Антибиотик и планове за бебе

  • 5 199
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 19
Според мен е въzможно антибиотикът да увреди яйцеклетката преди да zабременея и дори след 1 седмица аz да съм се иzчистила от антибиотика, тя да си носи грешната информация.
Каzват принципно, че ако има увреждания в такъв ранен стадий, то плода zагива,

при мен се получи точно това..... антибиотик една седмица преди да забременея и после плода загина в 7 седмица .... иди ми разправяй че не е от антибиотика..... като имам и приятелка със същия ама аналогичен случай на моя.........
по добре изчакай следващия цикъл и тогава .... може и да няма риск но ако има много боли повярвай....

# 16
  • Мнения: 41
Чак сега намирам тази тема... знаех си, че и на друг се е случвало.
Искам да кажа, че повечето лекари са пълни олигофрени.
Аз примерно незнаех, че съм бременна (теста беше отрицателен). Наложи ми се и пих Aksef 7 дена. След това открихме, че съм бременна - паника.
Както и да е гинекологът ми ме успокои.
Вдигнах температура после - 37.0-37.4 - 5 дена.  Неможах да намеря гинеколога ми и хоп при личната лекарка. Червено гърло, ангина, антибиотик - Kalcid, в краен случай. Хем я питах, възможно ли е да е от бременността. Отговора - "Неееее". Питах я дали е ок този антибиотик, отговора "Даааааа". Трябва ли да се посъветвам с гинеколога ми,  "Нееееее".
И  отивам вчера при гинеколога ми да слушаме за сърдечна дейност и му казвам аз, а той само дето не я напсува на майка личната ми лекарка. То не бе олигофрен, идиот, касапин и т.н.
Айде пак паника.
И сега се чудя какво може да се е случило, как аз съм виновна, и как просто всчко си еба майката.
И искам да кажа, че някои лекари са пълни олигофрени.

# 17
  • USA
  • Мнения: 675
Здравей,аз също трябваше да взимам антибиотик, и доктора ме посъветва да има един чист месец преди да забременеа.Успех желая на всички.

# 18
  • Мнения: 9
Здравейте!
Незнам дали му е тук мястото ама да попитам  Confused
Предписаха ми Бетадин вагинално за 7 дена. Обаче с мъжлето сме решили да си имаме бебче и незнам дали това няма да попречи. В описанието пише, че препарата убива сперматозоидите.
Та въпросът ми е: колко време след Бетадина ще можем да пробваме?  Thinking
Ще имам овулация един или два дни след като приключи лечението  Thinking

# 19
Здравейте,
Искам да ви попитам възможно ли е от приема на антибиотци да се получи закъсняване на цикъла. до средата на мин месец приемах Азитрокс 500 за около месец и половина и сега цикълът ми закъснява с 7 дни.мн ми е притеснено мин месец бях на лекар и си правих изследвания и ми няма нищо, но сега се появи този проблем.моля ви отговорете ми дали причината за закъснението може да е в антибиотика. Извинявам се ако не е правилнаата тема, в която да побликувам питането си.
Лек ден

# 20
  • Мнения: 914
Аз мисля, че е възможно заради антибиотика да ти закъснява.

Общи условия

Активация на акаунт