LaRedoute - Кодове - 3

  • 32 057
  • 431
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1 033
От горепосочените сайтове с кодове пуснах поръчка с 65129 - -10евро, т.е. 4 евро далавера, ако случиш продуктите. Благодаря!

# 346
  • Мнения: 165
извинете за въпроса Embarassed, но искам да разбера и за това питам ooooh!

при оформянето на поръчка само един код ли може да се използва? не е ли възможно да се направи комбинация от два кода и ако не, тогава за какво е второто прозорче отдолу ooooh!, там какво се въвежда..........?
благодаря предваритело

# 347
  • Мнения: 4 202
извинете за въпроса Embarassed, но искам да разбера и за това питам ooooh!

при оформянето на поръчка само един код ли може да се използва? не е ли възможно да се направи комбинация от два кода и ако не, тогава за какво е второто прозорче отдолу ooooh!, там какво се въвежда..........?
благодаря предваритело

САМО един код може да се използва!
А и аз 2ро прозорче не виждам, кода се изписва в полето Saisissez votre code offre spéciale

# 348
 Пробвайте с кодове 20168 и 18465   работят все още.

# 349
  • Мнения: 3
zdraveite
i az se izviniavam za vyprosa ,no ot skoro vlizam v stranicata La redoute,pravla sym pory4ki no ne6to ne sym slu4vala  s kodove.
I me interesuva kato vyvede6 koda(napisah izpraten ot vas 27081) izpisva li ti sled tova 4e ima6 bezplatna dostavka i bonus ili podaryk?

# 350
  • Мнения: 497
zdraveite
i az se izviniavam za vyprosa ,no ot skoro vlizam v stranicata La redoute,pravla sym pory4ki no ne6to ne sym slu4vala  s kodove.
I me interesuva kato vyvede6 koda(napisah izpraten ot vas 27081) izpisva li ti sled tova 4e ima6 bezplatna dostavka i bonus ili podaryk?
Ако маха доставката , ще видиш, че ти се нулира сумата от 5 или 6 Е и  като цяло общата сумата ти се намалява , а ако дава подарък се появява най-отдолу под продуктите оранжево поле и там ти пише GRATUIT(ако не се лъжа) и какъв е подаръка. Следи обаче дали е наличен - ако е  пише Disponible imediatement , ако не е - Epuise. Ако дава някакво процентно намаление , цената на самите продукти в кошницата ти се намалява . Трябва да внимаваш обаче , че на някой продукти , които са били намалени след въвеждане на код им се увеличава цената

# 351
  • Мнения: 521
Като при мен - вдигна се цената с повече от 20 Е с код  65129

# 352
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Като при мен - вдигна се цената с повече от 20 Е с код  65129

Да, защото цените преди да ползвате кода са намалени повече откорлкото намалява кода

# 353
  • Балчик
  • Мнения: 9 219
Използвах 45381 за втори път Laughing, пак ми даде БД Peace На 24.5 бях пускала поръчка с него.

И на мен , току що ми даде безплатна доставка с този код. Peace

# 354
  • в реалността
  • Мнения: 191
Пробвайте с кодове 20168 и 18465   работят все още.
Извинявам се за тъпия въпрос, но как работят тези два кода,че нещо не мога да разбера.Дава ми да ги използвам, но нищо не се случва с цените

# 355
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Пробвайте с кодове 20168 и 18465   работят все още.
Извинявам се за тъпия въпрос, но как работят тези два кода,че нещо не мога да разбера.Дава ми да ги използвам, но нищо не се случва с цените

Не изпълнявате някои от условията за кода

# 356
  • Мнения: 182
Пробвайте с кодове 20168 и 18465   работят все още.
Вярно, че работят, а би ли припомнила условията Simple Smile?

# 357
  • Мнения: 458
Във форума на този сайт намерих тези оферти, но не мога да разбера как да видя референтния номер на уреда за готвене на пара, прахосмкачката и машината за хляб newsm78.


Може ли някой да каже какъв продукт трябва да имам в кошницата за да стане активен кода за уреда за пара - 34878? Прочетох някъде че се доплаща и 10 евро, като се вземе с този код..  newsm78

Това чи отговориха на сайта  - onjour et bienvenue sur CP

pour le cuit vapeur, il faut être cliente à la redoute, parrainer une autre personne en notant la réf du cadeau. Превода ми е безсмислен -  за сварени на пара, трябва да се страхува от клиента, спонсор някой друг отбелязва Кат. за подаръци

Добър ден и добре дошли в КП (предполагам, че CP е сайта)
За варене на пара, вие трябва да сте клиент на редут или да отстъпите на друг човек, посочвайки реф номер на подаръка.
Аз поне така го разбирам. Има доплащане 10Е, пише си го на страницата.

# 358
  • Мнения: 458
момичета моля ви дайте ми действащ код за БД от два дена се пробвам да си пусна поръчката ,изпрочетох всичко във форума,пробвах всички кодове за БД но.....нищо не става а в поръчката имам включени едни маратонки подарък за рож. ден на сина ми а той наближава.моля ви помогнете ми Simple Smile

При мен за БД дайства 57479. Не знам дали има някакви условия, но на мен ми маха БД.

А има ли активен код за при верт? 65129 не ми върши работа.

Последна редакция: пн, 09 юни 2008, 11:04 от gabby

# 359
  • Мнения: 3
blagodaria mnogo,
az sno6ti probvah 45381 i stana za bezplatnata dostavka

Общи условия

Активация на акаунт