Кипър или БГ-е все си е добре и с Магарета или пък не, хайде всички на море! (8)

  • 14 332
  • 287
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 26
Простете,но нямах и-нет няколко дни,а малката ме държи будна цяла нощ,дано бебчо на Роска не е като нея,че направо милата както е сама,тя сигурно не може да смогне да ни пише..

Кати,тъй като знам,че ти си в Ларнака,но се обръщам и към всички,които са там..моя мъж много се е запритеснил,че сезона почна и няма квартири,затова ако чуете нещо,моля казвайте,че ще си стоим тук докато намери,а неискам да е след 2-3 месеца..

Добре дошла на Cu6i..

# 76
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
гЕрИ....съвсем скоро чух за много ефтини квартири кажи на мъжа ти да отиде да провери ......една новопостроена коооперация срещу автосалона за коли до  магазин "Писаридис"......това са сфетофарите преди Дебенамс ако идва от Пристанището и се движи в посока Дебенамс.... Peace....дали са останали обаче незнам.....нека провери.... Peace..аз днес или утре ще мина през там да видя дали не е останала някоя табела с телефон да може да звънне човека....

# 77
  • Мнения: 0
Katy6
Как се справяте с водата,мажи каза че някои ни точил депозита и днес щял кото се пребере от работа да го заключи?Незнам в тея жегаи без вода кво ще става с това малко дете
 Thinking

# 78
  • София
  • Мнения: 1 456
Кати, що се палиш, бе човек!?
Есетствено, че живот и здарве няма да ходим на хотел, но питам
по принцип да знам!

# 79
  • Мнения: 903
Здрасти на целокупното бг-кипърско население!

Аз първо да ви се похваля, че си купих едно много симпатично сабо и портфейла ми олекна с още 40лв. /а то беше намалено представете си от 58лв. щото от миналогодишната колекция/ #Crazy....  Та ако го давам в същия дух - да лекувам отсъствието на любимия с подаръчета към собствената ми скромна личност, в скоро време може и съвсем да банкрутирам  #Silly

Бабче Румкаааа, "Хип-хип, ура!"- по случай твоята поява! #Milti  Ама ние не че нещо те мъмрим.., но ще е добре все пак по-честичко да се включваш..., че нали си "баба" Wink /я имаш, я нямаш петдесетак, ама нейсе hahaha/.., та да ни осеняваш с някой мъдър съвет нас  "младите и зелените" /от които някои са наистина млади, а други са си само "тикви зелени"-  визирам
най-вече себе си Joy Joy/

Кати, а защо не вземеш да ги доведеш твоите юнаци малко в БГ на планина?! Смяната на климата смятам ще да им се отрази добре..., хем ще избягате от жегата..., хем може и една срещичка на списващите тук да си спретнем, coolcool
че то мойто идване там... - де камилата, де камиларя... Crazy Mr. Green  -----------------------------------------------------  Пък по палачинковия въпрос и аз съм голяма майсторица   cook /колкото и нескромно да звучи/

Гери, дръж се душко, че то сега се почва с безсънните нощи... После таман ще отминат коликите и ще започнат зъбките да я мъчат... tooth... /поне при Лора беше така/

Муцкаааа , салса ще ми връткаш, а?! dancing  Ах тииии, палавница такава Joy... - нещо гаджета ми намирисва, че се гласиш да забърсваш, ааааа? kiss

Хайде, бай засега!



# 80
  • Мнения: 0
Ставайте хубавици..
направила сам кафенце           food010      ,намира се и нещо  за хапване               cook..
ХИХИХИХИХИХИ
Днес сам по магазините да се нагиздим за майлето,нали скоро ще сме при него..
Усмихнат ден на всички ни 
 newsm51

# 81
  • Мнения: 353
Добро утро момичета и момче,гугунка мерси за кафенцето.Много сте сладки с Никинцето.Ех,де късмет да се засечем нейде из Варната,ще те нагушкам и ще изпапкам малкото бонбонче(ти пък сега ще се скриеш,че да не ти изпапкам бебето  Joy ).Хубаво да се накиприте и красиви неща да си купите  Hug .Айде изчезвам и аз че стана обед,"татато" ни зове.Весел и усмихнат ден на всички ви.(то днес нали е Спасов ден,аз вече подадох,мила бабо обичам те безкрайно и много ми липсваш).Чао на всички.

# 82
  • Мнения: 0
ТиХеРи
мила ти от Варна ли си?
Ако е така ще се радвам да се видим..     newsm44
Айде да бегам аз,че хойкане ме чака     car003
до после.. Grinning

# 83
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
ЗЗДРАВЕЙТЕЕЕЕЕ ОТНОВО Hug Hug
каК СТЕ ДНЕС ..... newsm78...Дано да сте добре...ако не сте дано скоро да сте.....  bouquet
Муце..днес специално във ваша чест сме местили стаята на големия за да влезе бъдещото диванче което още не съм купила ....ноооо.....и това ще стане скоро... smile3521....ние така де да си  се подготвим за всеки случай ..... smile3503
Гугунка с водата кво да ти кажа всеки се оправя както може....виж който е в апартамент се оплакват че им крадат от водата.... #2gunfire..хубаво е решил мъжа ти да сложи катинар.... Mr. Green...ние понеже сме в къща а е и на два етажа достъпа е труден до покрива засега не са крали нооо знаеш ли.... newsm78..Всяка сутрин отваряш чешмата и гледаш има ли централна вода ако има пускаш пералня ако не я оставяш за утре или ако е нещо спешно го переш на ръка......чинийките ги миеш по икономично не я оставяш да тече безразборно.....такива беберони и други подобни не искат кой знае колко вода .....пък що се отнася до чистотата в къщи с две кофи мисля ще се оправиш да минеш един парцал ....дето се вика .....дори и да свърши в един момент централната има в депозита за душ и тоалетните...тъй че няма страшно кво се шашкате като си влезеш в ритъма и готово.... newsm08
Блонди ...БГ....децата...даааалечни мечти ...може би ще стане някой ден но кога това е въпроса....мойто мъжо хич не му харесва ....а той  ни води само там където със сигурност ще ни хареса ......спомена ми за някакви хубави вилички около Каварна #Crazy #Crazy.....боже представяш ли си мойте хора в София аз от Пловдив той ще ни мъкне там..... #Cussing out..Кипърска му работа..... Mr. Green
Айде казвайте нищо не казвате кой с какво ще занимава децата през ваканцията .....къде ще ходите .....давайте идеи щото ние май ще си останем само с едно тридневно пътуване до Солун newsm45......кажете някоя идея...еййй вижте тва как звучи на кипърски.......Катевасте камия идея.....дори и нищо да не знаете пак го чатнахте.... hahaha

# 84
  • София
  • Мнения: 1 456
Кати, Каварна Каварна , бе душицо. И до там ще дойдем!? И резервацийки можем да спретнем от сега. Пък и до колкото виждам една част от мамите тук са морски чеда, та и срещичка можем да си спретнем. Така , де! Хич не мисли малките, ми давай да организираме
Каварна, морето, децата, мъжете... Mr. Green
А, диванчето ти си го купи ,чето не се знае! Току виж ви изненадаме някой ден... Joy

Блондичке, шшшшттт.....не ме издавай, де!?   Heart Eyes

# 85
  • Мнения: 577
Добър ден и от нас.Какви ги вършите днес?Абе,Кате,твойто мъж да го вкарваш в релси-каква Каварна -какви 5 лева......... box Започвай да го обработваш  Wink Море и слънце си имате-искате балкан.Такаааа аз започвам агитация и реклама.........Обясни му,че природата около Пловдив е приказка..особенно Родопската яка и прекрасните борове.....имаме си хижа Здравец.Там направиха чудесен хотел със Спа център,басейн,масажи-какво ти душа сака......ето  ви и линк-       http://bghotelite.com/hotel-zdravetz.1199_bg    ,кеф ти ще сконенш до Велинград,да отпочинете  в минерални басейни -       http://www.internethoteli.com/bg/1424/hotel-complex-rim.html  .   Wink 
А Муцка писала   и тя по въпроса.Муцееее, дърпай чергата към Родопите ,пиленцеее  Flutter До Каварна ако обаче станете болшенство-няма да се деля от колектива-ще скокна  Peace

# 86
  • Мнения: 903
Здрасти и от мен! bye

Катенце, туй кипърските мъжове били големи чешити Mr. Green  Само кво не му харесва на твоичкия не разбрах - идеята за БГ изобщо, или си е навил на пръста,че само там край Каварна ще се ходи и туй то newsm78  Щото си има много хубави зимни курорти..., а вие море там си имате целогодишно почти... Пък други идеи аз поне за сега нямам.

Гугунче, мерси за ранното кафенце, пък от това, дето дими в блюдото сега ще си взема - то и без друго повече като за обяд ми прилича, от колкото за закуска eat

Тихери
, мерси че ми припомни, че днес е Спасовден - имам кого да поздравя.

Ех Муце, как те изчислих веднага, а?! Laughing  Ама то не е много трудно една блондинка да разгадае тайните планове на друга блондинка Joy Joy

Ей, Бърборанке, къде изчезна пак бе?! Да не си втурнала към някой "табако"-склад да се запасиш с колкото можеш да носиш кашони с цигари, предвид предстоящото им увеличение? 15 rotfImbo                        Аааааааааааааааааааа, ето тееееее, появи се таман докато пиша.

# 87
  • Мнения: 577
 HugЕййййй,Блондичке, палавницеееее-тук съм``зоркото око``ми е второто име. Чакай аз сега се разпених и искам да кажа на мъжа на Катето,че не е за препоръчване чак толкова БГ северното Черноморие понеже:отходните канали на Европа се изсипват в Дунава-а Дунав-къде?!-----В Чееернооооо море -тогава къде е най-силна концентрацията на замърсяване?!------По северното  крайбрежиеееееееееее........Айде-отказвай го......  Grinning Wink
Ееееееййййййй Варненски хубавици  Hug да не се засегнете нещо? Аз така си разсъждавам да бъда по убедителна....... Peace

# 88
  • София
  • Мнения: 1 456
Мдам, много си права Бърборанке.
Кати , я си стойте у Кипрото! Mr. Green А, сега сериозно. Ако дойдете ще стане невероятен купон. 
Аз лично никога не съм ходила, но ми казаха за Рибарица. Много хубаво било. А, по принцип Троянският балкан също не е
за  пренебрегване. Обаче, като познавам мъжо на Кати, няма да се навие на почивка в Балкана, който и да е!


"Зорко око", ти нали спря цигарите!? За какви запаси говори Блондичка?

# 89
  • Мнения: 26
Кати,мерси за инфото,още днес като се чуем ще му кажа,пък той ще отиде да провери,дори да няма свободни,може там да разпита дет се вика..

Блонди,всеки така ми казва,след коликите се почват зъбите,ами ние и сега спим през деня...

Аз да ви разкрия,Барборанова имат страхотна виличка,така че да не ви припраща в Балкана ами да ви покани на вилата... Grinning

Общи условия

Активация на акаунт