НА МОРЕ - А СМЕ ОЩЕ С ПАМПЕРС...

  • 1 788
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 676
Аз миналата година държах сина си на пясъка с памперс, а когато го вкарвах във водата му го махах.За тази година съм му купила гащета за плажа и смятам с тях да е, въпреки че и ние сме доникъде с гърнето.

# 16
  • София
  • Мнения: 10 329
Плажните бански-памперси и мокрите кърпички са спасението. Какво толкова ще го миеш след голямата работа всеки път, ако на тебе ти се случи в службата или на път в някоя бензиностанция, с термос и интимен сапун ли се оправяш?

# 17
  • Мнения: 753
По повод плажа и голото дупе-дали няма да е проблем пясъка,ако са голички?Имам впредвид да им влезе пясък в пишлето и да се възпали?

# 18
  • Мнения: 7 947
Плажните бански-памперси и мокрите кърпички са спасението. Какво толкова ще го миеш след голямата работа всеки път, ако на тебе ти се случи в службата или на път в някоя бензиностанция, с термос и интимен сапун ли се оправяш?
Не се оправям с термос и интимен сапун, просто защото аз отдавна не акам в гащите си hahaha  за разлика от детенце!
Просто исках да видя как се справяте и вие, тъй като пак казвам - първа година ни е на море и съм притеснена. Зная, че не ходят на море само пораснали деца без памперси, но това не ме успокоява особено...Проблема е, че аз до ден днешен го мия при всяко пишкане дори, мокри кърпички не ползваме и затова ми беше малко чудно как ще се справим на плажа. Но вече разбрах - мнения и предложения- много, истината е, че с плажните памперси не ми се нрави особено - да се запарява дупенцето му, и явно ще разчитам на добрата му воля - да каже, когато има "ако" или ще прибегна до мокрите кърпички Wink Благодаря още веднъж!

# 19
  • София
  • Мнения: 10 329
Не се оправям с термос и интимен сапун, просто защото аз отдавна не акам в гащите си hahaha  
hahaha Имах предвид, ако ти се случи да ползваш обществена тоалетна, де-е-е!
Малко извън темата, а как го оправяш на дълги разходки без мокри кърпички? Аз съм разглезена в това отношение, не мога да си представя живота без тази екстра (това в кръга на шегата).

# 20
  • Мнения: 7 947
Ами ние си акаме сутрин и вечер - през деня почти, да не кажа никога, не ака, така че просто вкъщи си се преобуваме! А и при положение, че спим следобеда, което гледам да не пропускам - разходките са ни за по няколко часа, така че смяната и измиването не са проблем Wink Просто така сме свикнали - с измиване, защото аз си мисля, че по-добра хигиена от това няма!

# 21
  • Мнения: 3 929
Две лета ходихме на море и го събличах голичък. А те естествените нужди ставаха съвсем естествено. Пишкаше на брега, а се изака в памперса, който след това изхвърлих. Има мокри кърпички - чудо! Така че това изобщо не бива да те притеснява. Ако тръгне да ака, ще разбереш.

# 22
  • София
  • Мнения: 10 329
Абе, то е ясно, че с изимване е най-добре. Но пък аз нямам парк наблизо, излизам все за много време, дъщеря ми не е ака особено регулярно, водиме я по екскурзии. Не мога да си опзволя да не ползвам пустите му мокри кърпички.  ooooh! Егати темата отворихме.
Пускай го по дупе да го "жарне слънцето", само после вечер ще има да вадиш пясък.  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 27 524
По повод плажа и голото дупе-дали няма да е проблем пясъка,ако са голички?Имам впредвид да им влезе пясък в пишлето и да се възпали?

Определено е проблем. Не бих рискувала,  Stop при положение, че имам избор. Относно запаряването - няма ни най-малко такова нещо  Wink

# 24
  • Мнения: 498
Аз мисля да ползвам, тези памперси-бански на Либеро. Все пак цялото лято сме на море, така че накрая може и да ги премахнем като опция, но това ми е хрумнало за начало. Мен ме притеснява единствено, да не й влезе пясък в пеперудата  Joy hahaha Joy.

# 25
  • София
  • Мнения: 44 120
И ние миналото лято така бяхме.
Вземхме памперс бански, но му се пълнеха с пясък и го дразнеше.
Продвахме по дупе - съвсем зле с пясъка.
Накрая сложихме гащички слипчета (за бански).
Резултатът - нито веднъж не ака на плажа. Само пишкаше чат пат докато си ровеше в пясъка или в морето....но това като гледах повечето мъници го правеха.....

# 26
  • София
  • Мнения: 5 721
Ние ще сме голички Party

# 27
  • Мнения: 2 124
Миналата година (беше на 9 мес.) я събличах голичка, а понякое време й слагах памучни гащички, но само веднъж се е напишвала, но не седяхме повече от 50 мин, защото все пак слънцето е доста силно. Тази година смятам да сме на плаж по 1 1/2 часа пак без бански - тя дори вкъщи си съблича всички дрехи, че на плажа ли да я обличам

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Въобще не виждам проблем!
Ако случайно направи беля - голяма работа - има мокри кърпички!  Grinning
правилно Peace

# 29
  • Мнения: 1 586
Миналото лято ,то като гледам и сега ще е така защото още не сме свикнали с гърнето,но беше по голо дупе,нося кърпички,бършем и така,голяма веселба. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт