С какъв шампоан миете детската коса?

  • 18 694
  • 112
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 457
Бюбхен и чико,а сега гледам ,че има и балсам  чико и мисля да го пробвам за малкия,а на каката до сега слагах балсам за големи PeaceКаката понякога я къпя и с моя ,като се отнеса и забравя да и купя Mr. Green

# 76
  • Мнения: 148
Отначало ползвахме Мустела,Нивеа.Сега го къпя с Клоран с екстракт от невен,много съм доволна Peace

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 675
За голямата - Бюбхен, Чико, сега сме на Дисни и съм доволна. След това й пръскам балсам без отмиване и я разресвам много лесно.
За малката - Себамед и съм много доволна.

# 78
  • Мнения: 5 591
До сега с шампоан на Чико-Bubble kids.Днес и взех на sanosan.

# 79
  • Плевен
  • Мнения: 69
Преди я миех със всякакви детски,предимно български,но ни се появи нещо на главата което като я водих на лекар го кръстиха себореен дерматит.Изписаха ни кортикостероиден крем, който аз разбира се не купих.Взех Мустела крем и шампоан за бебешки крусти и след третото измиване вече главата и беше чиста.

# 80
  • Мнения: 400
Доста дълго време ползвахме на Чико, след това донесох от Финландия от тези на Дисни, още преди да започнат и тук да ги продават, но се разочаровах, миришат много хубаво, но не ми харесва как мият косата, след това взех  Corine de Farme baby  http://www.marvistore.com/corine-de-farme-baby-%D0%93%EF%BF%BD%D … tml?cPath=760_861 от който съм възхитена, мирише на сладък бадем. Използвахме 2-3 шишета и реших да го сменя. Сега взех на Шаума 2 в 1, някакъв мултивитамин и съм доволна

# 81
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Въобще не съм доволна от Бюбхен ,със зелената ябълка.След няколко измивания главата на детето стана все едно , че има голям пърхут. Сменихме го и всичко се оправи.

# 82
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 364
Понеже къпем малката с Бюбхен "от глава до пети", да питам друга марка предлага ли същия продукт? Много съм доволна, много е удобен(снощи си мих лицето и очите с него и грам не ми залютя), но вече втора опаковка ползваме и ми омръзна.

# 83
  • Мнения: 11 030
Chicco, Mustella и Nivea имат шампоани за тяло и коса. Ползвала съм на Chicco и Mustella и съм доволна.

# 84
  • Мнения: 1 672
На Корин Де Фарме са много добри продуктите аз използвам шампоана и съм много доволна  Peace

# 85
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 364
Chicco, Mustella и Nivea имат шампоани за тяло и коса. Ползвала съм на Chicco и Mustella и съм доволна.

Мерсаж

# 86
  • София
  • Мнения: 12 555
От доста време ползвам Бочко - шампоан и сапун и съм много доволна.

# 87
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Бюбхен и Евент

# 88
  • Мнения: 689
Бюбхен, доволна съм.

# 89
  • Мнения: 17 412
В момента с Принцеския на Бюбхен, 2в 1- не съм доволна обаче. НЕ знам вече какво да пробвам... Не й ли сложа после от моите балсами, или гел за къдрици- няма сресване. Белиндич, аз пък разбирам защо недоумяваш Grinning

Общи условия

Активация на акаунт