Хайде набийте ми канчето, налага се.....

  • 4 031
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 458
блондинкеHug
ная знам мила,  и това сме го минали...които ме четат по отдавна знаят, защо е абсурдно баш аз да пускам такава тема, ма  ето и сеир направих за радост на Бърди-то Heart Eyes а на киара разбих  илюзиите за мен hahaha
Та блудната щерка се завърна в 21ч много щастлива,  научила рекаламата за сиренцето джоси и само това пееха в колата....изобще  са нямали никаква нужда от мен.... мдам...

Мила, това е невероятно изживяване за нея. Остави я да познава и обича баща си такъв какъвто тя го вижда. Детската реалност много често е на светлинни мили от земята. Те никога няма да разберат нашите кошмари!!! Аз съм пример за такова дете (доста пораснала но..). Точно поради тази причина искам децата да познават баща си, да си направят своите изводи и преценки. Аз колкото и да им говоря никога няма да ме разберат.
Ние като майки даваме криле, но ме можем да нпътстваме попътния вятър!

# 31
  • Мнения: 2 655
Ох, ти си ми от любимките тук и вообще не искам да страдаш.

Това е проста и обикновенна ревностм, няма друго обяснение. Кратко и ясно. Аз бих ти дала друг съвет:
Невъзможно е да върнеш нещата назад и да поправиш факта на зачеването (разбирай произхода от бащата). Той лош, добър, гадняр и т.н. е баща на детето ти-най-милото, свидно и оби1но същестбо. Колкото по бързо го разбереш и приемеш, ще си по добре. ой няма да и навреди, ако е умен ще използва времето да прекара пълноценно с детето си. Ще му даде най-доброто от себе си, която страна навярно и ти познаваш или си познавала някога. Дай му шанс, но не мисли и не ревнувай. Това подсъзнателно ще го предадеш на детето си и то ще страда. Просто в дните, които те са заедно визуализирай само прекрасни мигове свързани с тях. Мисли си, че всичко е наред, че тя получава най-доброто от него, това което и ти някога, че е прекрасно те двамата да контактуват и т.н. Намери си приятни занимания за това време или някой с когото да потанцуваш танго. И дано следващата ти тема е, колко се наслаждавам на живота и как танцувам, докато детето ми се забавлява!
Прегръщам те, вместо да ти набия канчето!

# 32
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Джали, не знам що не виждам поста си, но тъй като знам каков си направила и колко си се борила да страдаш така - затова ти пожелавам по-често да страдаш от такава ревност...т.е.е по-чесот щерката да е щаслива с татко си
заслужавате го и двете, да ми простиш пожеланието Wink
също така ще ти мине...когато разрешиш този заплетен казус в живота ти...пък и да не мине ще ти е приутно дори в неприятното...боли, съриб, драго ми е казал е народа
радвам се че звучиш добер

# 33
  • Мнения: 2 863
Пела, ние все още сме заедно с него,  ако бяха ни приключени отношенията, много ясно че така щях  да  гледам, но не са... освен това аз не толкова страдам, колкото се бунтувам.....
А и може би не знаеш или не съм казвала, но аз никога, нито за секунда не съм съжалила, че това е точно бащата на дъщеря ми, понеже с много любов е зачената и това всеки  от нас го помни и цени, а ние преживяхме  много  с него в тези години.....

И Катке, този казус решение няма,  нали знаеш.....но важното е, че  успявам някак  да подържам баланс в тази невероятна система от двама бащи и аз между тях  Joy

Общи условия

Активация на акаунт