Тайната на дългата и здрава коса - 35

  • 27 909
  • 396
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 4 496
здравейтее! идвам да ви се оплача малко  Sad неска едно мом4е от класа ме попита защо косата ми била толкова малко Close почнах да му обяснявам,4е ми е такъв тънък косъма,а той ме гледа с недоумение...направо ми се съсипа самочуствието Embarassed знам,4е не е искал да ме обиди,но ми стана бая кофти ....

Ще напиша две изречения, които имат еднакво начало....

Не е важно колко коса имаш на главата си, а дали я поддържаш. Hug

Не е важно колко коса имаш на главата си, а какво имаш вътре в нея. Този господин явно е добре откъм коса, но не и откъм сиво вещество.
Mr. Green

# 316
  • Мнения: 277
Моята коса също е с тънък косъм.Толкова я мразя,всеки път като я погледна ми идва да я отскубя цялата или да си сложа един пласт изкуствена за гъстота.Ама не искам...Ох,няма оправия за мен  ooooh!
Айде стига съм ви се жалвала...
Понеже прочетох за храната за коса(бях гледала в бг сайт даже продукти но ги бях забравила),интересува ме слага ли се в корените?

# 317
  • Мнения: 965
black_mamba, в качеството си на какъв "въпросният" ти обяснява подобни врели-некипели? Мис арк е права... липса на сиво вещество и пълна липса на тактичност! Хич да не ти и пука, явно пубертетът го държи здраво  Mr. Green
косата ти може да е с тънък косъм, но е поддържана   bouquet

Rudyo, освен масла, може да пробваш и с Деавит  Peace

За кокосовото масло само хубави неща може да чуете от мен. Любимото ми масло е то! Старая се да го слагам във всяка маска, но гледам честотата на маските да не надвишава 2 пъти седмчно, че нее хубаво да се прекалява.  Peace

Лехи, само чакам Мис арк да се включи, да те понатупа малко  Twisted Evil Вместо да хабиш енергия да си мразиш косата, прави си маските с кеф и започни да я гледаш след това с по-добро око. Ще видиш, че ще ти се отблагодари за постоянството и положените грижи.  Wink

# 318
  • Мнения: 240
ами нещо си приказвахме за прически понеже той е доста суетен Laughing ползва преси,боядисва се...странна работа. 4есно казано не ми допада особено  Laughing  ето прикачих една снимка от миналата седмица да видите и мен  Simple Smile http://prikachi.com/images.php?users/decuta/6m.jpg (със синята блузка)

# 319
  • Мнения: 758
black_mamba  много си готина!

# 320
  • Мнения: 4 496
ами нещо си приказвахме за прически понеже той е доста суетен Laughing ползва преси,боядисва се...странна работа. 4есно казано не ми допада особено  Laughing 

Дам. Като е толкова компИтентен, той за нашата маска чувал ли е? М? Mr. Green

И на мен този господин не ми допада особено. Mr. Green

И стига рИва! Косата ти просто е фина.  newsm47

# 321
  • Мнения: 277
Анелия,аз винаги си правя маските с кеф!Харесва ми да чета статии,свързани с косата,да си купувам продукти за нейната грижа и т.н  Embarassed
Разбира се,ще продължавам с грижите,нямам друг избор,а и както вече казах ми харесва  Wink
Просто реших да си излея мъката  Mr. Green

# 322
  • Мнения: 603
black_mamba , ако трябва да слушаш мъж за нещо...  Joy #2gunfire Продължавай с маската и ще видиш, че след време ще те пита за нея  Laughing
Anelia85, с това кокосово масло ме зариби много и мен.  Hug Много ми харесва.
Тази храна за коса от къде се купува? Някой от вас ползвал ли е?
 мис арк, зехтина само по дължината ли го слагаш? И какъв ползваш? И аз в началото не виждах разлика, ама сега е доста по-твърда и лъскава, и мисля че на него се дължи  Hug

# 323
  • Мнения: 4 496

 мис арк, зехтина само по дължината ли го слагаш? И какъв ползваш? И аз в началото не виждах разлика, ама сега е доста по-твърда и лъскава, и мисля че на него се дължи  Hug

Ами намацах си цялата коса- и корени, и дължина. Стоях около час и половина. Зехтинът ми е La Sansa на Costa D`Oro.

# 324
  • Мнения: 603
Да и моя е същият, самоче аз не си слагам на корените, - мисля си че доста трудно ще се измие..

# 325
  • Мнения: 1 798
Замених тривитаминола с Виалитон(за 1-ви път взимам).Да отбележа,че  имаше видими резултати-плътност и блясък.
А АД3Е-то го били спрели от прозводство,каза  фармацевта.

# 326
  • Мнения: 4 496
 ShockedТц. Не може да бъде. Още утре ще попитам. Ако пък е вярно, все ще трябва да го заместят с нещо. Rolling Eyes

# 327
  • Мнения: 603
Те от кога казват,че го спират.. И аз утре отивам да си взема 2-3 шишенца, да си имам.
Виалитон, никога не съм ползвала..явно ще трябва с него да се замени..

# 328
  • Мнения: 4 496

Виалитон, никога не съм ползвала..явно ще трябва с него да се замени..

А, Д и Е са мастноразтворими витамини, усвояват се от организма само тогава, когато се използват с някаква мазнина /растителна или животинска/ - във вода не вършат работа.

Ако работата опре до там...ще го заменя с вит.А или масла. Rolling Eyes

# 329
  • Мнения: 1 798
Такава ми е информацията от ветеринарната аптека до централна гара.Нямам възможност да обикалям,ако  е само фалшива тревога -кажете, да си търся другаде АД3Е.

Общи условия

Активация на акаунт