С какъв шампоан миете детската коса?

  • 18 686
  • 112
  •   1
Отговори
# 90
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 357
А, и ние го ползвахме(за голямата) принцеския Бюбхен, но не съм си и помисляла, че ще се размине балсама. Иначе пада скубане. Сега съм й взела шампоан на "Уич"(май на Дисни). Става.

# 91
  • Мнения: 384
"Клоран",много съм доволна.

# 92
  • Мнения: 1 954
До скоро с Джонсън, но напоследък само с тези двата.


Шампоан и душ гел в едно са. Много ми харесват и миришат страхотно.

# 93
  • Мнения: 142
използваме Шаума 2в1 с аромат на ягодка и понеже косичката и е чуплива и много се скубе, я пръскам със спрей за лесно разресване пак на Шаума с аромат на ягодка. Сега мирише винаги толкова сладичко, а и нямаме проблем с разресването. Peace

# 94
  • Мнения: X
До скоро с Джонсън, но напоследък само с тези двата.


Шампоан и душ гел в едно са. Много ми харесват и миришат страхотно.
Аз съм ползвала от същата серия малиново червения за косичката й. Но като че ли я изсушаваше накрая много и така й не го доупотребихме. Но ти ме подсети, че мога да го ползвам вместо душ гел   bouquet  !

# 95
Тео Бебе, много съм доволна

# 96
  • Мнения: 4 393
Бюбхен, но от малките разфасовки/аромата се запазва до къпането на другата вечер/-особено ябълката и кайсията, големите около 3 часа само.

# 97
  • Мнения: 423
Мустела и Бюбхен! И от двете марки съм доволна.

# 98
  • Мнения: 5 591
В момента използваме Шаума 2 в 1, много  съм доволна.

# 99
  • Мнения: 51
 От детската  Шаума съм най-доволна, а напоследък и от Дисни за коса и тяло.

# 100
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
преди ползвах на Бюбхен но реших да сменя с шампоан и душ гел на Хипп - повече от доволна съм,косата на каката е като коприна  Grinning

# 101
  • Мнения: 5 140
сега последния е на Шварцкопф 2 в 1

# 102
  • в страната на абсурдите
  • Мнения: 1 237
може на някой да му е смешно,но сина ми е на 8 години и винаги съм му мила косата със сапун"бебе".не мисля,че шампоаните от такава ранна възраст са полезни,независимо то коя много рекламирана марка са.това е лично мнение!

# 103
  • София
  • Мнения: 3 787
Като бебе го миех с Бюбхен,след това с Нивеа за кратко,а сега използвам детския шампоан на Шаума и съм много доволна вече 2-ра година Wink

# 104
  • Мнения: 76
Клоран Peace.

Общи условия

Активация на акаунт