LaRedoute - Кодове - 3

  • 32 125
  • 431
  •   1
Отговори
# 315
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Кода го пише в същия пост, който съм цитирала! newsm78

# 316
  • Мнения: 177
Погледнете само с колко излишни поста в заяждане и кой какво непрочел се напълни темата. Кому е нужно? Като някой е попитал повторно нещо не е нужно след това още няколко да се изредат да се направи забележка. Стига вече.

# 317
  • Мнения: 7
момичета моля ви дайте ми действащ код за БД от два дена се пробвам да си пусна поръчката ,изпрочетох всичко във форума,пробвах всички кодове за БД но.....нищо не става а в поръчката имам включени едни маратонки подарък за рож. ден на сина ми а той наближава.моля ви помогнете ми Simple Smile

# 318
  • София
  • Мнения: 1 270
момичета моля ви дайте ми действащ код за БД от два дена се пробвам да си пусна поръчката ,изпрочетох всичко във форума,пробвах всички кодове за БД но.....нищо не става а в поръчката имам включени едни маратонки подарък за рож. ден на сина ми а той наближава.моля ви помогнете ми Simple Smile

По-добре си избери подарък и пусни с него поръчката.Код за БД в момента няма действащ

# 319
  • Мнения: 177
И аз цял ден тарашувам из чуждите сайтове да намеря нещо за БД но няма, обаче попаднах на това http://www.bon-et-reduction.com/bon-reduction/bon-reduction-laredoute.php всички които пробвах са действащи дано да свърши работа на някой

# 320
  • София
  • Мнения: 4 578
А откъде вземате кодове с референтни номера? И...може ли някой да ми припомни къде бяха нещата по темите, където имаше пеферентни номера, плс.  Praynig

# 321
  • Мнения: 88
Използвах 45381 за втори път Laughing, пак ми даде БД Peace На 24.5 бях пускала поръчка с него.

# 322
  • Мнения: 326
Използвах 45381 за втори път Laughing, пак ми даде БД Peace На 24.5 бях пускала поръчка с него.

Късметлийка! На мен ми изписва, че вече не съществува  Confused

# 323
  • София
  • Мнения: 1 231
Използвах 45381 за втори път Laughing, пак ми даде БД Peace На 24.5 бях пускала поръчка с него.

Късметлийка! На мен ми изписва, че вече не съществува  Confused

Дааа, наистина късметлийка.......и аз от време на време го пробвам пак, но все безуспешно  Mr. Green

# 324
  • Мнения: 88
65129 при зелени цени дава -10Е.  Явно трябва да минат  повече от 10 дни за да може 45381 да действа отново newsm78

# 325
  • София
  • Мнения: 1 231
Явно трябва да минат  повече от 10 дни за да може 45381 да действа отново newsm78

Повече, по-малко при мен не действа и последните пъти все си плащам доставката и това си е  Tired

# 326
  • Мнения: 521
77356 - кода от последната фактура. С извинение ако някой вече го е пускал
50 % Прет-а-порте и 30% за текстил
  Peace

# 327
  • Мнения: 473
34908 (горен чершав+2 калъвки+розов сак+розов несесер) дали е персонален код ?

# 328
  • софия
  • Мнения: 25 977
34908 (горен чершав+2 калъвки+розов сак+розов несесер) дали е персонален код ?
Не е персонален. Това са чаршафите на лалета (много хубави  Wink).

# 329
  • Мнения: 1 269
днес опитах да пусна порьчка с този код `34908`,но не стана.

Attention, le code offre spéciale 34908 n'existe pas.
Merci de modifier votre saisie ou de revoir les conditions d'attribution de cette offre.

Общи условия

Активация на акаунт