Хайде пак за сандалките на Adidas

  • 2 295
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 498
Преди десетина дни ги поръчах от редута, пристигнаха и вече ги носим. Купих ги за 13.5 евро  Wink
Бях направила от редута една поръчка и дойде след месец....няма гаранция, че пак няма да е така...а ти си извадила късмет....

# 16
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Възможно е  Rolling Eyes И първата ми поръчка дойде горе-долу за две седмици.

# 17
Имам от първия вид розови 26, но на дъщеря ми и са големи, а са чисто нови, миналата година ги купих, но неправилно съм изчислила номера за тази година, носи със сигурност 25, взела съм ги за 39лв., ако искаш ще ти ги продам.

# 18
  • Мнения: 1 058
Сутринта ходих до аутлета в Младост и нямаше сандалки. Казаха, че стока ще получават другата седмица, но не е сигурно , че ще има.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Аз пък да ви попитам кога/къде носят децата ви тези сандали?

На моят синковец всяка година му купувам такива сандали- гумени, от Адидас(от чужбина) и ходи с тях само на плаж/ басейн?

# 20
  • Мнения: 450
Pipinka , ходи ли до магазина на Пиротска - дали има още сини - 26,27 номер?   bouquet

# 21
  • Мнения: 2 498
Благодаря на всички, момичета  bouquet! И специално на тези, които лично се ангажираха да търсят заради мен Hug!
Благодарение на milano Heart Eyes, Иса ще има сандалки!

Цитат
Аз пък да ви попитам кога/къде носят децата ви тези сандали?
Не мисля, че са само за плаж....толкова са леки, че не виждам проблем да се носят и навън....лично аз съм купила на малката сандали от естествена кожа и като изпера едните ще е с другите Peace...

# 22
  • Мнения: 1 111
 Аз пък благодаря на Валя за сандалките, които ми купи и изпрати!  bouquetОгромни благодарности!  bouquet

# 23
Момичета, помагайте!
Знаете ли каде има номерация от модела за момчета - черният вариянт на тези сандалки?

# 24
  • София
  • Мнения: 8 283
mamakama, ако още ти трябват в бившия кореком в Мадост (Outlet-a) има няколко цвята, но са разлини номера.
Днес имаше: много тъмно червено с тъмносиньо, турско синьо с патешко жълто, сиво с тъмно жълто и морско синьо(navy) със светло синьо

Общи условия

Активация на акаунт