Как сте с течностите??

  • 4 634
  • 90
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 916
Пия 2-2,5 литра вода на ден. Няма значение кога  - дали са разпределени равномерно през деня, или ги изпивам на два-три приема следобед или вечер, тялото си е свикнало на тази дажба и си ги иска.

# 61
  • Мнения: 2 950
Ако има "жаби", които пият по 2-3 л, тогава аз незнам какво съм - пия по 4 л вода, а лятото ги минавам без проблем. Но аз не пия газирано, сокчета и т.н. Само вода - обожавам я!!!  Grinning

# 62
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
И аз пия само вода - между 2 и 3 л.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 178
Според индивидуалната потребност е кой колко вода ще изпие дневно.Аз пия между два и четири литра всеки ден без другите течности.Не бива да се пропуска и фактора навик-да си създадем навика да пием вода.Колкото повече толкова по-добре,но все пак...Все пак трябва да се имат предвид индивидуалните потребности на всеки един от нас.Ако някой е с високо кръвно налягане или друго заболяване не бива да прекалява с течности,включително и вода,натоварва се сърцето и другите органи пряко силите им.В римската поговорка :"Няма отрови има дози" е истината Wink

# 64
  • Мнения: 604
Пия по 2-3 литра вода и изяждам поне половин диня!

# 65
  • Мнения: 338
И аз пия много вода, особено през лятото. По принцип обожавам кока-кола, но гледам да я избягвам.
Имам една леля, която е доооста закръглена и цял живот се опитва да отслабне. Та тя трърди, че и от водата се дебелее newsm78. Лично аз не мисля така, но ...

# 66
  • Мнения: 8 242
И аз пия много вода, особено през лятото. По принцип обожавам кока-кола, но гледам да я избягвам.
Имам една леля, която е доооста закръглена и цял живот се опитва да отслабне. Та тя трърди, че и от водата се дебелее newsm78. Лично аз не мисля така, но ...

И аз имам една позната, която е като чируз станала от диети  Rolling Eyes И все ме убеждава, че откак е спряла да пие вода се чувствала супер слаба.. Иначе всичко й се лепяло  Shocked 38 кг. / 155 см..
 newsm78 То че отива към анорексия нейното.. ама не за храната, а за водата най-вече ..

# 67
  • Мнения: 2 229
Е, това са пълни глупости вече. Stop
Единствено коремът може да ти се надуе от много вода. (временно, разбира се Laughing)

Последна редакция: нд, 29 юни 2008, 22:31 от Serendipity

# 68
  • Мнения: 2 631
Е да, ама организма задържа течности Wink

Аз пия (вече) по 2-3 литра вода на ден, ама пия и няколко бири на ден....  Embarassed Кафето не го броя..
От утре съм Скарсдейлка и смятам да пия само по 1 бира -  вечер...  Crazy

# 69
  • Мнения: 2 229
И аз пия вече около 2-3 литра, докато преди месец карах на 1 чаша на ден...и мноооого кола. Сега отказах колата и пия само вода. Laughing

# 70
  • Мнения: 2 631
И аз пия вече около 2-3 литра, докато преди месец карах на 1 чаша на ден...и мноооого кола. Сега отказах колата и пия само вода. Laughing

Браво smile3501!
Аз едно време не пиех кола, а всякакви плодови газирани от по 2-3 литра бутилката... Почти всеки ден!  doh
Откакто отказах всякакви газирани, обаче, ми се наложи да откажа и ракията  Blush
Сега съм на вода, кафе, бира и вино!  Laughing

# 71
  • Мнения: 139
Преди пиех по 1-2 чаши на ден максимум.  ooooh! то детето на 1г. пие повече...
Добре, че кърменето промени този лош навик - сега средно 3л лятото 4,5л вода.

# 72
  • Мнения: 4 678
Винаги като влезя в тази тема ,ми се допива вода Joy Joy
И махам по половин литър Peace
Темата е полезна  bouquet  bouquet  bouquet

# 73
  • Мнения: 2 631
Винаги като влезя в тази тема ,ми се допива вода Joy Joy
И махам по половин литър Peace
Темата е полезна  bouquet  bouquet  bouquet

 Hug   bouquet  Flutter

# 74
  • Мнения: 4 678
Винаги като влезя в тази тема ,ми се допива вода Joy Joy
И махам по половин литър Peace
Темата е полезна  bouquet  bouquet  bouquet

 Hug   bouquet  Flutter

Влязох,пак ми се допи Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт