LaRedoute - Кодове - 3

  • 32 068
  • 431
  •   1
Отговори
# 330
  • Sofia
  • Мнения: 6 941
днес опитах да пусна порьчка с този код `34908`,но не стана.

Attention, le code offre spéciale 34908 n'existe pas.
Merci de modifier votre saisie ou de revoir les conditions d'attribution de cette offre.

е,и?

# 331
  • Мнения: 1 269
последните няколко поста се коментира този код ,при мен не действа и споделих,проблем ли е?или нещо те дразня,нали това е тема за кодове...

# 332
  • Мнения: 533
вчера пуснах БД с 57479 и 45381  Hug

# 333
  • sofia
  • Мнения: 176
Моля кажете откъде взимате референтни номера. Изръшках всички форуми за кодове, но няма...  Praynig

# 334
  • София
  • Мнения: 4 578
Моля кажете откъде взимате референтни номера. Изръшках всички форуми за кодове, но няма...  Praynig
И аз питах, ама тц...

# 335
34908 (горен чершав+2 калъвки+розов сак+розов несесер) дали е персонален код ?
Не е персонален. Това са чаршафите на лалета (много хубави  Wink).

Имам проблем, въвеждам кода, дава ми подаръците към поръчката, но не иска да продължи нататък с поръчката. Идеи? Благодаря.

# 336
Да оточня, че под кода за подарък изписва "Je souhaite bénéficier d'une autre offre", а долу бутона продължи нататък с поръчка не реагира. Нито отхвърля кода, нито мога да продължа...

# 337
  • Мнения: 733
Моля кажете откъде взимате референтни номера. Изръшках всички форуми за кодове, но няма...  Praynig

Ето тук има доста: http://www.clubpromos.fr/forum/forum6.html?sid=9396d587a065d7f4c797227ece0c8ba7 но трябва регистрация. Елементарна е регистрацията, но трябва да изчакаш мейл от сайта за потвърждение и тогава те пуска.

Има такива със снимки, но има и доста без снимка на супер ниски цени - 1, 2 евро примерно. Ама като не можеш да го видиш незнам как ги поръчват макар и евтини...

Тук съм пуснала няколко, които работеха при мен и бяха налични: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=287430.msg7535833#msg7535833 иначе имаше страшно хубави неща, но вече бяха изчерпани.

# 338
  • Мнения: 594
Във форума на този сайт намерих тези оферти, но не мога да разбера как да видя референтния номер на уреда за готвене на пара, прахосмкачката и машината за хляб newsm78.


Може ли някой да каже какъв продукт трябва да имам в кошницата за да стане активен кода за уреда за пара - 34878? Прочетох някъде че се доплаща и 10 евро, като се вземе с този код..  newsm78

# 339
  • Sofia
  • Мнения: 6 941
последните няколко поста се коментира този код ,при мен не действа и споделих,проблем ли е?или нещо те дразня,нали това е тема за кодове...
не ме дразниш.Повечето кодовете са персонални по-принцип и е нормално да не може всеки да поръча с всички кодове.

# 340
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 918
Във форума на този сайт намерих тези оферти, но не мога да разбера как да видя референтния номер на уреда за готвене на пара, прахосмкачката и машината за хляб newsm78.


Може ли някой да каже какъв продукт трябва да имам в кошницата за да стане активен кода за уреда за пара - 34878? Прочетох някъде че се доплаща и 10 евро, като се вземе с този код..  newsm78

Това чи отговориха на сайта  - onjour et bienvenue sur CP

pour le cuit vapeur, il faut être cliente à la redoute, parrainer une autre personne en notant la réf du cadeau. Превода ми е безсмислен -  за сварени на пара, трябва да се страхува от клиента, спонсор някой друг отбелязва Кат. за подаръци

# 341
  • Мнения: 594

Това ми отговориха на сайта  - Bonjour et bienvenue sur CP

pour le cuit vapeur, il faut être cliente à la redoute, parrainer une autre personne en notant la réf du cadeau. Превода ми е безсмислен -  за сварени на пара, трябва да се страхува от клиента, спонсор някой друг отбелязва Кат. за подаръци

Хайде някой на "Ти" с френския да помага!  Praynig

П.П. Аз и референтния номер не мога да намеря, пък и в самия сайт нещо не го откривам този уред за готвене не пара...  newsm78

# 342
  • varna
  • Мнения: 1 012
при използването на код 34878-ми излязоха 2подаръка-несесера и чанта-розовите сигорно Peace

# 343
може ли някой да ме просветли какви са тези чекове и ваучери?благодаря ви предварително!

# 344
  • Мнения: 594
може ли някой да ме просветли какви са тези чекове и ваучери?благодаря ви предварително!

Пращат ти ги от LaRedoute ако например са ти изтеглили парите,а при изпращане на стоката, нямат наличен от даден артикул. Или ако върнеш дадена стока.

Общи условия

Активация на акаунт