Любители на котки, тема 5

  • 24 204
  • 470
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 770
Запис
Абе хора вий друга работа нямате ли ,кога успявате да пишете толкова.Аз не мога да смогна с четенето, та камоли да пиша Wink

Аз нямам !   Laughing

# 46
  • Мнения: 3 770
Нефертина е кУтУ една гейша !  Hug Аристократична и интелигентна ! Simple Smile

# 47
  • Мнения: 4 116
Нефертина е кУтУ една гейша !  Hug Аристократична и интелигентна ! Simple Smile
Joy  Joy  Joy

# 48
  • DE
  • Мнения: 521
Ееее, супер, радвам се за Арчи, дано и Рижко скоро да го последва, а Нефертина е пораснала ужасно много, вече не е непохватно бебе, пу-пу, страшна е!

# 49
  • Мнения: 3 770
Любителките на котки , къде изчезнахте? Малко жега видяхте и се изпокрихте !  Laughing Джиндж , сигурно е изпрашила на плажа ?!   Grinning А бе , Варна и Бургас сте добре - 31 градуса , морееее , да му мислим в Пловдив и София с тези 34-35 градуса и асфалт!  Sad

Рет се е пльоснал като кренвирш на скара и цял ден не мърда - ни яде,ни пие - само помпона на опашката му трепка от време на време ! Joy

# 50
  • Мнения: 416
Аз тук в магазина никаква жега не усещам....даже ми е студено,че излизам вън да се стопля  Confused  Малко остана и си тръгвам към вкъщи..... да видим моето дзверче какво е свършило.....
Рет горкия и остриган пак му е топло  Wink

# 51
  • Мнения: 591
Да се включа и аз, по случайност видях, че има нова тема  Blush

Новината за Арчи е супер  Hug , а Нефертина е жестока като омайваща мацка е  Laughing

# 52
  • Мнения: 416
Колко ли мъжки сърца ще разбие  Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green ????????
Пу..пу  да не я орчасам   Blush
Само да се прибера и така ще намачкам Джесандрина,че чак ще и се поиска да избяга Crazy

# 53
  • Мнения: 5 317
Хубава новина за Арчи,уреди се сладура. Hug

# 54
  • София
  • Мнения: 1 951
Радвам,се  че  Арчи,намери  дом,в който   да   се  грижат   за  него.
Много  пишете  ,едвам  смогнах  да  ви    изчета.
Нефертина  е    много    хубава   ,и  разхубавена.

# 55
  • Мнения: 416
Къде избягаха всички.....???  smile3506

# 56
  • София
  • Мнения: 5 727
Моя хубостник пак е покорявал върхове.Качвал се е отгоре на кухненските шкафове,как е успял чак до там да стигне акъла ми не го побира newsm78

# 57
  • Мнения: 3 770
Къде избягаха всички.....???  smile3506

Те цял ден днес бягат - ни човек , ни котка !  Joy

# 58
  • Мнения: 416
 
Ето какво  прави дзвера  newsm53

# 59
  • Мнения: 1 540
Рижко изглежда много добре  Grinning
Като се навечеря и успя да си ближе лапите! Досега не можеше да се ближе... Мааааалко по мааааалко се подобрява. Днес си "изяде" последната инжекция, миличкия. Да видим сега как ще я кара... Душица голяма е!

Имам снимки на Снежко, двете бебета и Сали (майка им). Утре ще ги кача, голяма радост са  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт