Как сте с течностите??

  • 4 626
  • 90
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 737
И аз пия по 2-3л на ден.
Не мога без вода.

# 46
  • Мнения: 2 388

ПС: мой приятел културист, когато се подготвя за състезание пие по 20 литра Crazy Не може да спи вечер, понеже постоянно е във 00 ooooh!
Много бе. Shocked В каква категория е?

# 47
  • Мнения: 5 767

ПС: мой приятел културист, когато се подготвя за състезание пие по 20 литра Crazy Не може да спи вечер, понеже постоянно е във 00 ooooh!
Аз като пия 3 литра течности на ден,не излизам от тоалетната,представям си ако трябва да изпивам повече,няма да мога да ходя на работа!

# 48
  • Мнения: 738

ПС: мой приятел културист, когато се подготвя за състезание пие по 20 литра Crazy Не може да спи вечер, понеже постоянно е във 00 ooooh!
Много бе. Shocked В каква категория е?

В най-тежката, в София зимата стана републикански май, дедазнам Blush

# 49
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Оф, как я пиете тая вода беее  ooooh!
Аз насила се наливам и то като се сетя  Confused Много ми е блудкава една такава.. добре, че пия биричка поне (нея нито я забравям, нито я пия насила  Mr. Green)
Сега се пробвам нова тактика - купувам си мин вода от 1.5 л и гледам да ми е все пред очите, но пак си остава недопита.. а толкова е важно за разграждането на мазнините...

# 50
  • Мнения: 8 242
Около 4л. на ден.
И повече ми се е случвало, ама само ако знам, че наблизо има 00  Mr. Green

Хм.. това със забавянето на метаболизма преди и по време на хранене.. Ами ако ядеш супа?!? Какво става - хем ядеш, хем пиеш  Crazy

# 51
  • Мнения: 4 678
Аз съм стигал до 12л Embarassed

# 52
  • Мнения: 737

 newsm10 Браво,Поци!
Аз и през лятото не мога да изпия повече от3,5л

# 53
  • Мнения: 2 229
Попаднах на тази статия: http://netinfo.bg/?tid=40&oid=1210631

Общо взето пише, че и да се пият прекалено много течности, не е полезно. Thinking

# 54
  • Мнения: 2 631
 Whistling
Е аз затова ли все съм хремава?? От минералната вода??  Crazy

# 55
  • Мнения: 4 678

 newsm10 Браво,Поци!
Аз и през лятото не мога да изпия повече от3,5л

Вече -14 Mr. Green

# 56
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Минимум 2 литра минерална вода/дневно, откакто съм дюканка, отделно кафета и чат-пат айрян Peace Peace Peace

Поци - после коригира на 14 литрааааааааааа, де го побираш,бре newsm78 newsm78 newsm78 Мерси за петицията, подписах я Peace

# 57
  • Мнения: 4 678
Лени,не знам ,ама има место Peace

# 58
  • Мнения: 4 770

     Аз си пия по колкото ми се пие - обиновено 2-3л ми не стигат...  ooooh!    Вечер гледам да пия по-малко, че иначе трябва да ставам нощес до тоалетната.  Crossing Arms
     След хранене пия съвсем малко за да не се подуя, но пък сутрин като стана съм като жаба.   Mr. Green  Добре, че не обичам газирано.  Joy Joy Joy

# 59
  • Мнения: 488
Около 2.5 лпрез работната седмица. Тогава шишето ми е пред очите на бюрото и не забравям. През събота и неделя пия по-малко.
Аз също с усилие привикнах към пиенето на вода. Но иначе е много лошо!

Общи условия

Активация на акаунт