Тайната на дългата и здрава коса - 35

  • 27 836
  • 396
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 103
Имаше АД3Е в зоомагазина в блок 314 (Вероната) в Младост3 (СофияSimple Smile)

# 331
  • Мнения: 1 802
Всъщност за Тривитаминола.. аз последния път си го взех във различно шишенце. Не ми се вярва да го спрат, като толкова масово се купува  Peace

black_mamba суетен ли се казва? Аз мисля, че той си е направо метросексуален, а аз нещо не ги възприемам такива... Косата ти си е добре, не я мисли изобщо.  Peace На моето дете е същата финна със тънък косъм и хвърчаща, но пак за мен е най-сладкото дете на света!  Peace Така че, дерзай!  Hug  Hug  Hug

# 332
  • Мнения: 240
сладурани мерси много за подкрепата  Hug
неска в маската си сложих от това кокосово масло, малко стимулант за мазна коса, тривитаминол и малко оцет и ракия  Whistling
после ще пиша за резултати! ча0 ча0  Wink

# 333
  • Мнения: 122
Добро утро и от мен Simple Smile Снощи си правих маска от кис. мляко, мед, виалитон,ракиика и бадемово масло, а краищата намазах с кокосовот, нооооооо немога да изкажа впечатления, защото дори не я оставих да изсъхне,а я намазах с пяна и после с дифузера си я понакъдрих..... явно другият път ще разбера как ми действа кокосчето

# 334
# 335
  • Мнения: 1 798
Гледам кокосовото масло заело челно място,даже  избутва бадемовото Grinning. То е най- непретенциозното такова от тези на Икаров(че и най-евтино), ще взема и аз да се напляскам.
(Сенситивен въпрос-не ви ли намирисват маслата на Икаров на олио,че аз съм като баничка)

# 336
  • Мнения: 4 496
minie mouse, искаш да кажеш дали не ги разреждат с олио ли? newsm78

oblacheto hey, страхотен цвят! И аз искам такъв, но няма да ми отива на луничките...Ама ти верно си като облаче!  Hug Много обичам такива коси! Към каква дължина се стремиш?как се казва цветето в дъното на снимката?

# 337
  • Мнения: 1 798
minie mouse, искаш да кажеш дали не ги разреждат с олио ли? newsm78
Да, такива  мисли ми се въртят от скоро. Rolling Eyes

# 338
  • Мнения: 1 802
oblacheto hey Добре ти е косата, няма да слагаш изсушаващи съставки и със малко търпение ще стне номера!  Hug  Peace
как се казва цветето в дъното на снимката?
Май е дифенбахия, аз поне на такова го правя  Simple Smile

# 339
  • Мнения: 4 496
Ами те по принцип си миришат на...мазно. Но на мен лично не ми миришат точно на олио. Ще ме накараш сега да ги отварям всичките и да ги душа... Joy

oblacheto hey, и аз щях да пиша да не слагаш изсушаващи. Или поне не повече от една. ~WOMANISH~ Hug

# 340
  • Мнения: X
Благодаря ви, много сте мили Hug  bouquet!
Аз пък си я мисля за редичка косата ми, винаги така хвърчи, дори и да си слагам балсам... Но все пак си я обичам, каквато и да е , защото си е моята:)А пък за цвета ме е срам да кажа просто.. Боядисах я два пъти, през януари и през март! И реших вече да не я боядисвам, за да не я подлагам на стрес, и така си и остана, той опада цвета .... Embarassed В корените е кестенява.
мис арк, не зная към каква дължина се стремя. от 10 години ходя подстригана на късо каре, и дори и тогава ми цъфтеше! Беше невъзможно да я пусна, но тогава с нищо не я мажех, само шампоан и балсам. А сега пия едни витамини на вижън и започнах с маски и слава Богу не е процъфтяла! Така че ще я пусна колкото тя позволи!

А пък за изсушаващите - слагах ракия и кисело мляко, и мед. Но ще престана и ще карам засега само с масла. Но тя всъщност ми е бързоомазняваща се косата.

~WOMANISH~, довечера ще питам свекърва ми за цветето Wink

Последна редакция: чт, 05 юни 2008, 11:11 от Анонимен

# 341
  • Мнения: 965
Облаче, косата ти е много сладка, имаш основание да си я обичаш  Wink на мен ми прилича на един голям пух, захарен памук. Според мен с тези грижи ще стане още по-хубава (и по-дълга).  Flutter

Няма олио в маслата, миришат си на натурално. Даже на някои почти и миризма не долавям...  Whistling дано поне това е в чистия си вид

Като заговорихме за масла, веднага да споделя вчера какво прочетох на една читателка във вестника. Тя слагала прасковено масло на веждите си за сгъстяване, че й били пооредели.  Shocked ей такива очи ококорих. Затопляла го малко преди това и мажела. 15 мин. Веднага станах и отворих за кой ли път листовката на Икаров, за да прочета. То, прасковеното по състав е почти същото като бадемовото. Замислих се, щом слагаме бадемово за растеж и тази дама вижда ефект от прасковеното в/у веждите си, значи можем да комбинираме двете и ефектът да е двоен, или поне по-силен примерно  Wink

# 342
  • Мнения: 11
Правих си маската три пъти и ефектът е невероятен  Crazy Съживена е, обемна, блестяща. Когато хвана един кичур в ръката си, все едно е кадифен плат  Party

Преди:
http://img74.imageshack.us/img74/3619/hair1xm3.jpg

Сега:
http://img227.imageshack.us/img227/2487/kosa2jt1.jpg

http://img184.imageshack.us/img184/8448/kosatajpgqn6.jpg


# 343
  • Мнения: 122
според мен ефектът няма да е двоен,а ще е един и същ дали с двете или само с едното, те като са почти сходни....аз мисля че две масла са достатъчни - говоря бадемовото и кокосовото.Въпреки че съм с пяна и съм се сушила с дифузер усещам краищата си не сухи ,а толкова живи... Благодаря на всички които ме посъветвахаа за тези масълца

# 344
  • Мнения: 243
свърши ми Тривитаминолчето  Cry и никакви масла нямам,дано да намеря скоро време да отида до ветеринарната аптека!Аз доколкото съм разбрала от мис арк Виалитона няма същото деиствие понеже е воден р-р,прав ли съм?

Общи условия

Активация на акаунт