За режим на тока ли ни подготвят?

  • 2 160
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 673
  И аз сам от Люлин 4.  От няколко дена не е спирал ,но имаше период в който го спираха по няколко пъти на ден. И аз си направих асоциация с времето на режима по байТошово време.  Мислех си дали свещите няма пак да станат дефицитна стока?
  Едно време като спираха тока за по няколко часа , ние вечер си викахме духове... hahaha
  Изобщо не ми е забавно. Живеем в 21 век и сме член ЕС. В някои други държави при подобни обстоятелства електроразпределителните компании най-малкото ,което правят е официално да се извинят за причинените неудобства по националния ефир. Тук у нас по телефона ти отговарят троснато, защото свекърва ми се обади да попита защо от два часа няма ток. Те и отговориха ,че до един час ща има и треснаха телефона. smile3515
  А какво ви е мнението за новата методика на отчитане на електромерите и заплащане на сметките?

# 16
  • София
  • Мнения: 14 688
Болна тема ми повдигаш. Имам роднини, работещи в ЧЕЗ-инкасатори-и техните прогнози са, че ще стане мазало с това отчитане.  Опитах се да разбера как са определяни месечните вноски-не успях. На нас са ни сложили 50 лв., при средно потребление за 15 месеца назад около 30-на лева.
На съседката, прекъснала всякакви отношения с Топлофикация, демек с бойлери и климатици-средно 200 лв. на месец и сложили да плаща 22 лв и като дойде август свят ще й се извие. Ходи в Енергото да моли да й увеличат вноската-не можело-август ще си платяла всичко. #Cussing out

А за спирането на тока-най-редовно в Люлин 1

# 17
  • Мнения: 1 715
А ние от сутринта бяхме и без ток и без вода  #Cussing out
Сега има ,но нищо чудно след малко пак да спрат.Направо съм бясна не стига ,че цяло лято през деня съм без вода на третия етаж заради тъпото налягане ,а и тока спират непрекъснато.

# 18
  • Мнения: 6 029
И моята сметка за ток е изляза в ипей. 47лв., горе долу нормално.

# 19
  • Мнения: 1 715
Аз сега платих 37 лв.,а за другият път пише ,че трябва да платя 41 лв.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 840
Спират го от една-две нощи и в центъра, площад "Славейков". Някаква авария имало, та нощем работели. Thinking

# 21
  • Мнения: 958
И аз съм Люлин6, звънях предишната вечер, бях бясна, не можах да си изкъпя детето, а е с вирус и повръща. При нас вода има, само ток нямаше, казаха авария, работи екипа, кога ще приключи - незнам и ми затвори телефона.
Ама почват да ме дразнят. Най-големия ми страх е, да не спре тока, докато сме с малката в асансьора  Sick

# 22
  • София
  • Мнения: 6 088
В Люлин 2 преди няколко месеца имаше период, в който спираше токът всяка вечер или нощ. Познавах по нулирането на часовника на телефона. И през деня се е случвало, но по-рядко като че ли. След това попрестанаха май.

# 23
  • Мнения: 673
 Абе, не знам дали те ще ни сложат режим , но ние май сами ще си врътнем бушоните.
http://www.bgfactor.org/index_.php?&id=15163 #Crazy

# 24
# 25
  • Мнения: 682
Живея в Люлин-Център. Ситуацията и тук е същата. Спират тока постоянно. Преди няколко дни  - за повече от 2 часа. Около нас се строи като за световно, така че може би и това е причината. Обаче взе да ми писва, това продължва повече от година. По едно време тока спираше на ден по 2-3 пъти.

# 26
  • Мнения: 463
Ако решите може да се "абонирате" в сайта на Софийска вода и да ви известяват за всички ремонти в района, който посочите - на мен ми е много полезно.
Изненадите са инциденти и са предизвикани ако някой съсед не ни уведоми - планираните ремонти си ги спазват.

# 27
  • Мнения: 10 758
При нас в СИмеоново го правеха зимата, на студа, сладурковци.
Веднъж беше за 6 часа!! Другите 4-5 пъти бяха скромни - по 1 - 2 часа.
Хъм....нямам спомен за зимата, но от около месец насам го спират почти всеки ден.

# 28
  • Мнения: 2 759
Ако решите може да се "абонирате" в сайта на Софийска вода и да ви известяват за всички ремонти в района, който посочите - на мен ми е много полезно.
                      Непременно ще го направя, яко звучи   bouquet.

# 29
  • Мнения: 2 759
Абе, не знам дали те ще ни сложат режим , но ние май сами ще си врътнем бушоните.
                      Ще има бум на новопоставени слънчеви колектори  Twisted Evil.

Общи условия

Активация на акаунт