Кипър или БГ-е все си е добре и с Магарета или пък не, хайде всички на море! (8)

  • 14 287
  • 287
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 903
Ха, добър ви ден!
Аз от 6:30 съм на крак, ма се правих на домакиня - палачинки за закуска мятах newsm64 - такива ти ми работи...

Гугунче, толкова сте сладки с този малкия бузанчо... Пък кафенцето и аз си го пих по същото време като теб, само че на крак, докато правех палачинките.

Муцинко, мило, ама аз се пошегувах за завиждането... Ти пък как можа на сериозно да го вземеш? #Crazy                   Пък за балета, според мен първо говори с някоя такава школа дали изобщо приемат деца на подобна ранна възраст /за класическия балет знам че от съвсем мънички ги взимат/... и ако приемат, вече ти най-добре си познаваш мъничето и можеш да прецениш дали ще поддава на подобно обучение, щото то си е обучение това и дори създава определени навици за дисциплина...   Принципното ми мнение е ЗА! thumbsup

Кате, чакаме отчет как е минал открития урок.

Лек ден на всички!

П.П.  Мацки /и ПДД/ не знам снощи гледахте ли финала на "Мюзик айдъл", но за тези които не са - една от задачите беше да се изпълни популярна песен под съвсем нетрадиционен анражимент, та това дето следва е поздрав за целокупното гръцки-говорящо население Mr. Green ----->


http://www.youtube.com/watch?v=IkIj_CL0YBc&feature=related

Последна редакция: вт, 03 юни 2008, 10:56 от blondy-mamma

# 61
  • Мнения: 577
Добро утро,хубавицииии.
Блонди,мерси за поздрава и аз го гледах супер шоу си беше. Peace 
maatete,  здравей.Радвам се за вас,че си стъпвате на краката,както има една такава мисъл.  Wink  Кажи малкия как е?Как му понася смяната на климата?   
  cu6i, здравеййййй.Поздрави майка си от нас и и кажи и тя да се включва,че нещо се губи на хоризонта.   
guguna ,  много хубаво петлето ама аз го дадох на Васко,че съм на диетка   Laughing  Ти на Ники -даде  ли му да си опита?   smile3541 
  Муце,  записвай я и хич не му мисли.Имам едно комшийче/оная нашта изгора  Wink  от 1-я етаж/,та тя ходи от 3-4 годишна на нар.танци.Хората още  не ги знае но мини концерти правят,има занимания 2 пъти седмично и е много горда,че ходи на танци.  Wink newsm19  Важното и идеята тук е детето да се занимава с нещо.Да бъде ангажирано и по този начин се изглаждат навици,стават по-отговорни -така мисля аз.Макар,че моят хубавец иска 2 неща, с  които обаче  ще започнем да се занимаваме в 1-ви клас.  Crazy  Иска единственно на картинг пистата/която ми е доста далече и неговата работа няма да стане/ и по други съображения.......а другата ни страст е баскетбола   Wink  Laughing 
Катетоооооо    сега   сигорно разтяга лукуми за  БГ/страната на чудесата/    blahblah  umnikuu tongue

# 62
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
ооо ххххоооооо любопитки вие рано рано днес на отчет ...... smile3503 smile3503 smile3521
Ууурокааа сеее отлага за другата седмица...... newsm45..сега правят подготовка за тържеството което ще бъде в края на тази и няма да може да ме чуят... blahblah blahblah
Нооо другия вторник тежко им ще събера толкова снимки че ще разглеждат с часове и ще се любуват..... smile3508
Муце..от снощи съм в размисъл по твоя въпрос за танците......има едно ноооо не е важно ти какво мислиш дали може или не а ТЯ какво мисли дали иска или не...... newsm12
щото представи си всичко ок записваш я плащаш такси работи водиш я два пъти и на третия ти заяви че не и харесва.... smile3511..я по добре проведи един разговор щерка-мама пък тогава се чуди... newsm53
ГУгунка ааа моля моля сега подписа е друууго нещо едно хубаво зеленко Пък пред зеленкото..... smile3541....ДА ва изяде човек от целувкиии...  love001
БЛонди....палачинки ..ям ям..отвори ми апетита настъпа ме по болното място малеее ще правя после .....да не се хваля но на палачинките съм голяяяма майсторка.... eat
ААА тая песен на Ясен дето си я пуснала голям майтап ма тва с чашите неее е така Crossing Arms...трябва да се редят една върху друга колкото можеш повече smile3560
cu6i..Добре дошла ...  bouquet

# 63
  • София
  • Мнения: 1 456
Кату, хвърли едан палачинка и насам! Joy
Иначе аз не го карам детето, но тя си се заиграва сама като чуе музика. Пък и желанието ми е  записвайки я на нещо такова не да ястава балерина или пък професионлана танцьорка, а по-скоро да се забавлява детето учейки се на стойка и на елегантни стъпки. То е ясно, че на почти три ще подскачат като феи и пеперудки, ама нейсе!

# 64
  • България
  • Мнения: 21
Добро утро мили момичета!Май днес съм първа на "хоризонта". Баба ви Рума винаги е на линия,когато не е на работа,но малко трудно се решава да пише,а за капак на всичко компа се е напълнил с вируси и вече цяла седмица дядото не може да го оправи.Когато ви чета се радвам  с тези,които са щастливи и се натъжавам с болките на другите.Не ме упреквайте,че не пиша често.Желая на всички весел и усмихнат ден!

# 65
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
оооо Баба Румеееее...здравей радвам се да те срещна отново тук Hug Hug
много хубаво си написала в аватара си бързай бавно ама славно.....така така ама вземи да побързваш и до темичката да достигваш....по често ...я кажи там на дядото да запрята ръкави и да оправя компютъра щото тук имаме нужда от съвети .... Peace...кой от подкрепа кой да плачем с него...друго е някой по голям да те посъветва ... Laughing Laughing
муцка..незнам как е в бг но тук при нас преди да си платиш можеш да заведеш детето два три пъти да останеш там да видиш как се справя пък и тя да види как й се наслаждаваш Winkпък тогава се решаваш да или не  bouquet
И друго има помисли си какво точно ще я запишеш например на мен би ми харесало нещо като спортни танци...... Laughing.....то нали знаеш всеки с несбъднатите си мечти ходи hahaha....снощи бяхме на тържество на големия и се клечеха там разни малки една имаше балет...друга ориенталски танц.....ноооо като излезоха две близначки и праснаха спортни танци ми то стъпки ..ми то пластика..ми то красота ....събра се цялото училище и им се радва и пляска..... Party Party...дори сина ми реши да си сменя булката от тая с балетната стъпка на една от тях Wink Wink Laughing Heart Eyes Heart Eyes  bouquet
палачинки за съжаление не правих заради тържеството нооо днес ще ти пратя обезателнооо... Heart Eyes
момичета наближава ваканцията аз съм в луда паника кво ще ги правим тия деца цели два месеца при тая жега #Crazy #Crazy....ще кажете море....плаж ..слънце.... Laughing..да да ама всеки ден на четиридесет градуса по цял ден нееее Naughty Naughty........ newsm78

# 66
  • Мнения: 0
Добро утро,милички..
Стига стея палачинки че ще зема да си направя ,пак тея 13 кила дето трябва да свалям как ще станат незнам хааххахахаахха newsm12
Katy6
незнам за теб,ама вие поне ще можете да ходите на море ,пак аз с малкия в нас по цял ден ще е,че сме малки още  smile3504

# 67
  • София
  • Мнения: 1 456

Добро утро мили мами, татковци, баби..

newsm18 Баба Руми!   newsm18 УРА! УРА! УРА!
Баба Румке, аз си спомням от миналия ти пост, че ни четеш и много се надявам като много кривнем от "правия път" да си кажеш тежката дума. Пък и не само! Я, прати твоя дядо насам та да го вразумим! Naughty Как така ще се помотва! Mr. Green

Кати, аз пак за танците. Тук не може така пробно! Rolling Eyes Плащаш и тогава, но повечето от школите за балет започват от 3 или 4 годишни деца, а латиното е от 6-7 годишни. Та май съм напред с планировката на културните занимания на моята принцеса. Аз обаче съм се заканила да се записвам пак на Салса и мога да я водя с мен. Mr. Green
Относно ваканцията...я, да помисля Thinking....аз излизам в отпуска средата на Юли..... Heart Eyes...... grinning039

Я, кажете така или иначе сме на тема ваканция, колко вървят хотелите в Ларнака.  newsm78

А, Гугунче, заедно пишем! Верно сти мънички ощеза по-дълго време извън къщи, но пък при добра организация може
да прескочите поне за  ден до хижа Здравец или нещо наоколо.

# 68
Момичета,много се радвам,че всички сте добре!Покрай тези проверки нямам никакво време,но след някой и друг ден вече ще бъда на разположение.
Гугуна,много сте хубави и двамата!
Желая ви успешен ден,а аз отивам на тръстиката!

# 69
  • Мнения: 0
Muzka
Да знаеш само как ми се ходи някaде ама сам самичка сега тука в Варна.Живея с надеждата че живот и здраве към средата на месеца когато се преберем при таткото в Кипър да отиден някъде из острова на почивка.А за хижа Здравец била ли си там?

# 70
  • София
  • Мнения: 1 456
Гугуна, ми аз реших, че си от Пловдив, бе душко!? Обърках се нещо! Embarassed Та затова казах х. Здравец, щото е най-близко до Пловдив. Пък и преди време я споманахме тази хижа покрай вилата на Бърборанка.(ако помня добре)
А, иначе съм ходила там мноооого, мнооого отдавна!
Права си, че самичка с бебенцето ще е трудно, но пък имате цялото време да се наслаждавате един на друг! Heart Eyes

Антигони, приятно "сечене"! jedi (тръстиката  май се реже, ама нищо така да е по-образно) Mr. Green

# 71
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Я, кажете така или иначе сме на тема ваканция, колко вървят хотелите в Ларнака.  newsm78
.... newsm78....... newsm78 newsm78............не те ли е срам бе жена какви са тези въпроси........ти кака нямаш ли.....сега пред хората да ти се карам.... #Cussing out Mr. Green......ние живеем за деня в който ще ни посети Алекс и леля пък ти .....колко са хотелите.... #Crazy #Crazy....... за пояснение понеже си нямаме момиченце и напрааааво ще си я изхрускаме щерка ти  bouquet  bouquet...на едно разтегаемо диванче ще се поберете ли..... newsm78
Гугунке...то от палачинки не се ли отслабва... hahaha hahaha.....е зависи с какво ще ги пълнеш..... bowuu....а относно морееето мнооого топло бе напрааааво ти се повръща какво море какви бани какъв кеф.... Sick Sick..те мойте по принцип са като жаби само във водата не може да ги изкараме ....ние с татко им на сянка и така.... Mr. Green
Антигони....до кога ще са тези проверки не свършиха ли училищата в БГ newsm78 newsm78 newsm78

# 72
  • Мнения: 353
Здравейте на всички,минавам само набързо да ви поздравя.Муце,така като гледам май може и да ни се размине тази година ходенето до Кипрото  Sad ,ама ще видим де,та затова не мога да ти отговоря конкретно.Много весел ден на всички ви   bouquet

# 73
  • Мнения: 0
Katy6
Бъзикаи се ти,да знаеш как ми се хапва,ама мажо ще ми сложи ограничение на хладилника като се преберем в Кипър newsm55 хаххаха
а и извън габаритни май непускали на плажа   newsm39  grinning039

# 74
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Гугунке ...тук е Кипър всяка първа се води извънгабаритна.... hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт