Експеримент

  • 2 943
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
И аз знам за този "ефект" от приятелка-балерина. Когато родих първото си дете, за две седмици надебелях много (вероятно съм задържала вода). От родилния дом излязох 56 кг. (50-51 е обичайното ми тегло). След две седмици бях десет килограма повече!
Започнах да се увивам като пиле във фолио, отгоре клин, над него шушляков анцуг. Shocked Беше лято и адска жега. Карах велоергометър и от мен течеше вода.
Обаче ефект кой знае какъв не видях. Отслабвах много бавно и то май благодарение повече на режим, отколкото на тренировките.  newsm78 (Сега вече отчитам някои грешки - например, че се боях да пия вода, за да не се подуя повече.  Laughing)
Виж, върху целулита  запарването действа много добре. Особено, ако го съчетаете с добър хранителен режим. Peace

# 16
  • Мнения: 793
Виж, върху целулита  запарването действа много добре. Особено, ако го съчетаете с добър хранителен режим. Peace
И аз си мисля ,че трябва да се повлиява целулита от това. Изкушавам се за едно клинче  Rolling Eyes

# 17
  • У нас
  • Мнения: 304
 newsm78 да обуваме клиновете и после на кантара.Успех -все пак идва море!  grinning039

Общи условия

Активация на акаунт