Как сте с течностите??

  • 4 614
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 631
Сори,не видях ,че си мъж,това обяснява нещата.Мой братовчед,замаващ се с културизъм пие по 10 литра,така че не се срамувай !

Ако не се лъжа, миналата година Поци пиеше почти по толкова зелен чай...  Thinking

# 16
  • Мнения: 4 678
Сори,не видях ,че си мъж,това обяснява нещата.Мой братовчед,замаващ се с културизъм пие по 10 литра,така че не се срамувай !

Ако не се лъжа, миналата година Поци пиеше почти по толкова зелен чай...  Thinking


Абе аз много работи правя ,но не споменавам във форума за да не ме мислите за луд Laughing Laughing Laughing

# 17
  • Мнения: 1 085
Добре де нали водата спомагала за отслабването или греша?
Аз почнах да пия повечко вода , по точно се наливам защото не съм пила.Вече и по кафетата почнах минерална вода да пия вместо друго.Цигарка с минерална вода не върви ама карай. Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 4 678
Добре де нали водата спомагала за отслабването или греша?
Аз почнах да пия повечко вода , по точно се наливам защото не съм пила.Вече и по кафетата почнах минерална вода да пия вместо друго.Цигарка с минерална вода не върви ама карай. Rolling Eyes

Не грешиш  bouquet

# 19
  • Мнения: 1 085
Е ми значи ще продължавам да се наливам Поци.

# 20
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Пия около1.5 - 2л. вода, отделно около 0.5 л. неподсладен чай, 1- 2 кафета без захар.

# 21
  • Мнения: 4 678
Е ми значи ще продължавам да се наливам Поци.

Да  bouquet

# 22
  • Мнения: 1 424
Аз съм голяма жаба, пия по 2-3л вода на ден без проблем  Peace Отделно пия и доста диетична кола около 0.5-1л на ден, вредно не вредно, не мога да я спра и това си е  Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 2 631
Аз съм голяма жаба, пия по 2-3л вода на ден без проблем  Peace Отделно пия и доста диетична кола около 0.5-1л на ден, вредно не вредно, не мога да я спра и това си е  Crossing Arms

И аз едно време не можех да спра газираните (всякакви), но ела да ме видиш сега, дали някога пак ще пропия газирано от какъвто ид а е вид...
Дори содата спрях!!!
Само бирата никога не мога да оставя!  Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 1 424
Аз съм голяма жаба, пия по 2-3л вода на ден без проблем  Peace Отделно пия и доста диетична кола около 0.5-1л на ден, вредно не вредно, не мога да я спра и това си е  Crossing Arms

И аз едно време не можех да спра газираните (всякакви), но ела да ме видиш сега, дали някога пак ще пропия газирано от какъвто ид а е вид...
Дори содата спрях!!!
Само бирата никога не мога да оставя!  Heart Eyes
Аз никакво друго газирано не пия, сомо кола лайт ... е много рядко и по 1 бира  Wink
Не мога да я спра, все едно съм пристрастена...но не ми пречи

# 25
  • Мнения: 2 631
Днес ще карам само на вода и кафе. ще пропусна бирата.  Whistling
вече съм на почти литър вода.

# 26
  • Мнения: 2 388
Пия по 3 литра на ден при всички случаи ( говоря за минерална вода), но аз друго почти и не пия.
Ако излизам вечер на танци Simple Smile, изпивам още около 2 литра.

# 27
  • Мнения: 1 447
Аз също съм скарана с водата.Има дни в които не близвам вода.Течностите които приемам през деня са 2-3 кафета и 1-2 колички.
А през зимата ми се случва и по една седмица да не пия вода.

# 28
  • Мнения: 2 388
Аз също съм скарана с водата.Има дни в които не близвам вода.Течностите които приемам през деня са 2-3 кафета и 1-2 колички.
А през зимата ми се случва и по една седмица да не пия вода.
Това изобщо не е хубаво. А и количките и кафетата хич не ги смятай, не могат да заменят водата. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 447
Аз също съм скарана с водата.Има дни в които не близвам вода.Течностите които приемам през деня са 2-3 кафета и 1-2 колички.
А през зимата ми се случва и по една седмица да не пия вода.
Това изобщо не е хубаво. А и количките и кафетата хич не ги смятай, не могат да заменят водата. Simple Smile
Напълно съм съгласна с теб,но никък не обичам вода.Минералната ми горчи,а обикновенната има доста хлор.

Общи условия

Активация на акаунт