Как заспивате вечер, след като направихте годинка?

  • 1 371
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 999
След годинка децата ми заспиваха както и преди това. Къпане, вечеря /или в обратния ред/, лягат си в леглата, завивам ги, целувчица за "Лека нощ", гася лампата и излизам от стаята им.

# 16
  • Мнения: 251
Ами след ритуалите, вечеря и изкъпване си заспиваше като къпана.  Joy Понякога си е искала шишето с вода, и се глезотеше с него няколко минутки. Laughing В общи линии лесно запсиваше.

# 17
  • Мнения: 1 155
Дъщеря ми вечеря супата от детската кухня или АМ с една бисквита вътре при нас в хола. После я слагам да спи с биберонката и стоя при нея докато заспи, защото непрекъснато става в кревата.

# 18
  • Мнения: 239
Дъщеря ми винаги е заспивала сама в креватчето си. АМ го отказа сама след като тръгна на кухня.
Имало е случаи когато се е налагало да я приспивам, но са рядкост.
Аз лично не съм привърженик на заспиването с шишето мляко в уста. Naughty
Крие рискове за зъбките.

# 19
  • Мнения: 8 229
След годинка децата ми заспиваха както и преди това. Къпане, вечеря /или в обратния ред/, лягат си в леглата, завивам ги, целувчица за "Лека нощ", гася лампата и излизам от стаята им.

И моят син винаги заспива така. Целувка за лека нощ, чао, понякога песничка. След това загасяме лампите и излизаме от стаята. Той си пее самичък още известно време и след това заспива. В последно време дори започна да се завива сам.

# 20
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
На 1 година заспиваше както и преди да я навърши- вечеря, баня, мляко, сън.
Дъщеря ми навърши три, а още пие мляко. Е, не АМ, не кисело, а прясно мляко, но пък не пропуска вечер. Кога го пие от чаша, кога от шише за мен е без значение. Важното е, че продължава да пие мляко.
Ако не беше отказала сама АМ преди годинката, сигурно още щях да й давам такова.

# 21
  • Мнения: 1 586
И при нас беше същото,заспиваше си с шишето с млякото,сам,но преди два месеца сам се отказа от АМ.Изкъпвам го и го оставям ,заспива сам!Ама с бибата,задължително.............. Whistling Tired

# 22
  • Мнения: 3 069
Ние сме на периоди.
На 1г. и 1 месец отказа АМ и започнах с кисело мляко.
Може седмица да си пие по едно шише вечер в леглото а след това две да не иска.Той сам си казва когато иска "мако".

# 23
  • Мнения: 447
Пие АМ и заспива едновременно  Peace

# 24
  • Мнения: 9 814
След като навърших годинка не помня как съм заспивала, но към третата си годинка заспивах с шишето с млякото. Mr. Green
Дъщеря ми се отказа от млякото на 2 години.

# 25
  • Мнения: 666
Кристиан от 8 месечен заспива сам. АМ му давам аз преди да го сложа в кревата, като го изпие го слагам, завивам го, той се обръща на другата страна и заспива. Понякога го чувам че си дърдори нещо, но постепенно заглъхва и до 5-10 минути е отнесъл плувката  Whistling Аз му оставям биберон залъгалка в кревата ако има нужда да суче нещо, но шишето не съм му оставяла никога, защото и аз съм чувала че не е хубаво за зъбите  Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 1 423
Синът ми е на 1г. и 8 месеца и все още пие АМ преди сън.  Peace

# 27
  • Мнения: 610
Ние пиехме АМ до това време и го отказа сама,след като започна да си вечеря в 19.30 след това не пие нищо.Ляга и си заспива самичка.Мисля че е добре че пие АМ давай си и го докато тя сама не го спре.

# 28
  • Мнения: 953
Изпива около 250 мл АМ в леглото преди сън, след което заспива сама.

# 29
  • Мнения: 764
Синът ми заспива с млякото в леглото. Той толкова си го иска и си знае, че ще му бъде дадено, че през ум не ми минава, че мога да го лиша. Изпива си го и после си заспива сам - имаше един период, през който искаше компания и не даваше баща му или аз да излизаме от стаята, но сега вече си заспива сам. От приятелки знам, че поне до 2г. и повече дори се дава АМ.

Общи условия

Активация на акаунт