LaRedoute - Кодове - 3

  • 32 025
  • 431
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 165
да попитам пак Embarassed, какви са референтните номера
на определени клиенти ли се дават и за какво служат
благодаря

# 361
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
да попитам пак Embarassed, какви са референтните номера
на определени клиенти ли се дават и за какво служат
благодаря

По референтните номера се поръчват артикули от каталога, който ги няма в сайта

# 362
  • Шумен
  • Мнения: 196
Във форума на този сайт намерих тези оферти, но не мога да разбера как да видя референтния номер на уреда за готвене на пара, прахосмкачката и машината за хляб newsm78.


Може ли някой да каже какъв продукт трябва да имам в кошницата за да стане активен кода за уреда за пара - 34878? Прочетох някъде че се доплаща и 10 евро, като се вземе с този код..  newsm78

Това чи отговориха на сайта  - onjour et bienvenue sur CP

pour le cuit vapeur, il faut être cliente à la redoute, parrainer une autre personne en notant la réf du cadeau. Превода ми е безсмислен -  за сварени на пара, трябва да се страхува от клиента, спонсор някой друг отбелязва Кат. за подаръци

Добър ден и добре дошли в КП (предполагам, че CP е сайта)
За варене на пара, вие трябва да сте клиент на редут или да отстъпите на друг човек, посочвайки реф номер на подаръка.
Аз поне така го разбирам. Има доплащане 10Е, пише си го на страницата.

Трябва да ги  разгадаем начините за поръчка.От френския форум (не съм убедена де) разбрах(уж),че трябва да станеш някакъв кръстник Laughing .И за да не пиша глупости,някоя мама с добър френски да преведе това 
 Comment est-ce q'on fait pour parrainer?
J'ai proceder comme suit: sur mon compte j'ai entre le nom de la personne a parrainer. Ensuite celle ci a creer un compte et elle a entre le code qu'elle a recu par email. Elle peut voir les cadeaux qu'elle va recevoir mais pas le cadeau du parrain...

# 363
  • Мнения: 144
Във форума на този сайт намерих тези оферти, но не мога да разбера как да видя референтния номер на уреда за готвене на пара, прахосмкачката и машината за хляб newsm78.


Може ли някой да каже какъв продукт трябва да имам в кошницата за да стане активен кода за уреда за пара - 34878? Прочетох някъде че се доплаща и 10 евро, като се вземе с този код..  newsm78
За да получите подаръка трябва да препоръчате Ларедут сайта на ваш познат,да го запишете като клиенти тогава да запишете кода
Това чи отговориха на сайта  - onjour et bienvenue sur CP

pour le cuit vapeur, il faut être cliente à la redoute, parrainer une autre personne en notant la réf du cadeau. Превода ми е безсмислен -  за сварени на пара, трябва да се страхува от клиента, спонсор някой друг отбелязва Кат. за подаръци

# 364
  • Мнения: 144
Извинете , стана объркано в предния пост.Значи....за да получите подаръка -уред за готвене на пара е необходимо следното:препоръчвате сайта на Ларедут на ваш познат,записвате го като клиент и след това записвате кода.

Последна редакция: пн, 09 юни 2008, 14:55 от desidani

# 365
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Браво! Рядко пиша в редутските теми, но този път не се сдържам. Изчетох цели 11 стр, и в тях само три кода! И това е темата за кодовете, доколкото си спомням всичко друго се обсъжда в другата тема.

# 366
  • Мнения: 88
Здравейте,
получих този код 27103 -валиден е още 3 седмици.
Маха 20Е/55Е , а при остатък 45Е има и БД Peace
Дано е полезен на някои от Вас Heart Eyes

# 367
  • Мнения: 3
niakoi da e pory4val ot
http://www.3suisses.fr
i kak e tam ,kato pri la redoute li e?

# 368
  • Sofia
  • Мнения: 6 934
niakoi da e pory4val ot
http://www.3suisses.fr
i kak e tam ,kato pri la redoute li e?
чети,не доставят до Бг

# 369
  • Мнения: 594
Момичета, код 65129 все още намаля prix rouge! newsm10

# 370
  • София
  • Мнения: 1 231
Момичета, код 65129 все още намаля prix rouge! newsm10

За който не си е изстрелял все още патроните с него може и да намаля  Simple Smile

# 371
  • Мнения: 2 231
Браво! Рядко пиша в редутските теми, но този път не се сдържам. Изчетох цели 11 стр, и в тях само три кода! И това е темата за кодовете, доколкото си спомням всичко друго се обсъжда в другата тема.
Браво, и аз така, но като го казах преди 2-3 страници ме "усвиркаха" и титолуваха като "класен ръководител"  Mr. Green. Изобщо май няма смисъл от отделна тема newsm78.

# 372
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=9755993& … ue&ksource=-1

Моля за някакъв код, да намалим тази бонбонска количак, моля  Praynig
PRIX ROUGE е, пробвах с код 65 129, за съжаление е става...

# 373
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Браво! Рядко пиша в редутските теми, но този път не се сдържам. Изчетох цели 11 стр, и в тях само три кода! И това е темата за кодовете, доколкото си спомням всичко друго се обсъжда в другата тема.
Браво, и аз така, но като го казах преди 2-3 страници ме "усвиркаха" и титолуваха като "класен ръководител"  Mr. Green. Изобщо май няма смисъл от отделна тема newsm78.
видях, видях, аз прилежно чета, макар много рядко да пиша, пък и се изживявам като класен ръководител, макар и временно в майчинство. лошото е, че и най-слабите ученици след десетото повтаряне започват да "вдяват", а тук не е така. сега и аз ще поспамя, да видите колко е неприятно да отваряш темата с надеждата за някой нов код, а вътре само едно и също, дъвкано и предъвкано до безкрай и в двете теми. чак ми е чудно как още модераторите не са ни затрили и двете теми, но няма се учудя, ако скоро и това се случи.

# 374
  • София
  • Мнения: 1 078
Хайде тогава да пусна един код Mr. Green
С днешната пратка дойде 77356 - от 35 до 50% сваля, ама хич не мога да разбера какво пише със ситнички буквички, само прочитам, че и prix mini пише  Peace

Общи условия

Активация на акаунт