Островите

  • 8 844
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 934
zvetun4o, вие в коя част на Закинтос резервирахте?
Аз избрах този нов хотел Mabely Grand Hotel ,
близо до Navagio.
По-далече е от залива на костенурките, но пък разстоянията на острова са малки.
Ние ще бъдем в края на август, така че твоите отзиви за интересните места ще ми бъдат полезни.

# 31
  • Мнения: 2 575
scorpios  - чудесно изглежда хотелчето, само му липсва зеленинка и сигурно ще е адска жега на басейна и около него, но пък какво Simple Smile
Аз бях избрала едни страхотни вили, но нали се преориентирахме към Корфу та все още събирам информация за Закинтос ( за догодина) - каква цена ви излезе 5* там? за нас вилите бяха около 400-450 Евро на вечер, но за 2 семейства ( 3 спални и т.н.).

# 32
  • Мнения: 934
Ако имахме време за цяла седмица, наистина една луксозна каменна вила, кацнала на скалите със супер гледка и басейн е най-добре.
Ама за 3 дена и хотел става  Grinning.
Резервирах от тук .

Ето сайт за луксозни вили - http://www.zanteweb.gr/zante-luxury-villas.php

# 33
  • Мнения: 2 575

Мерси за инфото - наистина в сайта на хотела нямаше ценова листа Simple Smile
А аз точно от горепосочения сайт за вили си харесах 2-3 варианта и даже им писах, получих отговори и накрая се отказахме - още ме е яд  Twisted Evil Twisted Evil
Ще разказваш после,че Закинтос страшно ме привлича  Laughing Laughing Laughing

# 34
  • Мнения: 934
И мен ме привлича от май месец, дано всичко да е наред през август.
Не очаквам много зеленина на този остров, по скоро скалисти пейзажи и жега.
Ще чакам zvetun4o да каже откъде точно са взели / предполагам няма да пропуснат / лодка за залива Navagio.
Има доста варианти.

# 35
  • Мнения: 1 950
Ние ще сме на Закинтос 10 дни от 14 август, вилата е в района на Василикос. Близо до плажовете. Ние нямахме големи претенции, защото се оказа, че юни месец е доста късно за резервиране и само тази вила успя да намери нашият агент струва 225 евро, ще сме две семейства плюс една приятелка. Няма басейн, ама аз и не държах, като съм на такъв остров посмъртно не може да ме вкарат в басейн Mr. Green
Колкото до зеленината, от гръцките острови Корфу и Тасос се славят като зелени, от по-големите разбира се. Останалите са си камъни, но те също са красиви Laughing.
Ооо, лодка ще се наема задължително, те някои от местата се недостъпни по суша. Имаме някакъв предварителен план, да видим колко ще осъществим от него Laughing

# 36
  • София
  • Мнения: 1 724
замислям се по-скоро за круиз Миконос- Санторини-крит, и то през септември

# 37
  • Мнения: 3 622
Много хубава тема  Hug
Аз съм ходила само на един голям остров - Великобритания, но с интерес чета и гледам снимките за вашите посещения на по екзотичните острови  Peace

# 38
  • Мнения: 2 175
Обичам островите..))
Била съм на Канарите, из Цикладите, Малта, Малдиви, Ко Самуи, и един малък безимен остров във Виетнам (просто целия беше ризорт - уникално)
Още не мога да се справя с качването на снимки, подписи и аватари - та по-нататък ще приложа снимки..)
Иначе засега съм си наумила Исландия, но още не са ми потвърдили места в чартърите..((

# 39
  • Vienna
  • Мнения: 266
Страхотна тема, лУбимата ми, гледах ви снимките моми4ета раzко6ни са.
Аz сьм посетила Тенерифа, Тасос, Антигуа, Санта Лу4ия, Сей6елските острови и Пралин,  Хавай Оахо, Биг Айланд, Мауй и Кауай,Марко Айланд (Калифорния), Вси4ки Кй от Маями до Кй Уест, Бали, Кох Самуи, Малайzия,Майорка,  един остров в Индонеzия,на който му zабравих името с невероятна дествена природа, Египет, Халкидики. ние си падаме по екzотиката с мьжьт ми и мн обикаляме има 3 дестинации които бих посе6тавала винаги Сей6елите, Марко Айланд и Хавай, особенно от Хавай сме толкова zапленени,4е сега пак 6те ходим, но zа цял месец , инь4е с малкия до там zа по малко дни не си zаслужава, мн е дале4е, 3 полета в посока  #Crazy, но zа нас там е рая на zемята.

# 40
  • Мнения: 2 575
Малко ОФФ ...........и да внимавате какво правите по островите, ей  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1217275

Интересно защо са написали Закинтос като Цакинтос  Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 11 747
12-тимата мъже трябва да са били журито?!  Thinking тествали са участничките и са поставяли оценки, може би.

# 42
  • Мнения: 934
Малко ОФФ ...........и да внимавате какво правите по островите, ей  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1217275

Интересно защо са написали Закинтос като Цакинтос  Rolling Eyes

 Joy Явно "Ц"-то е много силно.
Не знам, ама един мой познат грък казва на служителките си:
вместо "всички навън" - "Цицки вън!"

# 43
  • Мнения: 1 950
Малко ОФФ ...........и да внимавате какво правите по островите, ей  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1217275

Интересно защо са написали Закинтос като Цакинтос  Rolling Eyes

Ха-ха-ха, значи е минал купона малко преди да отидем ние, пу язък, мъжо се кахъри, че е изпуснал Joy Joy Joy Нищо то не пречи ние да спретнем някой друг, е едва ли ще надминем британките, те са пословични в това, че нямат задръжки за подобни неща Mr. Green

Ех посмях се от сърце, иначе ние заминаваме на 14 август, ще спим в Делфи и на 15 живот и здраве сме на Закинтос. Днес доуговорихме нещата с агента и какво разбрах, човека от който наемаме вилата не е искал да я дава за 10 дни, искал за повече, а ние нямаме възможност за повече време. Съответно в крайна сметка я дал като изтъкнал причина, че е съгласен само защото сме пристигали на 15-ти /нали тогава е Богородица/ Wink.

# 44
  • Мнения: 934
[......човека от който наемаме вилата не е искал да я дава за 10 дни, искал за повече, а ние нямаме възможност за повече време. Съответно в крайна сметка я дал като изтъкнал причина, че е съгласен само защото сме пристигали на 15-ти /нали тогава е Богородица/ Wink.

Гръцка работа, добре че съм свикнала. На мен ми отмениха резервацията
за готиния 5* хотел и т.к. нямах голям избор заложих на голяма межд. верига, дано
да няма повече издънки. Ние тръгваме на 24-ти за Атина и круиза и след това
към Пелопонес и Закинтос.

Общи условия

Активация на акаунт