за безцветни, ненамалени и ако не ме лъже паметта, защото и на моята фактура го има, 50% е за прет а порте префере, 35% за другия текстил

абе я да почерпя първо тук
днес ставам "една жена на 33" Grinning


beer2 nbirthday ай наздравеаз найстина съм на бира Simple Smile да си жива и здрава  bouquet

# 378
  • Мнения: 791
Извинете , стана объркано в предния пост.Значи....за да получите подаръка -уред за готвене на пара е необходимо следното:препоръчвате сайта на Ларедут на ваш познат,записвате го като клиент и след това записвате кода.
е каде да го запишем клиентския номер на зарибения от нас,защото аз ползвах кода ама ми излезе подарък розовата чанта+несесер Peace

да разбрах за какво става въпрос

Като въведеш кода които иска да си станал кръстник Simple Smile преди полето за въвегдането на нов код ти излиза поленце - малко по дълго, в което се въвежда номера на зарибеният клиент



Микки честити рожден ден,   ura newsm59 dazzler1много здраве, обич и щастие!!!

# 379
  • София
  • Мнения: 4 578
МИККИ, ЧРД, бъди здрава и много щастлива!
П.С. Сори за спама.

# 380
  • Мнения: 4 916
микки 


Честит рожден ден и от мен!!  Много усмивки и радост ти пожелавам  Hug

# 381
  • Мнения: 141
Честито на рожденичката  Микки  bouquet

# 382
  • София
  • Мнения: 1 231
И от мен поздрави на рожденничката       bigdance2        .........м/удругото и мъж ми днес има рожден ден  Mr. Green

# 383
  • Мнения: 473
Извинете , стана объркано в предния пост.Значи....за да получите подаръка -уред за готвене на пара е необходимо следното:препоръчвате сайта на Ларедут на ваш познат,записвате го като клиент и след това записвате кода.
е каде да го запишем клиентския номер на зарибения от нас,защото аз ползвах кода ама ми излезе подарък розовата чанта+несесер Peace

да разбрах за какво става въпрос
А от къде трябва да препоръчам сайта на приятел ?

# 384
  • София
  • Мнения: 1 078
Честито на рожденниците   bouquet

Да ви почерпя с един код (стига да не греша). Пратиха ми някаква анкетка, която попълних някак си Crazy и за това ми пратиха код 57711, който май сваля 10 евро Peace Поправете ме, ако греша.

http://media.laredoute.fr/newsletters/2007/triggers/track_fildo2/popuphom.htm

# 385
  • Мнения: 326
Извинете , стана объркано в предния пост.Значи....за да получите подаръка -уред за готвене на пара е необходимо следното:препоръчвате сайта на Ларедут на ваш познат,записвате го като клиент и след това записвате кода.
е каде да го запишем клиентския номер на зарибения от нас,защото аз ползвах кода ама ми излезе подарък розовата чанта+несесер Peace

да разбрах за какво става въпрос

Като въведеш кода които иска да си станал кръстник Simple Smile преди полето за въвегдането на нов код ти излиза поленце - малко по дълго, в което се въвежда номера на зарибеният клиент



Микки честити рожден ден,   ura newsm59 dazzler1много здраве, обич и щастие!!!
Четит рожден ден МИККИ  bouquet
Пробвах това с кода и клиента с машината за готвене на пара но не ми се получи и за това реших да пробвам с кафе машината и така стана ....вкарах кода след това номера на клиента и ми ги прие но няма никъде отбелязано че получавам подарък Rolling Eyes .Явно има и други изисквания newsm78

# 386
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
ама откъде се взима номера на нов потребител, цял час го търся вече

# 387
  • Мнения: 2 697
Честито на рожденниците   bouquet

Да ви почерпя с един код (стига да не греша). Пратиха ми някаква анкетка, която попълних някак си Crazy и за това ми пратиха код 57711, който май сваля 10 евро Peace Поправете ме, ако греша.

http://media.laredoute.fr/newsletters/2007/triggers/track_fildo2/popuphom.htm

Благодаря, ще взема да го пробвам и аз Grinning

# 388
  • Мнения: 326
ама откъде се взима номера на нов потребител, цял час го търся вече
ами аз не съм взела кода на нов потребител пробвах на единият си акаунт да сложа номера на другият(на моят мъж) и ми го прие Rolling Eyes
ако не стане просто си направи един нов акаунта(предполагам че ще стане)

# 389
  • Мнения: 2 697
57711 при мен не работи, за жалост. Явно е персонален и важи само за тези, действително попълнили анкетата Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт