LaRedoute - Кодове - 3

  • 31 989
  • 431
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 1 231
Честито на рожденниците   bouquet

Да ви почерпя с един код (стига да не греша). Пратиха ми някаква анкетка, която попълних някак си Crazy и за това ми пратиха код 57711, който май сваля 10 евро Peace Поправете ме, ако греша.

http://media.laredoute.fr/newsletters/2007/triggers/track_fildo2/popuphom.htm

Може и да е персонален кода щом са ти пратили анкета за попълване.

# 391
  • Мнения: 521
микки , ЧРД
Приди малко разглеждах в Mon espase client - mes offres speciales открих някакъв код 26069 , който да си призноя много ме учуди какъв е. Мислех, че е кода от последната поръчка но не е.  newsm78
Току що прочетох и от другата тема разбрах,че са сменили комплекта за  плаж. Много се разочаровах  #Cussing out беше за друг човек

# 392
  • София
  • Мнения: 1 078
аз и на двата си акаунта го имам същия от самото начало на регистрацията Peace Сваля нещо си там.

# 393
  • Мнения: 521
e, явно е зарибявка за новите клиенти
Сори за спама  Embarassed

# 394
  • Мнения: 4 916
микки , ЧРД
Приди малко разглеждах в Mon espase client - mes offres speciales открих някакъв код 26069 , който да си призноя много ме учуди какъв е. Мислех, че е кода от последната поръчка но не е.  newsm78
Току що прочетох и от другата тема разбрах,че са сменили комплекта за  плаж. Много се разочаровах  #Cussing out беше за друг човек

Този код го има на всеки акаунт, не е лош, ама все не стигам до него и ползвам някой по-хубав.

Някой дали е успял да пусне машината за хляб тези дни? На мен ми приема кода, но не намаля цената, а много искам да взема още една за мама.

Последна редакция: вт, 10 юни 2008, 14:54 от argun

# 395
  • Мнения: 4 202
Току що получих една поръчка с подарък мъжки часовнк с код 71110.
Часовникът е доста приличен.

# 396
  • varna
  • Мнения: 1 012
микки , ЧРД
Приди малко разглеждах в Mon espase client - mes offres speciales открих някакъв код 26069 , който да си призноя много ме учуди какъв е. Мислех, че е кода от последната поръчка но не е.  newsm78
Току що прочетох и от другата тема разбрах,че са сменили комплекта за  плаж. Много се разочаровах  #Cussing out беше за друг човек
в мес оферес имате непрекъснато код (ползва се еднократно) ,който се сменя ама на какво време точно незнам.предполагам,че след всяко намаление сезонното -голямото имам впредвид.или 1 или 2 пъти в годината Peace

# 397
  • varna
  • Мнения: 1 012
Извинете , стана объркано в предния пост.Значи....за да получите подаръка -уред за готвене на пара е необходимо следното:препоръчвате сайта на Ларедут на ваш познат,записвате го като клиент и след това записвате кода.
е каде да го запишем клиентския номер на зарибения от нас,защото аз ползвах кода ама ми излезе подарък розовата чанта+несесер Peace

да разбрах за какво става въпрос

Като въведеш кода които иска да си станал кръстник Simple Smile преди полето за въвегдането на нов код ти излиза поленце - малко по дълго, в което се въвежда номера на зарибеният клиент



Микки честити рожден ден,   ura newsm59 dazzler1много здраве, обич и щастие!!!
ами на мен не ми излезе такова поле с използването на кода,а ииначе знам за кое поле става въпрос излизало ми е с код за чек
излиза ли отдолу при продуктите подаръка?

Последна редакция: вт, 10 юни 2008, 17:16 от tina77

# 398
  • varna
  • Мнения: 1 012
Извинете , стана объркано в предния пост.Значи....за да получите подаръка -уред за готвене на пара е необходимо следното:препоръчвате сайта на Ларедут на ваш познат,записвате го като клиент и след това записвате кода.
е каде да го запишем клиентския номер на зарибения от нас,защото аз ползвах кода ама ми излезе подарък розовата чанта+несесер Peace

да разбрах за какво става въпрос

Като въведеш кода които иска да си станал кръстник Simple Smile преди полето за въвегдането на нов код ти излиза поленце - малко по дълго, в което се въвежда номера на зарибеният клиент



Микки честити рожден ден,   ura newsm59 dazzler1много здраве, обич и щастие!!!
Четит рожден ден МИККИ  bouquet
Пробвах това с кода и клиента с машината за готвене на пара но не ми се получи и за това реших да пробвам с кафе машината и така стана ....вкарах кода след това номера на клиента и ми ги прие но няма никъде отбелязано че получавам подарък Rolling Eyes .Явно има и други изисквания newsm78
кой код за кафемашината използва-48607 ли? при мен този не става-когато е точния код при попълването му после излиза надпис отдолу и поле където да вкараш клиентския код и горе също ти излиза оранжево поле с въпросителен и пише Veuillez saisir le numéro du client qui vous parrainе

Последна редакция: вт, 10 юни 2008, 17:15 от tina77

# 399
  • Мнения: 22 433
Последно няма никакъв работещ код за БД?
Пробвах тези, които сте написали, но нищо не става, явно ще пускам комплекта за пикник подарък.
Ако има нещо по-свястно казвайте, че днес пускам поръчката.

# 400
  • Мнения: 326
Извинете , стана объркано в предния пост.Значи....за да получите подаръка -уред за готвене на пара е необходимо следното:препоръчвате сайта на Ларедут на ваш познат,записвате го като клиент и след това записвате кода.
е каде да го запишем клиентския номер на зарибения от нас,защото аз ползвах кода ама ми излезе подарък розовата чанта+несесер Peace

да разбрах за какво става въпрос

Като въведеш кода които иска да си станал кръстник Simple Smile преди полето за въвегдането на нов код ти излиза поленце - малко по дълго, в което се въвежда номера на зарибеният клиент



Микки честити рожден ден,   ura newsm59 dazzler1много здраве, обич и щастие!!!
Четит рожден ден МИККИ  bouquet
Пробвах това с кода и клиента с машината за готвене на пара но не ми се получи и за това реших да пробвам с кафе машината и така стана ....вкарах кода след това номера на клиента и ми ги прие но няма никъде отбелязано че получавам подарък Rolling Eyes .Явно има и други изисквания newsm78
кой код за кафемашината използва-48607 ли? при мен този не става-когато е точния код при попълването му после излиза надпис отдолу и поле където да вкараш клиентския код и горе също ти излиза оранжево поле с въпросителен и пише Veuillez saisir le numéro du client qui vous parrainе
не ползвах кода който е под кафе машината 48631 после ми излезе другото поле,вкарах клиентския номер и ми го прие и него не ми е излизало горе оранжево поле

# 401
  • Мнения: 117


Този код го има на всеки акаунт, не е лош, ама все не стигам до него и ползвам някой по-хубав.

Някой дали е успял да пусне машината за хляб тези дни? На мен ми приема кода, но не намаля цената, а много искам да взема още една за мама.

Вчера пуснах машината за хляб ,като прибавих и едни очила от 8,00Е от колекцията на Anne Weyberne и ми я намали .......нямаше проблем.

# 402
  • Мнения: 450
Честит празник на рождениците и от нас! Peace   bouquet

Новия комплект за плаж е хубав-дори много .Хавлията е голяма,чантата е малко малка според мен,но като за подарък е перфектна Peace

# 403
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Може ли някой да обясни ясно как се поръчва уреда за варене на пара Praynig
И да съм и аз полезна с един код за БД -> 45381

Последна редакция: вт, 10 юни 2008, 23:15 от anomalia

# 404
  • varna
  • Мнения: 1 012
Извинете , стана объркано в предния пост.Значи....за да получите подаръка -уред за готвене на пара е необходимо следното:препоръчвате сайта на Ларедут на ваш познат,записвате го като клиент и след това записвате кода.
е каде да го запишем клиентския номер на зарибения от нас,защото аз ползвах кода ама ми излезе подарък розовата чанта+несесер Peace

да разбрах за какво става въпрос

Като въведеш кода които иска да си станал кръстник Simple Smile преди полето за въвегдането на нов код ти излиза поленце - малко по дълго, в което се въвежда номера на зарибеният клиент



Микки честити рожден ден,   ura newsm59 dazzler1много здраве, обич и щастие!!!
Четит рожден ден МИККИ  bouquet
Пробвах това с кода и клиента с машината за готвене на пара но не ми се получи и за това реших да пробвам с кафе машината и така стана ....вкарах кода след това номера на клиента и ми ги прие но няма никъде отбелязано че получавам подарък Rolling Eyes .Явно има и други изисквания newsm78
кой код за кафемашината използва-48607 ли? при мен този не става-когато е точния код при попълването му после излиза надпис отдолу и поле където да вкараш клиентския код и горе също ти излиза оранжево поле с въпросителен и пише Veuillez saisir le numéro du client qui vous parrainе
не ползвах кода който е под кафе машината 48631 после ми излезе другото поле,вкарах клиентския номер и ми го прие и него не ми е излизало горе оранжево поле

ми и аз тоз ползвах,ама той не е за кафемашината,ами за чек,така пише по надолу в сайта.както и да е и в 2та случея не ми се променя нищо-нито ми изписа някакъв подарък,нито пък -25 евро от чек(за който уже е кода) Peace


пс. ти пусна ли поръчка,така както е с кода,ако е да влез си в суйвито да видиш поръчката-там трябва да ти е отразен подаръка

Общи условия

Активация на акаунт