За сандалките?

  • 1 623
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
От Драганов знам, че сандалът трябва да е затворен отзад, за да държи петата и да имат лента отпред на пръстите, за да не се плъзга крака напред. Същят тип, които Гита Ог е показала, с разликата, че не трябва да се ортопедични. Соред Драганов само децата с установен проблем трябва да носят ортопедични обувки, за останалите не е препоръчително.
Тази година купих тези:

# 16
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Може и така да е, той е ортопеда, не аз  Wink. Но аз съм дюстабан и знам колко е гадно, та може би за това гледам и стелката. Ако може те да го пропуснат, няма да е лошо.

# 17
  • Мнения: 2 068
Мериа и аз знам че не трябва да са отопедични.

# 18
  • Мнения: 5 255
а чорапки слагате ли, щото е толкова топло навън, а пък без чорапки ме е страх да не хване гъбички детето...
Не, не слагам чорапи.
Когато материалите са естесвени, няма такава опасност.

# 19
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Мериа и аз знам че не трябва да са отопедични.

Еми хубаво, аз казвам, че го знам от ортопед. Всеки си решава кой за него е компетентен, за мен това е ортопедът.  Peace
Не ми водят спорове, просто споделям това, което ми е казвал лекар.

# 20
  • Мнения: 2 068
Цитат
Не ми водят спорове, просто споделям това, което ми е казвал лекар.
да не си ме разбрала погрешно  newsm78 и аз съм на същото мнение като теб
аз го знам от курс за бременни  Wink

# 21
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
да не си ме разбрала погрешно  newsm78 и аз съм на същото мнение като теб

Май да.  Embarassed
Извинявай.   bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 44 120
а чорапки слагате ли, щото е толкова топло навън, а пък без чорапки ме е страх да не хване гъбички детето...
Не, не слагам чорапи.
Когато материалите са естесвени, няма такава опасност.
Подкрепям Simple Smile

# 23
  • Мнения: 137
уххх, и аз се измъчих с избора на сандали. и аз уж по препоръка на драганов взимах без анатомична извивка. вече не държа на това. гледам,както са казали и другите мами, да са затворени отзад и да имат отпред пред пръстите каишка и най-важното за мен-да са кожени и с мека подметка. взела съм с много отвори,за да се проветрява крачето. слагам задължително чорап заради пясъка и прахта. мисля се,че хич не ми е приятно да вляза в пясъчника, да си посипя краката с пясък и после да ме остърже пясъка(по принцип марти ме посипва, да не мислите,че умирам да се ровя в пясъчника гнусен).а за гъбичките-ами не знам, принципно и от вкъщи може да се хванат

# 24
  • Мнения: 2 197
При 35о за мен е абсурдно да сложа на детето чорапи. Когато прохождаше миналата година в момента когато температурите станаха летни и взех отворени отвсякъде сандали. Едни китайски и едни на Сандик. И двата изкараха цялото лято за сумата от 25 лева. Гледах да са с мека подметка и удобни за обуване. Никога не съм и слагала високи обувки в жегите. Идеално си ходи детенцето. А като се изцапа в пясъчника сандала и краката се измиват. Затова има 3 чифта сандали.

Общи условия

Активация на акаунт