Хайде набийте ми канчето, налага се.....

  • 4 025
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 671
Ex,Jaly,ако това ще те успокои-как ми се иска да имам твоя проблем...
Дано ме разбираш какво искам да ти кажа. Hug

# 16
  • Мнения: 2 863
ми разбирам те и даже ме срам, че така тъпо реагирах, ма това е... е, спестих малката подробност, че ние още имаме  отношения с таткото,  та за това е таз драма Joy

# 17
  • Мнения: 671
Драма няма мила.  bouquet
Просто приеми че на детето му е добре,чувствало се е добре,имало е нужда да бъде с него и си е прекарало чудесно.
Не се тръшкай,в такъв момент сядай да се поглезиш,да си лакираш ноктите,и ги остави да се забавляват.
Щото не дай си боже,да му се изпари скоро ентусиязма,те тогава имаш пълното право да се оплакваш. Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 6 999
Jaly, нарича се РЕВНОСТ това  Flutter

Напълно е нормално, а когато се касае за 4 годишна госпожица според терапевтката ми, е даже здравословно... Аз също ревнувам Дариа като е с баща си... и ми е криво и се чувствам зле... но минава Wink

# 19
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Jaly, нарича се РЕВНОСТ това  Flutter

Напълно е нормално, а когато се касае за 4 годишна госпожица според терапевтката ми, е даже здравословно... Аз също ревнувам Дариа като е с баща си... и ми е криво и се чувствам зле... но минава Wink

Джали, това исках и аз да ти намекна, ма не успях
то това е адвоката - право в десятката
ревност е мила моя и много се лъжете ако мислите, че само вие /моля да ме зивините за това разделяне, на разделени и с мъже, но щот тук се повдигна въпроса, че това се случва пир разведените/ чувствате така нещата
то моя пример искаше странично да ти посочи, че и в семейството и при двама да е пак ревността в малка или по-голяма степен съществума...ма пак си е здравословно стига да е разумно
мъжа ми не му е гот сега като дребчовците висят по мен и вика Дани "не искам тати, само мама" - те не искат нито да пият от него ако съм в стаята, ни да седят с него - до тоалетната на обществени места ходим заедно
съмнявам се че това го радва
ама скоро ще обърнат плочата...
абе исках само да кажа, че тези неща са миродавни и не си открила нищо ново, само не си го разтълкувала правилно

# 20
  • Мнения: 4 458
Jali силна прегръдка от мен  Hug

Аз докато се включа всичко ще да е преминало  Grinning Кажи как се чувстваш сега.

Никога не съм си мислила, че точно ти ще пуснеш такава тема. В теб ми беше надеждата и ти ми беше стимула и опората!  Tired

# 21
  • София
  • Мнения: 17 283
Джалка  Grinning
Извинявай, сигурно ти е кофти още, ама те чета тука и си се усмихвам какъв си сладур - илюстрация на поговорката "Внимавай какво си пожелаваш"  Heart Eyes
Я споко, нали това искаме за децата си - да имат двама родители, които ги е грижа за тях, ти за това се бориш със зъби и нокти вече колко години ...
Да се забавлява народа, забавлявай се и ти навън  Party

# 22
  • Мнения: 903
ми разбирам те и даже ме срам, че така тъпо реагирах, ма това е... е, спестих малката подробност, че ние още имаме  отношения с таткото,  та за това е таз драма Joy

Джали, усетих ти я аз тая "малката подробност" Wink... - нали сме си зодийка, просто те почувствах какво ти е в душицата и затова ти написах горния си пост /визирам най-вече първата му част/...   
Нищо друго не мога да ти кажа, освен силно Hug

# 23
  • Мнения: 103
По гадно щеше да ти е ако детето притичва от терас на тераса и накрая заспива с телефон в ръката. На другия ден пак се повтаря същото, а създателя никакъв го няма. Повярвай ми мноооооого е неприятно.

# 24
  • Мнения: 2 863
блондинкеHug
ная знам мила,  и това сме го минали...които ме четат по отдавна знаят, защо е абсурдно баш аз да пускам такава тема, ма  ето и сеир направих за радост на Бърди-то Heart Eyes а на киара разбих  илюзиите за мен hahaha
Та блудната щерка се завърна в 21ч много щастлива,  научила рекаламата за сиренцето джоси и само това пееха в колата....изобще  са нямали никаква нужда от мен.... мдам...

Последна редакция: чт, 29 май 2008, 19:32 от Jaly

# 25
  • София
  • Мнения: 17 283
А ти как си, Джали?

# 26
  • Мнения: 2 863
Бърди , мила благодаря...моите кризи  гледам да не траят дълго, щото аз  не се трая, мъчно ми става за децата да си ги представя два дена  с такава  майка  Twisted Evil
А  макар всички да казвате, че  е ревност, не беше баш това... защото не ми беше толкова гадно, че тя пожела да са сами, колкото че  той по причини разни и които не мога да коментирам предпочете да се скатае зад нейното нежелание... защото е имало случаи, когато тя не е  изгаряла от желание да отива, но аз съм я  убеждавала..
 Знам, че не става ясно, но някак много  несправедливо го почувствах.,... не беше заради нея и нейното желание да са сами.....
 А аз съм овен, за мен справедливо и честно са  основполагащи за живота ми понятия....

# 27
  • София
  • Мнения: 17 283
Аз май те разбрах.
Несправедливо ти се вижда така хубавко да му е "простила" всичко, само дето ти, а не тя се е борила с това всичко и тя не знае за тия ти борби. Така че - по-скоро го приеми като огромнейши успех за теб  Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 1 752
Джалюшенка,  Hug, ако правилно те разбрах, защо му се връзваш, кат си го знаеш  Stop офффф, бе знам аз, че едно е разумът, друго чувствата, и що ли пиша, като ясно, че кат те свие под лъжичката и сичката мъдрост се изпарява... ама да знаеш, че причината вероятно не е това, което те тормози и гризе, мисля си... живеем заедно с моя приятел и се разбират прекрасно с Дивчо, една партия са. Аз съм лошият полицай... и за двамата  Twisted Evil

Накажа го лапето за някоя беля, спретната преди сън, че няма да го цункам и гушна за лека нощ, фуча. трещя из къщи и си мисля с тайна надежда как ще ми поолекне, като ида аз да ме гушне мъжът, влизам в спалнята и дребният вече се намърдал при него да го утешава и гушка, че е нещастен щот съм сърдита и накрая си захъркват двамата сладко, а аз скърцам отстрани негушната и немила-недрага  hahaha И да му се не види все по-често аз съм все лошата, а те съчувстващите си потърпевши. Исках само да те разсея малко и да кажа, че често за ситуации, за които най-ни боли или сме свръхчувствителни, може да има много по-безобидни обяснения от тез дет ни измъчват... ииии, ич ме няма в словата нещо напоследък  smile3538 smile3537

# 29
  • Мнения: 2 863
Много ви обичкам нали знаете... Така  е всичко, което сте написали....  така ми й каза де,  че цял филм съм  измислила, ма той е  с мене 5 години, не знае ли че аз съм писала всичките сценарий в Холивуд бе hahaha
Обаче дреба няма за какво да му прощава, те в това е въпросът- аз бършех след него всеки път досега...мдам, така си е няма ненаказано добро Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт