В кои сайтове търсите имоти?

  • 21 496
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 423
Imot.bg  Peace
Там си намерихме жилището.

# 16
  • Мнения: 21
imot.bg е най-добрият
можеш да си зададеш критерии и да получаваш новите обяви по имейл

Това е страхотно! В City24  има подобна екстра правиш запитване за типа имот, който търсиш и брокерите се свързват с тебе, с конкретно предложение. Което е много добре понеже няма да ти се налага да си проверяваш пощата, а ще имаш директен контакт с хората, които предлагат имотите. Предполагам, че и останалите сайтове имат нещо подобно.

# 17
# 18
  • София
  • Мнения: 213
Извинете  ако въпросът ми не е уместен , но понеже ми предстои да продавам имот къде мога като частно лице да си подам обява  в Интернет newsm78

# 19
  • Мнения: 21
Извинете  ако въпросът ми не е уместен , но понеже ми предстои да продавам имот къде мога като частно лице да си подам обява  в Интернет newsm78

В които си избереш. Мисля, че всичките дават тази опция. При някои е платено при други не и така. Избере си някои от посочените и после сподели как е Simple Smile.

# 20
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
www.imot.bg

# 21
  • Мнения: 1 029
И аз гледам предимно в imot.bg. Той е най-популярен, съответно има най-голям брой обяви и е добре структуриран.

# 22
  • Мнения: 1 668
Здравейте, да се включа с малко инфо, че напоследък ми се налага да продавам, купувам и тези сайтове са ми до болка познати. Имот.бг е с най-много обяви, но понеже е безплатен и по тази причина 30% от обявите, които си харесвам се оказват неактуални. Тоест агенциите не си правят труда да следят дали един имот не си е сменил статута и се пускат отново и отново. От http://www.portalimoti.com/ съм доволна. От имоти.нет - също. От сайта на Мирела също, но там цените са  #Crazy - те обикновенно казват на клиентите си, че могат да вземат някакви астрономически суми и хората се връзват - незнам как съществуват още. Адрес имат най-ужасния сайт - там 100% от обявите, които аз харесах се оказаха неактуални. Скараха ми се даже, че ги занимавам със стари неща, та ми се наложи един брокер да го завра където му е мястото... Някак се опитаха да ми обяснят, че не трябва да звъня по стари обяви и те нямали вина, че сайта им е неподдържан  #Cussing out. Съвет от мен - намери си брокер, които да търси вместо теб. Комисионната на адрес се оказа 3.6% с ДДС, което е кожодерство отвсякъде просто  #Crazy. В момента съм си намерила брокерка от малка агенция, с която съм се спазарила за втора сделка при нея за комисионна 2%. Работи като куче и няма събота и неделя за огледи и т.н. А в крайна сметка това е супер важно, защото като си прибавиш и нотариални такси и данък придобиване (ако купуваш) да не се окаже, че едни 10% са ти заминали ей така от недоглеждане. А от комисионната няма как да се отървеш дори и ти да си търсиш обявите, защото може би по-малко от 1% от обявите не минават през агенции, а са на частни лица. Тоест за тези 2-3%, които получават поне да се потрудят да ти намерят това, което искаш, защото в противен случай ще се окаже, че ти си си намерила имота и само за единия оглед и малко документи са взели сума, която е  #Crazy

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
на мен ми предстои продажба на апартамент и хич не мисля за момента да се занимавам с агенции Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 389
www.dom.dir.bg
Систематизира информацията от други сайтове - за мен беше много удобен за търсене, когато ми се налагаше.

# 25
  • Мнения: 721
Аз търся в www.mirela.bg, там има за мен най-актуална информация

Извинете  ако въпросът ми не е уместен , но понеже ми предстои да продавам имот къде мога като частно лице да си подам обява  в Интернет newsm78

Малко "офФ" темата, но където и да пуснеш ще бъдеш нападната от брокери. Аз пуснах в www.imot.bg, можеш срещу смс да направиш обявата "по-видима".

# 26
  • Мнения: 5 140
имот.бг

# 27
# 28
  • Мнения: 9 973
имот.бг

# 29
  • Мнения: 257
Аз търся в www.mirela.bg, там има за мен най-актуална информация

Извинете  ако въпросът ми не е уместен , но понеже ми предстои да продавам имот къде мога като частно лице да си подам обява  в Интернет newsm78

Малко "офФ" темата, но където и да пуснеш ще бъдеш нападната от брокери. Аз пуснах в www.imot.bg, можеш срещу смс да направиш обявата "по-видима".

Peace

Общи условия

Активация на акаунт